От Великобритания до България – Превоз и закупуване на поръчките ни – 18

  • 45 961
  • 741
  •   1
Отговори
# 255
  • София
  • Мнения: 17 775
Обещах да пиша за gabco. Отвори ми се работа и нямах възможност да отида да взема пратката от единия курс и я взех в дните за раздаване на следващия. Дори бяха ми ги обединили с пратката от текущия. Нямаше проблем. Не съм доплащала.
Преди служителките бяха ми казали да не задържам пратките. Ако не мога да ги взема, по- добре просто да изчакам.

# 256
  • Мнения: 5
Здравейте, опитвам да поръчам от Boots до офис на Габиели,  но вече 2 поръчки ми отказват. Някой правил ли е поръчка от там и ако да какъв адрес ползвате?

# 257
  • София
  • Мнения: 23 165
аз пробвах габиели и ггбг и до двата ми отказваха поръчките.
отказах се да поръчвам оттам.
запитах ггбг дали получават пратки оттам, казаха по няколко на ден.
та пробвай с техния адрес, може пък да стане  Rolling Eyes

# 258
  • Мнения: 5
Е и от Габиели така ми казаха, а аз не успявам. Та реших да видя някой ако е успял да сподели, понеже доста неща съм си харесала. Simple Smile

# 259
  • Мнения: 7 569
Да не би да поръчваш някакви лекарства? До Ггбг съм поръчвала от Boots без проблем.

# 260
  • Мнения: 5
Не. Памперси и козметика. Отговарят ми, че не доставят до складове.

# 261
  • Мнения: 2 298
Преди време съм поръчвала от Boots до UKtoBG/ Gabieli и не е имало проблем.

# 262
  • Мнения: 1 602
И аз не успявам с Буутс и ГГБГ

# 263
  • Мнения: 5
Накой, който успешно поръчва от там нека сподели. 🙂

Последна редакция: пт, 22 фев 2019, 16:32 от Антония Кичкова 621365

# 264
  • Мнения: 7 569
Какво да споделим? На мен последната ми поръчка от Boots е от началото на декември на адреса на Ггбг. Не е имало проблем. Освен сега да са променили нещо.

# 265
  • Мнения: 5
А като billing адрес какво се посочва? Адреса на картата ли или пак адреса за доставка?

# 266
  • гр. София
  • Мнения: 4 774
А като billing адрес какво се посочва? Адреса на картата ли или пак адреса за доставка?
Адрес на картата.

# 267
  • Мнения: 2 114
Имам да получавам пратка от ЮК от Ггбг от курс 522 под 1 кг, но е тарифирана като от Германия на 3 лв. Грешка ли е или имат промяна в цената?

# 268
  • Мнения: 7 569
А като billing адрес какво се посочва? Адреса на картата ли или пак адреса за доставка?

Посочвам винаги адреса на доставка и за двете.

# 269
  • София
  • Мнения: 9 850
Имам да получавам пратка от ЮК от Ггбг от курс 522 под 1 кг, но е тарифирана като от Германия на 3 лв. Грешка ли е или имат промяна в цената?
Грешка. Звънни им или като ходиш да я вземеш, им кажи.

Общи условия

Активация на акаунт