От Великобритания до България – Превоз и закупуване на поръчките ни – 18

  • 45 966
  • 741
  •   1
Отговори
# 660
  • София
  • Мнения: 736
Няма страшно. Моята мина така без проблем.

# 661
  • Мнения: 633
Няма страшно. Моята мина така без проблем.
[/quote
Т.е беше сгрешен Unit-така ли?
Защото курса е тръгнал днес и нямам инфо за натоварена пратка на него.Cold Sweat

# 662
  • Мнения: 7 569
Според мен им звънни по телефона е се посъветвай с тях. Ако не е пристигнала при тях, да я потърсят при другия юнит.

# 663
  • Мнения: 633
Според мен им звънни по телефона е се посъветвай с тях. Ако не е пристигнала при тях, да я потърсят при другия юнит.
Unit-а какво е принципно?Аз преди няколко месеца пращах и им беше 9010 ,а кога са го сменили на 9030 /дали пък и двата не са техни?/ идея си нямам🤔.
Лошото е че днес почиват,а покупката е доста скъпа и ще вдигна  кръвно до утре🤢

# 664
  • Sofia
  • Мнения: 15 553
Unit-ът е нещо като "клетка". Нали знаеш как складовите структури са разделени на отделни помещения, всяко от които е на различна фирма (но понякога е възможно и две отделения да са на една и съща фирма, да).

Ето за това говоря.

# 665
  • Мнения: 14 490
Според мен им звънни по телефона е се посъветвай с тях. Ако не е пристигнала при тях, да я потърсят при другия юнит.
Unit-а какво е принципно?Аз преди няколко месеца пращах и им беше 9010 ,а кога са го сменили на 9030 /дали пък и двата не са техни?/ идея си нямам🤔.
Лошото е че днес почиват,а покупката е доста скъпа и ще вдигна  кръвно до утре🤢

Ако не е отразено в камиона означава, че може изпращача да не е попълнил ID номера ви върху етикета на пратката. Ако имате тракинг номер я потърсете в сайта на габко (има такава опция) и вижте дали е при тях.

# 666
  • София
  • Мнения: 184
Здравейте! Имам проблем с пратка от buggybaby.co.uk. Дала съм адреса на Габиели в Англия (и за  Billing Address, и за Delivery Address) - днес oт buggybaby са ми пратили мейл, че плащането не е преминало. Искат "a scanned copy or photo of a recent utility bill or bank statement clearly showing the date and billing address entered at checkout. " Екипът на Габиели каза, че не са имали такъв случай. В друга тема прочетох, че са поръчвали успешно от този сайт и с превозвач, и до България. Но може би вече не пращат до складове. Според вас мога ли да направя нещо, или опцията е дам на buggybaby им дам адреса си в България? Благодаря предварително!

# 667
  • Мнения: 7 569
Някой поръчвал ли е от John Lewis до превозвач? Отказаха ми една пратка и мисля, че е, защото адресът на ГГБГ е на склад.

# 668
  • Sofia
  • Мнения: 15 553
Да, аз, точно до адреса на GGBG, но е било миналия декември...

# 669
  • Мнения: 7 569
И всичко си беше ок? Аз и не помня кога смениха адреса на ГГБГ, може би тогава е бил старият ... Thinking

# 670
  • UK
  • Мнения: 5 999
Здравейте, за първи път искам да пазарувам с превозвач и въпроса ми е дали има ограничения за сумата на продуктите ми (дължат ли се мита и ддс за поръчки в Англия)? Благодаря!
Не съм чувала за ограничения в сумата,освен ако превозвача, който ще използвате не е наложил такава.
ДДС има за пазаруване от Асда, мита все още, нямат не са напуснали ЕС.

# 671
  • Мнения: 7 569
Не се дължат, Обединеното кралство все още е в ЕС. Това е коментирано 100 хиляди пъти вече.

# 672
  • UK
  • Мнения: 5 999
Здравейте! Имам проблем с пратка от buggybaby.co.uk. Дала съм адреса на Габиели в Англия (и за  Billing Address, и за Delivery Address) - днес oт buggybaby са ми пратили мейл, че плащането не е преминало. Искат "a scanned copy or photo of a recent utility bill or bank statement clearly showing the date and billing address entered at checkout. " Екипът на Габиели каза, че не са имали такъв случай. В друга тема прочетох, че са поръчвали успешно от този сайт и с превозвач, и до България. Но може би вече не пращат до складове. Според вас мога ли да направя нещо, или опцията е дам на buggybaby им дам адреса си в България? Благодаря предварително!

НЕ мисля, че ще ви се изпрати до България.
Повечето сайтове НЯМАТ доставки до България.
Защо не им пишете имейл

# 673
  • Sofia
  • Мнения: 15 553
И всичко си беше ок? Аз и не помня кога смениха адреса на ГГБГ, може би тогава е бил старият ... Thinking

Да, всичко мина нормално. Мисля, че адресът си беше същият като сегашния.

# 674
  • Мнения: 14 490
Някой поръчвал ли е от John Lewis до превозвач? Отказаха ми една пратка и мисля, че е, защото адресът на ГГБГ е на склад.

Да, няколко пъти, но до адреса на габко. Последно миналия месец беше, не съм имала проблеми.

Общи условия

Активация на акаунт