Форумски липси - тема 8

  • 82 532
  • 850
  •   1
Отговори
# 825
  • София
  • Мнения: 11 513
Ох, скучно ми е:). Искам си
 Джейн и Autumnsphere:)

Autumnsphere нещо се повреди. В момента е безвъглехидратна веганка. Яде само марули и подобни. То няма лошо - решила е за себе си. Но упорства да изхранва така и 10 годишното си дете. Баба Здравка в чудо се е видяла как да го подхранва тайно. Май американския съпруг ще се окаже някакъв сектант.

От този пост се сетих за Фея (или нещо подобно беше). Не съм я засичала много отдавна.

# 826
  • Мнения: X
Отсъствието и наМисНели, и на Лу в КМ е осезаемо.  Heart Eyes

Autumnsphere нещо се повреди. В момента е безвъглехидратна веганка.
Колко мъка има по този свят!!! Дупе, разбирайте- нервна система да са й здрави на баба Здравка.

Мери, също така заплашваше да разкрие и обясненията ти в любов към нея един вид и колко е "пич".
Също така не пропусна да сподели и съдържанието на мейли, както и броят им, писани от "ТамОтдолу" до администраторите.  ooooh!

ПП. Фея е тук, но сега се подвизава като Вяра Добротина, или нещо такова беше.

На мен ми е чудно, Ирина от Канада, влогърката- веган, няма ли и тя регистрация тук?

# 827
  • Мнения: 13 083
Б@си интригите съм изпуснала. 😆

Мери, за какво сте се дърлили с Лиляна? Разбира се можеш да не ми отговаряш ако искаш. Питам защото и двете сте ми симпатични и ми стана любопитно.

# 828
  • Другата България
  • Мнения: 37 710
Мери, също така заплашваше да разкрие и обясненията ти в любов към нея един вид и колко е "пич".
Също така не пропусна да сподели и съдържанието на мейли, както и броят им, писани от "ТамОтдолу" до администраторите.  ooooh!
Joy Joy Joy Joy Joy
Що се отнася до "обяснения в любов", това е доста силно преувеличено, имаше период, в който наистина имахме някакви нормални положителни отношения и тя наистина беше пич, не го отричам. Но тогава си беше в Бургас. След емиграцията ѝ определено стана друг човек и отношенията ни замряха. Сега, каква е причината да води някаква лична война с мен след като е видно, че доста народ има меко казано лошо мнение за нея не знам, но изобщо не ме интересува. Както казах, нито ще ѝ падам на нивото, нито ще се занимавам с нея.

Последна редакция: ср, 16 яну 2019, 15:50 от Merri_An

# 829
  • Мнения: X
Мери, не,  не ти си писала на администраторите, а нейното "бести", както някой я нарече преди няколко страници. За Даун иде реч. Чек моля спомена съдържанието на мейли, които Даун е писала на админите.

# 830
  • Мнения: X
О, значи Autumnsphere по-скоро се е доповредила, отколкото сега да се е повредила. Жалко за майка й, интелигентен и забавен човек е, като й чета постовете. Жалко и за детето. Първо му натресе странния "татко", а сега явно той си налага начина на живот. Умно момиче, пък толкова инфантилно...

# 831
  • Далече, далече
  • Мнения: 6 005
Май американския съпруг ще се окаже някакъв сектант.

Може да е зъл и гладен веган.

# 832
  • Мнения: 39 503
За първи път виждам толкова инфантилност и интелект в един човек. За есента говоря де.

# 833
  • Мнения: 5 264
Мери Ан и Лиляна са се сдърпали?  Убеждавам се, че не чета правилно този форум. Мислех, че са дружки.

# 834
  • Другата България
  • Мнения: 37 710
Мери, не,  не ти си писала на администраторите, а нейното "бести", както някой я нарече преди няколко страници. За Даун иде реч. Чек моля спомена съдържанието на мейли, които Даун е писала на админите.
Ааа, аз не разбрах, и затова се зачудих, щото не знам къде се пращат мейли.
Ще се редактирам тогава. Peace
Б@си интригите съм изпуснала. 😆
Мери, за какво сте се дърлили с Лиляна? Разбира се можеш да не ми отговаряш ако искаш. Питам защото и двете сте ми симпатични и ми стана любопитно.
Laughing Значи, честно казано, не знам. Не помня, бях млада и глупава, както се вижда по "приятелствата", които съм имала тук, а и по неприятелствата. То се почва от една тема, заядеш се нещо, после в друга, трета...и човекът ти стане неприятен и започваш да се дърляш с него за щяло и нещяло. Лиляна не е човек, който си оставя магарето в калта, така че войната беше сериозна. А и имах мнооого свободно време, и по време на работа пишех, и след работа...сега нещата са доста различни.
Сега като се връщам назад определено съжалявам за времето, което съм изхабила в абсолютно безсмислени простотии, от години и животът ми е различен, и приоритетите ми са други. Сега в доста теми се хващам, че съм съгласна с мнението на Лиляна. Явно съм одъртяла. Laughing

# 835
  • Мнения: X
Имаше една потребителка преди години, никът й беше нещо като "Бобулина". Беше се развела с някакъв богаташ с психо наклонности, от когото имаше дете. След това роди дете от голямата си любов, който май беше таксиджия. Потребителката живееше в постоянна параноя, че детето ще се зарзи от нещо, в същото време го ваксинираше и съответно- почти не го извеждаше. Помните ли я? Преди време мернах, че и вторият й мъж нещо не бил "на център", та и с него имала проблеми. Помни ли я някой? Имате ли представа какво се случва с нея?

# 836
  • Мнения: X
Е, Моцарт е бил и гений и абсолютен инфантил в живота:)

# 837
  • Мнения: 25 760
Буболина с бели хляб ли? Наистина, какво ли стана с нея?
Имаше голяма дъщеря, нищо чудно и тя вече да е във форума.

Аз пък се сетих за Вергилия. Беше първата, която ми се наби на очи и чийто ник запомних.  Laughing

# 838
  • Мнения: X
О, Вергилия и тя беше култов образ.  Joy
Помня как сложи едногодишната си дъщеря на диета, защото й се струвала дебела.  Whistling

ПП. Това за белия хляб не го разбрах /не го зная.  Peace Но голямото й дете беше момиче, да.

# 839
  • Другата България
  • Мнения: 37 710
Мери Ан и Лиляна са се сдърпали?  Убеждавам се, че не чета правилно този форум. Мислех, че са дружки.
Много плоско.
Можете повече.

Общи условия

Активация на акаунт