Форумски липси - тема 8

  • 82 529
  • 850
  •   1
Отговори
# 795
  • Мнения: 3 545
Любовта, дами, любовта към ФОРУМА е над всякакви думи и всякакви принципи. Шегувам се, но нямам нищо против да се върнат всички, дори и тези, които не ми харесват много.

# 796
  • Пловдив
  • Мнения: 5 156
Това пък е толкова жалко и смешно, създалите тази началноучилищна форумска трагедия да се регистрират пак, едва издържали ден-два.
Принципи ли бяха да ги опишеш. Grinning

# 797
  • Мнения: 9 810
Това пък е толкова жалко и смешно, създалите тази началноучилищна форумска трагедия да се регистрират пак, едва издържали ден-два.
Принципи ли бяха да ги опишеш. Grinning
Житие и страдания грешного ... Мъка!

# 798
  • София
  • Мнения: 12 374
Е, аз не казвам, че е задължително. При човек уравновесен, спокоен и търпелив по принцип, няма как да има резки амплитуди, но все пак стажът във форума има значение. Как Сийка, напр., и тя на няколко пъти се поувлече в набиването на чуждите канчета Wink А Човечето сигурно всеки път брои до 100 преди да затрака по клавиатурата. Нейното е нечовешко търпение Simple Smile
Кейси спря да пише много- много отдавна, факт. По спомен имаше две момчета. Освен и тяхното семейство да се е разраснало и да си имат и момиченце "за цвят".  Simple Smile
Може и да греша за ника, все пак тогава бях съвсем нова тук.
Не съм засичала Как Сийка да начуква канчета, но аз не пиша в много теми, а и имам периоди на форумна неактивност Simple Smile Сигурна съм, че го е правила с финес Simple Smile

Човечето е бетон, чудила съм се понякога на търпението й.

# 799
  • София
  • Мнения: 4 328
и Човечето и Бубанка.
подозирам, че минават психотестове преди да станат модове:)

# 800
  • Мнения: 13 800
В интерес на истината и аз година-две само четях, преди да се регистрирам и престраша да пиша (то и дълго време пишех само в 2 подфорума и 5 теми общо) и се ориентирах добре в активните потребители и актуалните теми, затова не се изненадвам, че някои новаци бързо навлизат в нещата.

Ивонска помните ли? Тя главно в Клюкарника вършееше Simple Smile

Издирвам една много приятна тема, още от 2004-2006 година. Нещо за любовите, браковете, сватбите Thinking Момичетата си разказваха как са се запознали, омъжили, разделили. Имаше една потребителка с 3 (!) брака и 3 или 4 деца...Помни ли я някой темата, попадал ли е на нея? В клюкарника май беше.

# 801
  • На топло
  • Мнения: 4 130
 Ако Aglaya Epanchina се върне, с години ще и натякват какви простотии е написала за последно сбогом 😅
Някои, иначе мноу читави потребителки с повече от 5000 мнения, яко олекнаха.

# 802
  • Мнения: X
Ох, скучно ми е:). Искам си
 Джейн и Autumnsphere:)

# 803
  • Мнения: 14 502
Интересен немски профил- топъл, топъл, от вчера http://www.bg-mamma.com/?action=profile;u=617128

Туй е сбъдващата, нали?

# 804
  • Мнения: 7 690
Винаги ми е било странно това взиране в броя мнения и начина, по който се явяват мерило за нещо.

# 805
  • Другата България
  • Мнения: 37 708
Някои имаме и личен живот. Grinning
Понеже явно съм изпуснала поредната драма на една от "любимките" си, принципна жена по принцип, добра душа може ли да ми преразкаже с какво точно ме е заплашвала и какви ЛС-та ще вади? newsm78
За какво и по какъв повод? Заради репликата ми, че совите не са това, което са? Laughing
Ами не са, то е видно от самолет.

# 806
  • Мнения: 9 810
Винаги ми е било странно това взиране в броя мнения и начина, по който се явяват мерило за нещо.
Вероятно за Ентелект, капацитет, авторитет...

# 807
  • София
  • Мнения: 24 839
Това пък е толкова жалко и смешно, създалите тази началноучилищна форумска трагедия да се регистрират пак, едва издържали ден-два.
Принципи ли бяха да ги опишеш. Grinning

Добре, това се пише страница след страница- превъзходството да начукваме канчето на някого, който го няма.
Така да го направим, че ако реши да размисли и да се върне, да не го направи, заради срама, че толкова ниско е паднал в нечии очи.
Каква е причината да се постъпва така, се питам? newsm78

# 808
  • На топло
  • Мнения: 4 130
Ти от къде си сигурна, че ги няма 😂

# 809
  • Пловдив
  • Мнения: 5 156
Ами смешна ми е създалата се ситуация. И като гледам, не само на мен. Да си тръгват, да се връщат, просто е смешен целият патос, който се изля.
Чак пък начукване на канчета...Чудя им се просто на акъла.

Общи условия

Активация на акаунт