Моля,да гласувате и в моята анкета!

  • 7 202
  • 224
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 768
Ами ние сме интернационално семейство и zатова искаме имената да не са типи4но български или типи4но немски,но да са лесни zа проиЗнасяне и в двете страни. Grinning

# 16
  • Мнения: 4 668
Гласувах за Мелина !

# 17
  • Мнения: 5 299
Нито едно не ми харесва. Не се засягай, но ми звучат много префърцунено. Rolling Eyes

# 18
  • Мнения: 8 917
Мелани Peace

# 19
  • Мнения: 1 768
Нито едно не ми харесва. Не се засягай, но ми звучат много префърцунено. Rolling Eyes
Ами не са български zатова..Верно са раЗли4ни от Маргарита,Мариана и Милка,ама... Wink

# 20
  • Мнения: 14 654
на мен не ми харесва нито едно от тези имена , но пък разбрах че авторката нарочно не иска българско име , така че ще гласувам за мелани

# 21
# 22
  • Мнения: 2 910
Микаела ми харесва най- много Peace

# 23
  • Бургас
  • Мнения: 10 821
Май аз съм само за Мелиса.

# 24
  • София
  • Мнения: 1 621
От изброените най-много ми хареса Мелани. Peace

# 25
  • Мнения: 35 968
Мелина

# 26
  • Мнения: 3 521
Гласувах zа Мелани...много женствено име е. Мислех и zа Микаела, но ако останете в ДЕ има голяма вероятност да и викат Мика Sick или Миха Mr. Green, което zа мен е адски далеч от елегантно женско име.

# 27
  • Мнения: 106
микаела  newsm10

# 28
  • Мнения: 1 768
Гласувах zа Мелани...много женствено име е. Мислех и zа Микаела, но ако останете в ДЕ има голяма вероятност да и викат Мика Sick или Миха Mr. Green, което zа мен е адски далеч от елегантно женско име.

Тогава може да е Мики Маус на галено.. Mr. GreenАма Мика пак по -добре,от Миха.. Close

# 29
  • Мнения: 5 790
Гласувах за Микаела.

Общи условия

Активация на акаунт