От Великобритания до България – Превоз и закупуване на поръчките ни – 18

  • 45 972
  • 741
  •   1
Отговори
# 465
  • София
  • Мнения: 561
Здравейте, някой има ли информация за тази седмичния курс от Англия на GGBG, дали е пристигнал или кога?

# 466
  • София
  • Мнения: 518
Здравейте, някой има ли информация за тази седмичния курс от Англия на GGBG, дали е пристигнал или кога?

Тепърва ще го разтоварват, казаха ми утре да ида.

# 467
  • Мнения: 3 050
На 26.07 мпя пратка е доставена в УК на адреса на gabco. До ден днешен не е отбелязана в профила ми. Има проследяващ номер с yodel. Вече писах на gabco 2-3 пъти, били изпратили запитването ми в английския офис. Случайно някой да я е получил по погрешка? Козметика е, от feelunique...

# 468
  • Мнения: 3 050
На 26.07 мпя пратка е доставена в УК на адреса на gabco. До ден днешен не е отбелязана в профила ми. Има проследяващ номер с yodel. Вече писах на gabco 2-3 пъти, били изпратили запитването ми в английския офис. Случайно някой да я е получил по погрешка? Козметика е, от feelunique...
Не очаквах, че пратка с проследяващ номер и адрес на получаване в УК на gabco ще се загуби, но ето, че стана! gabco си проверили камерите и куриерът бил при тях в 11:14 ч, а моята пратка е получена в 11:00 ч според gabco на друг, съседен адрес. Предлагат ми да се свържа с изпращача и толкоз. Сега имам още 3 пратки за получаване, дано поне те да стигнат.

# 469
  • София
  • Мнения: 9 850
Според Габко хубаво, а според куриера какво е станало?
Преди години точно Габко бяха "загубили" скъпа и обемна пратка на познат на МП. Как се разви случая не знам, само знам, че имаше и проследяващ номер, и доказателство от куриерите, че е получена в офиса на Габко.

# 470
  • Мнения: 7 569
При такива обстоятелства, ако е загубена пратката от тях, Габко би следвало да ти закупи продуктите или да ти върне парите.

# 471
  • Мнения: 3 050
Габко си измиха ръцете с това, че са си прегледали записите от камерите.
На Йодел не съм писала. Писах на ФЮ и уж ще ми възстановят сумата. Ама това дето си го бях поръчала, вече е изчерпано.

# 472
  • Мнения: 7 569
Ами пиши на Yodel, какво чакаш? Ако действително е доставено на адрес, Габко трябва да си понесе последиците. Feelunique ще те рифънднат 2-3 пъти и след това директно ще те блеклистнат, ако и други пратки така мистериозно ти изчезват.

# 473
  • Мнения: 1 167
 Здравейте, използвали ли сте ГГБГ за доставка на техника от Англия? Техен клиент съм от 3 години всяка седмица. Само веднъж съм си поръчвала техника (стийммоп) пристигна в разпаднал се, мокър кашон с разбит корпус за вода. Страх ме е да пробвам пак. Желая да си поръчам лаптоп като използвам Вип Екстра услугата им. Но обясненията по телефона на служителя им ми се сториха много сложни - да звънна предварително на тях преди да поръчам, за да ми дадат зелена светлина, да им преведа процент пари по банков път за застраховката... ако въобще решат, че искат да застраховат тая техника....Кажете какъв опит имате вие моля.

# 474
  • Мнения: 1 460
Не и не е за препоръчване да се поръчва скъпа техника до посредник. Ако има опция го поръчай директно до твоя адрес с куриер. Аз така направих със скъп телефон от Амазон - платих си експресна доставка 20 евро и на следващия ден го получих.

# 475
  • Мнения: 3 610
Ако е опакован както трябва и знаят,че е техника(чупливо)не би трябвало да има проблем.Наскоро гледах няколко телевизора в камиона им.

# 476
  • Мнения: 7 569
Поръчах си Kindle paperwhite преди година и половина с ГГБГ от Германия. Нито съм заявявала ВИП доставка (то май тогава нямаше), нито пък беше опакован като света (беше само в две картонени кутии, без балончета). Дойде си цял и непокътнат.
За по-скъпа стока обаче надали бих рискувала.

# 477
  • Мнения: 1 167
Не и не е за препоръчване да се поръчва скъпа техника до посредник. Ако има опция го поръчай директно до твоя адрес с куриер. Аз така направих със скъп телефон от Амазон - платих си експресна доставка 20 евро и на следващия ден го получих.
И това не смея. Поръчах си така козметика от САЩ, в сайта пишеше DHL, а пристигна с БГ пощи. Simple Smile

М/у другото забравих да кажа нещото, което най-много ме озадачи в разговора по телефона със служител на ГГБГ. Че Вип Екстра пакета не включва транспорта - т.е. се плаща Вип Екстра, % застраховка и нормалната такса за килограми. Simple Smile Не трябва ли тук да има все пак 2-3кг аванта, които се покриват от пакета, който си е солен така или иначе. Simple Smile

# 478
  • гр. София
  • Мнения: 4 774
Аз съм ги ползвала за техника, но не толкова скъпа. Поръчвала съм ютия, кафе машина, сокоизтисквачка, термо кани, мултимедия за 270$ от Китай до техен адрес, air fryer и  Инстант пот, тостер. Телефони и лаптопи не съм пазарувала.
Но девер ми си купи огромен телевизор, озвучаване за цялата къща с големи колони и всичко беше Ок.

# 479
  • София
  • Мнения: 9 926
Продавач от Германия може да ми изпрати усилвател по DHL (23Е), но каква е гаранцията и как става плащането - при получаване ли?!
От този сайт,  https://www.ebay-kleinanzeigen.de/s-bestandsliste.html?userId=6824004

Общи условия

Активация на акаунт