От Великобритания до България – Превоз и закупуване на поръчките ни – 18

  • 45 941
  • 741
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 1 167
Какво става с GGBG напоследък? Супер неадекватни ми се виждат. Вдигат телефона хилейки се и подвиквайки, не знаят за кой курс им говоря като кажа номера..закъсняват много..

# 61
  • Мнения: 18 447
Явно същото, което накара част от клиентите на Габко да се прехвърлят при тях - с нарастването на обема на работата си позволяват да са груби и да бавят курсове.

# 62
  • Мнения: 7 568
Именно "неодекватно поведение" са точните думи. Жената, която вдига телефона и събира парите от клиентите, не знае къде се намира. Като я питаш кога ще пристигне курсът, ти казва, че не знае, като я питаш кога ще се раздават пратките, пак не знае, дали ти е намерена пратката също не знае ...
Във фейсбук публикуват разни простотии от типа на защо клиентите да не избират Габко. Излагат се.
Не е ок курс, тръгващ в неделя от Англия,  хората да не могат да си го получат до вторник/сряда по-следващата седмица. При положение, че преди година пристигаха във вторник и си ги получавахме в сряда.
Ако не могат да се справят с обема, да наемат повече персонал, да ги обучат и най-вече да си подбират по-добре кадрите.
Ползвам само ГГБГ от повече от 2 години, но вече и аз се замислям дали да не се преориентирам. Габриели са ми много неудобни като локация.

# 63
  • Мнения: 1 167
И аз само тях използвам над година и половина, всяка седмица. Но май ще стане "използвах".

# 64
  • София
  • Мнения: 9 850
И аз се замислям, въпреки удобната локация. Ама по 2 седмици да чакам нещо - ми, с Габко идват за толкова време.

# 65
  • гр. София
  • Мнения: 4 774
Аз също ги ползвам от три години. Нямам оплаквания. Имаха повече пратки около Коледа и Нова година, но всичко ми дойде и се намери. Аз не чакам да дойдат мейли за пратките ми, а директно отивам. Последният път като бях имаше доста голяма опашка, но не се оплаквам. Предполагам, че в момента истерията е за английските курсове, първо защото лирата падна и второ защото наближава Брекзит. Аз не смятам да ги сменям.

# 66
  • Мнения: 2 298
Здравейте!
Някой случайно да е използвал превозвач за доставка на голяма трапезна маса и осем стола от Англия до България? Интересува ме с кой превозвач, евентуално на каква цена и дали ще пристигнат здрави.
Предварително благодаря за отговорите!
Ползвала съм Габиели за доставка на голям диван. Всичко беше супер. Дивана беше опакован във фолио.  За цена трябва да ги попиташ като им предоставиш инфо за размерите на масата. 

# 67
  • София
  • Мнения: 9 850
Ами, ето на - МП отишъл в петък вечерта, дали му само пратките от ДЕ, от UK нищичко. Не съм чакала мейл (който още не е дошъл, то другия курс тръгна и ще дойде след 2 дни), но това е прекалено и граничи с безобразие вече.

# 68
  • Мнения: 7 568
Е, ако живеете в Младост, надали е проблем да наминавате. Но като пътувам 40 минути до там и 40 минути на връщане, някак не ме устройва да си правя гладни разходки до офиса им всеки ден. Девойката по телефона каза, че камионът щял да пристигне в събота или неделя. Пък ето, че в събота следобед даже раздавали. Поредно доказателство, че няма никаква координация.
Днес си взех пратката следобяда и имаше солидна опашка.

# 69
  • гр. София
  • Мнения: 4 774
Не живея в Младост и не ми е удобен транспорта, аз не съм с кола, но мисля, че нещата ще се успокоят постепенно. Аз и не поръчвам всяка седмица, та може би затова не се впечатлявам толкова.

# 70
  • Мнения: 4 733
Някой вече получи ли си практика от курс 505? Вчера видях, че статуса в променен на "изпратена", но нямам съобщение от Еконт и ме съмнява, че пратката изобщо е била изпратена вчера.

# 71
  • София
  • Мнения: 371
Някой вече получи ли си практика от курс 505? Вчера видях, че статуса в променен на "изпратена", но нямам съобщение от Еконт и ме съмнява, че пратката изобщо е била изпратена вчера.
На мен снощи ми звъннаха да ме питат в кой еконт да я пуснат, сигурно днес ще я вземе куриера де и ще е при мен утре, в 18:30 звъняха.

# 72
  • Мнения: 4
Здравейте присъединявам се с 2, 3 бързи въпроса.
Как деиствате с Асда, че за 1ви път направих поръчка избрах лерон избрах доставка в определен ден и платих, но така и не видях от къде мога да избера час за доставка тъй като нали всички превозвачи имат някакво работно време?

# 73
  • Мнения: 1 167
Някой вече получи ли си практика от курс 505? Вчера видях, че статуса в променен на "изпратена", но нямам съобщение от Еконт и ме съмнява, че пратката изобщо е била изпратена вчера.
на мен все още ми е със статус "склад софия" Simple Smile оляха се

# 74
  • Мнения: 126
И аз се включвам с оплакване от GGBG, дълго време ползвах GABIELI, но покрай коледните празници ми се искаше да пристигнат по бързо пратките и затова поръчвах на адрес на ggbg. Пълен хаос цари в тази фирма,никаква информация за нищо, в пълно неведение са относно пратките,бавят се. Спирам с доставките до техен адрес.

Общи условия

Активация на акаунт