Звездни компромати- 392 част

  • 72 040
  • 781
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 31 183
За мен е , всеки ден пуша , закачих се много и разбрах пушачите .Grinning
Къде пушиш в заведения ли или си имаш вкъщи и там? Не е наистина много трудно за направа това и да изисква много време вкъщи? В заведенията е много скъпо.

# 61
  • Мнения: 7 573
В почти всяко заведение има , никой не с го мъкне от тях.
Денси , заедно сме писали , всеки ден в заведение пуша , сена ли на кафе поръчвам , в дискотека-също. От няколко дни имам в нас и ако не излизам през деня пак пуша. Закачена съм жестоко.

# 62
  • Мнения: 12 985
Значи веднъж опитах наргиле и такава мигрена ме хвана, че щях да мра. Не бих повторила.
Не знам дали е за добро, но дъщеря ми , на 17 е, и тя опита и тя със пристъп зверски, повръщаше чак. Не знам дали е съвпадение, но не е пипнала повече.

И да не е само спам:
Зара от Биг Брадър, страхотно тяло. Аз такива харесвам жилести😘
https://www.instagram.com/p/BsQDPnrnKoE/?utm_source=ig_share_she … hid=1qle9tdwm657s

Виж за Гери Дончева не мога да кажа същото 🤪😂
https://www.instagram.com/p/BsQI_CSBOjO/?utm_source=ig_share_she … hid=12mcjsvvxes3e

# 63
  • София
  • Мнения: 6 062
Алесандра Амброзио

Скрит текст:


# 64
  • Мнения: 7 573
Нека бъдем позитивни-на много красиво място е Гери Дончева. Друго не мога да кажа.😀

# 65
  • Мнения: 5 903
Толкова са ми гадни наргилетата, просто настръхвам като видя хора да ги пушат. Като ефендита, отврат.

# 66
  • Мнения: 10 263
Лятото гледах разни хора смучеха по морето масово. 10 човека седнали и опъват от един мущук. Това ми се стори много гнусно.

# 67
  • Мнения: 31 183
А всеки си има свой, раздават ги с наргилето, ама ми е странно защо всички смучат. То не е нищо особено.

# 68
  • Мнения: 7 709
Heidi Klum
 
Скрит текст:


# 69
  • Мнения: 10 263
А всеки си има свой, раздават ги с наргилето, ама ми е странно защо всички смучат. То не е нищо особено.

Аз не видях да сменят нещо, само си предаваха маркуча от човек на човек.....

Големи сме дупедавци значи. Баш като ефендита. 5 века робство, ама така да ни е харесало това от съседите.  Имам съгражданки от Дупница, все за македонки се представят. Имам познати и от Петрич. Те пък за гъркини.  Боже Господи.....Нямам думи за простотията човешка.

Последна редакция: сб, 05 яну 2019, 18:28 от vici75

# 70
  • Мнения: 9 484
Имам съгражданки от Дупница, все за македонки се представят. Имам познати и от Петрич. Те пък за гъркини.  Боже Господи.....Нямам думи за простотията човешка.

Това пък защо? 🙄

И аз съм от този край, за първи път чувам за подобно нещо? 

# 71
  • Мнения: 6 669
Хррриси казал, че се оттегля от светския живот, казаха по телевизора.
Обмислям самоубийство....😔

# 72
  • Мнения: 2 199
То и робството било съжителство.
Мариан Кюрпанов
https://www.instagram.com/p/Br3lrApD-Nj/?utm_source=ig_share_she … hid=107ntgup57q50

# 73
  • Мнения: 5 903
Благой от новата година да се прекръсти от Джизъса на Ефендито.

# 74
  • Мнения: 12 985
Хррриси казал, че се оттегля от светския живот, казаха по телевизора.
Обмислям самоубийство....😔

Кой Хрррриси на Светлето ли? Че той КогИ е имал светски живот? Верно взема жени с много богато минало човекът.. 😂🤪

Общи условия

Активация на акаунт