Форумски липси - тема 8

  • 82 601
  • 850
  •   1
Отговори
# 750
  • I want it all and I want it now.
  • Мнения: 4 701
Това с триенето е глупост. Чистите имидж на доста хора. Оставете, ги да блеснат.

# 751
  • София
  • Мнения: 5 884
 Ама каква е интригата, защо Чек ще вади лс на потребител?

# 752
  • Мнения: 19 321
Тя и друг път е искала да вади ЛС. Сещам се как "заплашваше" Контесата, че щяла да покаже ЛС, в което последната ѝ предлагала приятелство във фейса.

# 753
  • София
  • Мнения: 12 374
Понеже имам някакви наблюдения от други форуми, дори "мъжки" - мога да направя обосновано предположение, че хора, у които е останало някакво реваншистко чувство, ще продължават с такива скандалджийски набези.

По-скоро нормални хора като Румцайс и Меркантилница ще намерят живот извън този форум, което вече си е загуба.

За тях искрено се надявам да размислят. Липсват много.

Аз лично недоумявам как се случи така, че тя да е в една категория с потребители като Румцайс, Мерки, Сбъдваща и Уиш. Каквито и ултиматуми да е имало, колкото и да са били сгорещени емоциите, те са принципни хора, които по-скоро биха умрели, отколкото да влязат и да заплашват с публикуване на ЛС. С други думи, имат морал.

Не знам, Елица. Като дойде некст тайм, я питай.

# 754
  • Мнения: 4 496
Има хора, лишени от собствен блясък, които се опитват да се лепнат към други, които нямат нужда да се оглеждат в чуждо отражение.
Така си го обяснявам.

# 755
  • Мнения: 14 987
Дали ще получа бан, ако следващия път направя скийншот и за сутрешните посетителки дам изтритата хронология?
Аз снощи се забавлявах. Може би защото с никого не съм имала конфронтации.

# 756
  • Мнения: 48 201
Не знам, но едва ли си струва да се занимаваш с подобни детинщини
Мисля, че вече стана достатъчно ясно какви неща и защо се трият и модерират. Определено не е без нужда и определено има нужда от модериране.

# 757
  • Мнения: 3 547
Аз само чета напоследък, защото наистина не знам каква позиция е най-правилната. Но и аз мисля, че не е добре да се замитат  изцепките на многоповярвалите си и по този начин само малко време след поредната тъпня да се знае какво са нащракали, иначе профилът за непознатите си е чист и коректен.
Четох малко от началото на влизането на Чек-Надинка и наистина много съжалявам, че такъв човек е заедно в това с Уиш, Хай, Мерки, Румцайс и Сбъдваща. Именно затова не знам каква позиция да заема, нали има дума "Между сухото изгаря и суровото."
В никакъв случай не ми липсват Даун и Чек, останалите са тотално различни и ми харесваше да ги "срещам" по темите.

# 758
  • При децата ми
  • Мнения: 6 192
Е как Франсоаз, не беше ли си показала днес снимка на млада и слаба жена, Красито не е ли по-зряла newsm78
Къде е сега вилико, да види Краси... Няма за какво да се хване! Stuck Out Tongue Winking Eye

Къде ги виждате тези снимки? От години чета как е отслабнала, и каква мацка е станала?

# 759
  • Мнения: 9 935
Възможността да получиш раздвоение/разтроение на личността, да активираш/деактивираш профили и да ползваш десетина ника би трябвало да ни кара да се чувстваме VIP.
Преди години беше привилегия на малцина (темата за Иван, Вихра и Стрина и голямото пролетно почистване след нея).

# 760
  • Мнения: 39 697
Е как Франсоаз, не беше ли си показала днес снимка на млада и слаба жена, Красито не е ли по-зряла newsm78
Къде е сега вилико, да види Краси... Няма за какво да се хване! Stuck Out Tongue Winking Eye

Къде ги виждате тези снимки? От години чета как е отслабнала, и каква мацка е станала?


И аз така.

# 761
  • Мнения: 2 681
Предполагам, че снимките на Краса ще са в темата за съответната и диета.

# 762
  • Мнения: 6 307
Е как Франсоаз, не беше ли си показала днес снимка на млада и слаба жена, Красито не е ли по-зряла newsm78
Къде е сега вилико, да види Краси... Няма за какво да се хване! Stuck Out Tongue Winking Eye

Къде ги виждате тези снимки? От години чета как е отслабнала, и каква мацка е станала?

Вчера си беше сложила снимка на аватара, за да онагледи думите си в "На колко години се чувствате".

# 763
  • София
  • Мнения: 12 374
Е как Франсоаз, не беше ли си показала днес снимка на млада и слаба жена, Красито не е ли по-зряла newsm78
Къде е сега вилико, да види Краси... Няма за какво да се хване! Stuck Out Tongue Winking Eye

Къде ги виждате тези снимки? От години чета как е отслабнала, и каква мацка е станала?


И аз така.
В темата 'Чувствате ли се на годините на които сте', тук в клюто. Вчера се пускаха снимки за кратко, Краси си сложи за аватар.

Ая Simple Smile

# 764
  • Мнения: X
Липсва ми Eta.

Част от "принципните и с позиция" и те взеха, че възкръснаха.  Laughing

Общи условия

Активация на акаунт