Велислав Павлов*Димитър Захариев*Диана Димитрова Тема 50

  • 19 610
  • 735
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: X
В репортажа по Нова косата на Диде не ми изглеждаше толкова черна. На вас как ви се видя? 🧐

Шоколадова. Взе ми думите от устата, тъкмо го пишех. 100%

# 706
  • Мнения: 9 374
Роси, и на мен така. По-скоро беше кестенява.

# 707
  • Мнения: 12 406
Нищо общо с черната. Номер 4 или 5 от боите, колко са ме мазали с тях, познавам ги със затворени очи Joy

# 708
  • Мнения: X
Моски, въпрос - имало ли е наркоман в сериала (сигурно пети сезон), който е умрял?

# 709
  • Мнения: 9 374
И така е хубава. Важното е, че е тъмна, повече й подхожда. Grinning Пък и на мен ми е окей, защото съм фенка на кестенявите коси.

# 710
  • София
  • Мнения: 9 558
Нищо общо с черната. Номер 4 или 5 от боите, колко са ме мазали с тях, познавам ги със затворени очи Joy

Хахаха, вие с Диде с еднакви бои ли се мажете 😂😂😂

И на мен ми харесва повече кестенява, отколкото онова патладжанено черно. Абе прекрасна е.

А сега ако може да разберем, че и Велислав съществува в мировото пространство на Откраднат живот.

# 711
# 712
  • София
  • Мнения: 9 558
Доне, аз не помня да е имало умрял наркоман.
Освен Мона и онзи, който наръга Калин не се сещам за друг наркоман.

# 713
  • Мнения: 12 406
Доне, не помня да е имало други наркомани, освен изброените от Роси.

Роси, не, с Диде се разминаваме - аз съм тъмна, като тя е светла и обратното Joy
Но точно този цвят го обичам много и съм го носила дълго време защото изглежда естествен.

# 714
  • Мнения: X
Роси, Моски, благодаря. И аз така си мислех, но исках да попитам помнещите Hug

# 715
  • София
  • Мнения: 9 558
Моски, шегувах се 🤗

# 716
  • Мнения: 1 745
Думи на Т. Духовникова във фейса:
"Виктория ( от Откраднат Живот) да реши какво точно и дали го иска, но само след като успее/ или не успее да се справи с диагнозата си."
Поне е ясно, че ще участва и тя.

# 717
  • Мнения: 12 406
Думи на Т. Духовникова във фейса:
"Виктория ( от Откраднат Живот) да реши какво точно и дали го иска, но само след като успее/ или не успее да се справи с диагнозата си."
Поне е ясно, че ще участва и тя.
Дани, в комбинация с думите на Вергов че Банков е излекуван и ще се отдаде на любов виждам тяхната сюжетна линия - Виктория страни от обвързвване, а Банков дава всичко от себе си за да промени мнението й.

# 718
  • София
  • Мнения: 9 558
Остана сега и явни доказателства да получим, че Велислав снима, или поне, че ще снима.

# 719
  • Мнения: X
Ааааа, аз кво ви казах, че Банков за първи път ще се бори за жена Sunglasses

Общи условия

Активация на акаунт