От Великобритания до България – Превоз и закупуване на поръчките ни – 18

  • 45 896
  • 741
  •   1
Отговори
# 615
  • София
  • Мнения: 248
Преди няколко месеца поръчах две кристални, много тънкостенни чаши от Амазон с превозвач. Много им треперех дали ще пристигнат цели, но като отворих кутията нищо им нямаше, а дори знак чупливо не бяха сложили Амазон на тяхната си опаковка. Но чашите бяха сложени от производител в кутия с много картонени преградки, които държаха здраво чашите и явно затова бяха оцелели.

# 616
  • Мнения: 3 044
Заради такова непрофесионално отношение отдавна не ползвам ggbg.

# 617
  • Мнения: 449
Дами, благодаря на всички за мненията. Изпратили са ми снимки на имейла-в един кашон двете масла са завити заедно в бабъл фолио, а не всяко отделно и целият кашон е в масло и парчета. Така обаче е пристигнал тук в бг, а не получен в Англия.На кутията няма етикет чупливо или стъкло. Писах на продавача и изпратих снимките. Каквото и да е развитието, отношението... поведението на гг. бг беше меко казано просташко..

# 618
  • Мнения: X
Някой поръчвал ли е от amazon pantry? От амазон нещата превозвам с габиели, но нищо хранително не съм поръчвала, дали ще има проблем с техния адрес?

# 619
  • София
  • Мнения: 23 162
Някой поръчвал ли е от amazon pantry? От амазон нещата превозвам с габиели, но нищо хранително не съм поръчвала, дали ще има проблем с техния адрес?
aз доста пъти, до габиели.
нещата си пристигат в кашон.
няма проблем с адреса.
ако не се напълни добре кашона понякога плуват нещата вътре и има посмачкани обаче.

# 620
  • Мнения: X
Някой поръчвал ли е от amazon pantry? От амазон нещата превозвам с габиели, но нищо хранително не съм поръчвала, дали ще има проблем с техния адрес?
aз доста пъти, до габиели.
нещата си пристигат в кашон.
няма проблем с адреса.
ако не се напълни добре кашона понякога плуват нещата вътре и има посмачкани обаче.
Много благодаря за отговора. Отивам да пускам поръчка. Grinning

# 621
  • Мнения: 1 167
Управителят на ГГБГ си позволява наистина такова просташко поведение. Обадих му се преди месец с въпрос за допълнителна застраховка на пратка, която беше на сума под 200лв, а тогава имаше червен надпис в сайта им, че не правят застраховка по това време на годината на такива пратки. Разкрещя ми се, като малоумна ме кара да съм си отворела сайта да сме четяли заедно, защото повечето българи били ограничени, неграмотни и не можели да четат с разбиране. И Хопппппппп изненада, надписа си стои, а той вече със смирен тон ми вика "ами аз го махнах бе, защо пак се е появил". Наистина си позволяват непрофесионално, селско отношение.

# 622
  • Мнения: 4 660
Леле, чак сега разбирам това за ГГБГ, а мислех да се насоча към тях, защото превозват от повече места, пък и цените са им по-евтинки Stuck Out Tongue Winking Eye. Добре, че не смених адресите. Един път само поръчах с тях от Испания скъъъпа пратка, имаше някакъв проблем, даже писах в испанската тема.... Хммммм Thinking

# 623
  • Мнения: 1 167
Да допълня - не мога да си изкривя душата обаче, че когато е имало случай на мой забравен пакет в склада им в София при разпращането по Еконт в страната ( защото аз винаги получавам по 4-5), са го пращали за тяхна сметка. Имах случай преди 2 години мисля, в който пратката беше надписана като килограми и след 1 телефонен разговор без много разправии ми дадоха бонус безплатна доставка от Англия на следваща пратка. Не мога да кажа, че са само черни, просто горният описан случай ме разтрепери за цял ден......

# 624
  • София
  • Мнения: 9 850
Странно, никога не са си позволявали подобно отношение към мен. Веднъж не ми доставиха нещата до вкъщи, както се бяхме разбрали (че и минах през офиса да им платя директно), на следващия ден минах да ги питам, извиниха ми се, върнаха ми 1/2 от цялата платена сума (май около 20лв, че бяха тежки пратки) и ми ги докараха след 1 час точно, защото заминавахме след това.

# 625
  • Мнения: 18 398
И аз никога не съм получавала грубо отношение, даже се радвам, когато попадам на управителя, защото винаги е адекватен и бързо ми решава проблема. Не изключвам ситуацията около Брекзит да им е опънала яко нервите.

# 626
  • Мнения: 449
Здравейте на всички,искам да разкажа продължението на сагата ми със счупеното шише с масло от гг.бг.Днес продавача ми върна парите от ебей ,обаче си получих и пратките от ггбг.На профил имам една пратка до тях от iherb и една,която са отворили без да ме питат с едното счупено шише.Оказва се обаче ,че пратките са 3.Третата неописана  никъде при тях пратка трябваше да пристигне на 18 октомври  на адреса им в Англия ,но  при всичките ми обаждания за нея, казваха,че я няма и да си искам парите от търговеца.Върнаха ми парите без проблем и аз мислейки,че наистина е изгубена направих  в сряда -23 окт(преди всички тези проблеми)  същата поръчка за втори път .Оказва се ,че управителя ,който ми каза ,че чел тук ,бил и собственик.Наново днес  викове и крещене  по телефона и скандал  ми вдигна когато  им поисках сметка за грешката  т.е пропуска.Не били задължени да описват всички пратки,"голяма работа" не било станало.Имал 10.000 пратки на седмица  от Англия и не могли да описват всички,не съм била доволна ,че съм получила нещо ,за което са ми върнали парите(без думи за това,типично по Ганьовски).Имали със 100 човека всеки път проблем със пратките им и щял да ме сложи в тази група или  да ми изтрие профила- това ме заплаши,знаейки,че имам още една пратка заради тяхната грешка(за която вчера получих и-мейл и снимка,че е на техния адрес в Англия.Могат ли да я задържат и да не ми я дадат ако наистина реши днес да ми изтрие профила(kато че ли той ми я е плащал)?Ако ме четат,да знаят,че това ще бъде кражба .Извинете момичета за дългия пост....

# 627
  • Мнения: 7 561
Ще си вземеш пратката, не се притеснявай. Не правиш ли малко от мухата слон? Пристигнала е, ще я получиш подарък, защото продавачът вече ти е върнал парите за нея, не само, че не си ощетена, ами излизаш и на плюс? Като изключим кофти отношението на шефа на ггбг, какъв е проблемът?

# 628
  • София
  • Мнения: 1 476
Всъщност не е точно така. Редно би било да пише на продавача и да му плати отново пратката, щом е получена. Което си е излишно, ако превозвача си беше свършил работата.

# 629
  • Мнения: 449
Не е редно да задържа тези пари и сега ще ги върна.... това е проблемът.. ако бях уведомена нямаше да става така и да правя 2 пратки на едно и също нещо..нямам моя банка. За какъв подарък изобщо говорите?!

Общи условия

Активация на акаунт