Форумски липси - тема 8

  • 82 590
  • 850
  •   1
Отговори
# 780
  • Мнения: 2 681
Е, ще се обиждаме, не е тийн форум 'сепак, въпреки данните от последните дни. Благодаря ти за думите, харесаха ми.
Обаче кофти, че вечер изплуват интерсните събития,

Обяснимо е да избухват вечер - кой на 5 водки, кой на втора бутилка бяло вино.

# 781
  • София
  • Мнения: 4 328
започвам да губя смисъл да пиша в тая тема с това триене.

по отношение на Чек - никакво триене не може да ѝ изчисти следите оставени. всеки, който някога е прочел повече от един неин пост е наясно за какво става въпрос.

# 782
  • Мнения: X
А защо трият непрекъснато? Какво пък толкова страшно е написано?

# 783
  • София
  • Мнения: 3 833
Обяснимо е да избухват вечер - кой на 5 водки, кой на втора бутилка бяло вино.

А като си трезвен не можеш ли да избухваш?Scream

# 784
  • София
  • Мнения: 10 825
Ама Чек Надинка ли е? Аз пак неразбралa. Леле, колко неприятно същество беше тази Надинка, а имаше много красив пеперуден аватар

# 785
  • София
  • Мнения: 12 374
Ако оставим Чек настрана, аз лично не вярвам, че някой от другите липсващи ще се прави на палячо и ще се крие под нов ник - просто не ми се връзва с образа, който имам за Румцайс, Сбъдваща, Уиш и т.н. Мисля си, че когато се върнат, ще го направят съвсем адекватно, с достойнство. В крайна сметка това е публичен форум, има място за всеки.

Onna, Nadinka. Не съм я чела толкова назад иначе, или не ми е направила впечатление.

# 786
  • Мнения: 13 830
Що, бе! Чек беше много приятен потребител допреди година-две. После замина по чужбините и нещо й станА Simple Smile
Или пък натрупа много публикации! По мои впечатления от последните години, при висене във форума над санитарния минимум и набиране на публикации над 10000 явно нещо прещраква в главите на хората и симпатични доскоро съфорумки се превръщат в неконтролируеми фурии, със самочувствие до небесата и абсолютна непоносимост към чуждото мнение, склонни да се заяждат, нагрубяват и обиждат. Отнася се както до повечето от изгонените и напусналите сами, така и до някои все още активни потребители.

В началото имаше една Кейси? В Щатите. Беше показала много хубава момичешка стая Simple Smile

# 787
  • Мнения: 18 836
Та за това трият, да не анбират над 10 000 поста ,че голямо изтрещяване ще  е.Yum

# 788
  • Мнения: 1 050
Чек не съм я засичала често, но не ми е правила лошо впечатление. Но досега форумните настроения към даден потребител винаги са били точни. Чудела съм се защо има такова лошо отношение и след време сама си отговарях на този въпрос.

# 789
  • София
  • Мнения: 12 374
Не се сърди и Как' Сийка имат над 10 000 поста, а са едни от най-спокойните, уравновесени потребители тук Simple Smile

# 790
  • Мнения: X
В началото имаше една Кейси? В Щатите. Беше показала много хубава момичешка стая Simple Smile

Кейси спря да пише много- много отдавна, факт. По спомен имаше две момчета. Освен и тяхното семейство да се е разраснало и да си имат и момиченце "за цвят".  Simple Smile

# 791
  • Мнения: 39 678
Интересен немски профил- топъл, топъл, от вчера http://www.bg-mamma.com/?action=profile;u=617128

# 792
  • Мнения: 13 830
Е, аз не казвам, че е задължително. При човек уравновесен, спокоен и търпелив по принцип, няма как да има резки амплитуди, но все пак стажът във форума има значение. Как Сийка, напр., и тя на няколко пъти се поувлече в набиването на чуждите канчета Wink А Човечето сигурно всеки път брои до 100 преди да затрака по клавиатурата. Нейното е нечовешко търпение Simple Smile
Кейси спря да пише много- много отдавна, факт. По спомен имаше две момчета. Освен и тяхното семейство да се е разраснало и да си имат и момиченце "за цвят".  Simple Smile
Може и да греша за ника, все пак тогава бях съвсем нова тук.

# 793
  • Мнения: 14 170
Наистина някои нови са прекалено ориентирани във форума. Регистриран днес, вече публикува в темата за правопис и то с цитати. Аз явно съм била много зле и неориентирана, когато прописах тук. Rolling Eyes

# 794
  • Мнения: 9 922
Наистина някои нови са прекалено ориентирани във форума. Регистриран днес, вече публикува в темата за правопис и то с цитати. Аз явно съм била много зле и неориентирана, когато прописах тук. Rolling Eyes
Всички сме така, писах го вчера в темата за новите, която беше заключена на трета страница и тук, но пък бях заметена. Забавно е, как "играта" да са нови трае 2-3 поста и после избухват.

Общи условия

Активация на акаунт