Форумски липси - тема 8

  • 82 529
  • 850
  •   1
Отговори
# 810
  • София
  • Мнения: 12 374
Някои имаме и личен живот. Grinning
Понеже явно съм изпуснала поредната драма на една от "любимките" си, принципна жена по принцип, добра душа може ли да ми преразкаже с какво точно ме е заплашвала и какви ЛС-та ще вади? newsm78
За какво и по какъв повод? Заради репликата ми, че совите не са това, което са? Laughing
Ами не са, то е видно от самолет.
Тук или на лични искаш преразказ Hug Simple Smile

# 811
  • Другата България
  • Мнения: 37 708
Някои имаме и личен живот. Grinning
Понеже явно съм изпуснала поредната драма на една от "любимките" си, принципна жена по принцип, добра душа може ли да ми преразкаже с какво точно ме е заплашвала и какви ЛС-та ще вади? newsm78
За какво и по какъв повод? Заради репликата ми, че совите не са това, което са? Laughing
Ами не са, то е видно от самолет.
Тук или на лични искаш преразказ Hug Simple Smile
HugТук, аз нямам какво да крия, нито има от какво да се срамувам - написаното явно е говорело повече за сътворилата го, отколкото за мен. Поне по последващите останали коментари. Така че давай. Laughing

# 812
  • Мнения: 19 170
Когато се регистрирах, известно време си стоях с едноцифрено число мнения, понеже нямаше брояч на мненията в някои подфоруми, а в други не можеше да пишеш без определен брой мнения, например в СО, но пък май можеше без регистрация, като гост. После няколко месеца изобщо не бях влизала, и като влязох пак, го бяха направили да отчита навсякъде мненията. Реално хората, които са писали в периоди, в които не са се отчитали мненията, са с повече мнения, отколкото им пише под аватара.

# 813
  • Мнения: 3 545
Тук, моля - и аз не разбрах какво е станало и ми е интересно. И аз съм човек Joy

[
Тук или на лични искаш преразказ Hug Simple Smile

# 814
  • Мнения: 7 690
Човечето ли е с най-много мнения?

# 815
  • USA
  • Мнения: 7 356
Тя и друг път е искала да вади ЛС. Сещам се как "заплашваше" Контесата, че щяла да покаже ЛС, в което последната ѝ предлагала приятелство във фейса.

Е,това вече са мн сериозни заплахи.Да се съдят,предлагам.

# 816
  • Пловдив
  • Мнения: 5 156
Тя и друг път е искала да вади ЛС. Сещам се как "заплашваше" Контесата, че щяла да покаже ЛС, в което последната ѝ предлагала приятелство във фейса.

Е,това вече са мн сериозни заплахи.Да се съдят,предлагам.
Joy
На Контесата сигурно са й са се разтреперали мартинките от тази толкова сериозна заплаха.

# 817
  • Мнения: X
Какво се случва с MissNellie и Иля?
А с Лу?


Тя и друг път е искала да вади ЛС. Сещам се как "заплашваше" Контесата, че щяла да покаже ЛС, в което последната ѝ предлагала приятелство във фейса.

Сериозен аргумент за изнудване.  Joy Joy Joy

# 818
  • Мнения: 3 545
Много ли е ужасно да искаш приятелство във Фейсбук?

# 819
  • Мнения: 9 810
Много ли е ужасно да искаш приятелство във Фейсбук?
Не, не е просто ужасно, а си е чиста проба престъпление, очевидно!

# 820
  • София
  • Мнения: 12 374
Мери, настояваше да ти припомни някакви ЛС, които сте си разменили двете, в които си писала за съфорумки. А ако не си припомниш, можело и тук да ги изпляка, за нея не било проблем.
Относно повода и защо точно теб - не знам Simple Smile

'Начи, всички тук, които сте ми предлагали приятелство във ФБ, треперете! Joy

# 821
  • Мнения: 14 502
MissNellie отдавна не пише.

Лу е тук, но пише само в подфорума за литература и то рядко.

# 822
  • Мнения: 3 545
Разгласяването на ЛИЧНА кореспонденция без одобрението на другите участници в диалога, какъвто и вид кореспонденция да е, говори за липса на всякакъв морал и достойнство.

# 823
  • Мнения: 2 681
Ох, скучно ми е:). Искам си
 Джейн и Autumnsphere:)

Autumnsphere нещо се повреди. В момента е безвъглехидратна веганка. Яде само марули и подобни. То няма лошо - решила е за себе си. Но упорства да изхранва така и 10 годишното си дете. Баба Здравка в чудо се е видяла как да го подхранва тайно. Май американския съпруг ще се окаже някакъв сектант.

# 824
  • Другата България
  • Мнения: 37 708
Мери, настояваше да ти припомни някакви ЛС, които сте си разменили двете, в които си писала за съфорумки. А ако не си припомниш, можело и тук да ги изпляка, за нея не било проблем.
Laughing Това ли било?  Joy
Вероятно има такива, аз не го отричам. Но аз не съм коментирала сама, явно е имало коментари и от нейна страна, все пак комуникацията е двустранен процес.  Laughing Но това явно се пропуска удобно.
Честно казано, не помня, вероятно визира нещо за Лиляна, имаше период, в който водехме война с нея и е възможно да съм коментирала, не го отричам.
И всичко това заради репликата ми, че не са принципни, защото са се върнали на втория ден? Rolling Eyes ooooh!
Ама то малко като гузен негонен бяга, нали беше заради кауза, идея, принцип...още тогава прогнозирах, че няма да напуснат, а всичко е въздух под налягане, оказах се права.
Нека се излага, на мен не ми пречи, скролвах преди, ще продължа да го правя, никакво намерение нямам да ѝ падам на нивото и да я коментирам публично, еле пък да влизам в дебати с нея, те делата ѝ сами по себе си говорят за манталитета ѝ.
Мерси, Таис. Hug

Общи условия

Активация на акаунт