Любовница на женен мъж

  • 39 801
  • 641
  •   2
Отговори
# 375
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Момичета, ценете се повече като личности и не позволявайте да ви ползват за забавление известно време и после да ви зарежат, защото друго не заслужавате. Ако се уважавате сами, ще ви уважават и другите. Не се ли обичате и уважавате сами себе си, никой друг в обкръжението ви няма да го прави... Какво може да се очаква от мъж, който започва нова връзка преди да е прекратил старата? Нищо хубаво!.. Сами се поставяте в ролята на втора категория жени и съответно мъжете ви третират като такива. А жените, които те уважават и ценят са тези, които имат изисквания към тях, тези, които не се задлволяват с посредственото.
Бъдете по-взискателни, първо към себе си, а след това и към другите.

# 376
  • Мнения: 3 168
Аз се чудя защо въобще се занимават с женен мъж? Не говоря за ученичката, за нея е ясно - за забавление. Говоря за по възрастни жени със семейство и деца. Толкова ли няма други мъже, че точно женен трябва да намерите.

# 377
  • Мнения: 18 929
Жененият явно е с възможности - намерил е апартамент, направил е заведение. Жената не иска да си гледа детето в мизерия и това я устройва.

Бас ловя, че съпругата на въпросния може дори и да не знае. Какво значи прибира се като съквартирант? Ами в 21 часа щом си е вкъщи всяка вечер, може да се оправдае с работа. Предполагам, че пред жената любовницата е представена като управителка на заведението и толкова. Ако жена му е наивна и доверчива, може и да му вярва. Все пак години наред връзката е била в друг град, а сега отскоро е в неговия град. Въпрос на време е жената да се усети май.

Бях ама в точно подобна ситуация, на съпругата, но се усетих за 1-2  месеца. Хем и аз не се усетих веднага, а се наложи да преброя огромните червени лампи, да не кажа фенери, и чак тогава да се осъзная. Понеже бях наивна и не съм си представяла, че тогавашния ми съпруг може да ми причини такова нещо. Мъжете лъжат като луди и нищо чудно да мине време, докато повее вятърна на промяната (тоест съпругата да реагира).

# 378
  • Мнения: X
Бях ама в точно подобна ситуация, на съпругата, но се усетих за 1-2  месеца.
Всички се усещат в рамките на няколко месеца. Няма такива неусетили се с години.
Просто решават, че за момента имат други приоритети  и си затварят очите.

# 379
  • Мнения: 18 929
Ако съпругата не реагира и мъжът не се разведе първите 2 години, значи вероятността изобщо да го направи, силно намалява.

# 380
  • Мнения: 15 773
Ако съпругата не реагира и мъжът не се разведе първите 2 години, значи вероятността изобщо да го направи, силно намалява.

Напълно подкрепям. Първите две години са най-силно емоционални и в този период хората са готови да правят чудеса от любов. След това дори забранените връзки навлизат в рутина и решенията за промяна се взимат доста по-трудно

# 381
  • BG
  • Мнения: 893
Бях ама в точно подобна ситуация, на съпругата, но се усетих за 1-2  месеца.
Всички се усещат в рамките на няколко месеца. Няма такива неусетили се с години.
Просто решават, че за момента имат други приоритети  и си затварят очите.
Точно така е. Аз още на втората седмица разбрах, но грешката ми беше, че 10 месеца след това се мъчих да спася брака си заради детето, а трябваше  веднага да ни събера багажа.

# 382
  • София
  • Мнения: 23 128
А, значи дори още по-несигурно е жилището ви. Утре ако реши ще те натири пък ходи обяснявай, че си любовница, чакаща онзи с парите да се разведе, да прехвърли апартамента и да си живеете щастливо Simple Smile
Никъде не видях жената да има претенции спрямо апартамента, обаче се е накиснала яко в калта. Не е непоправимо, човек се учи от грешките си.

# 383
  • Мнения: X
От три години имах/имам/ връзка с женен мъж, който има и дете. Никога не съм правила планове да се развежда и аз да застана на мястото на жена му. Не сме изживявали и някаква луда любов, по-скоро бяхме добри приятели, които правят хубав секс. Много пъти ми е казвал, че няма какво да ми даде и няма как да сме заедно. Реших да съм с него докато не си намеря нормален свободен мъж. Той твърдеше, че не прави секс с жена си - не че имаше значение, може би така си успокоявах съвестта, че с мен и без нещата им така или иначе не са розови и ако не дъм аз, ще е друга. Преди един месец ми каза, че се развежда. Не, заради мен, а защото не се разбират с жена си и двамата така са го решили. Изпитвам страх какво да правя - дали да продължа с него или да спра всякакъв контакт. Само от мисълта с колко неща трябва да се съобразявам занапред - бивша жена, негови проблеми с детето евентуално и с жената, деления от разводи, настръхвам от страх. Не знам какво да правя. И двамата сме на 35. От друга страна си казвам, че времето минава и може и да не срещна никой. И съм в задънена улица.

# 384
  • Мнения: 15 773
Ами това с развода е трябвало да го предвидиш и да си мислила до сега какво би направила, ако един ден се случи. Защото такъв вариант винаги съществува. Не знам защо си в задънена улица - доста време вече си с този човек, което значи че го познаваш достатъчно добре, за да знаеш дали би могла или не да живееш с него. До сега е бил зает - сега е свободен. Той е на 35 години, вече има дете, минал е през брачния живот и знае какво е. Не е сигурно, обаче дали ще иска да скача от един брак на друг или ще предпочете да се радва на свободата си. Ти пък, от друга страна на 35 години трябва вече да подредиш живота си. Първо е добре да видиш дали и двамата сте на една вълна по отношение на вашата връзка, т.е. кой какво очаква от нея от тук нататък. Ако той иска да си е свободен е добре да потърсиш сериозни отношения другаде, защото иначе просто ще си изгубиш времето

# 385
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Анонимен, той ако е искал наистина да бъде с теб, щеше да бъде отдавна. Мисля, че никоя жена не заслужава да бъде план Б, да не остане сам господина. Той не те е избрал теб. Не се примирявай да не бъдеш първия избор на мъжа, ти трябва да си приоритет в живота му (естествено и децата, ако има такива).
А когато си търсиш мъж, не трябва да си във връзка (дори и да е чисто сексуална)- така вероятността да направиш погрешна крачка е голяма. Научи се да се чувстваш добре сама, без да зависиш емоционално или физически от никого (това е първата стъпка към щастието).
Има обаче едно НО- ти сама знаеш кое е най-добро за теб, назависимо от всички съвети, които чуеш. И най-мъдрия и добронамерен съвет може да е погрешен за теб, защото твоята реалност я изграждаш само ти. Абстрахирай се от емоциите, които изпитваш към конкретни хора- те така или иначе са краткотрайни и променливи. И слушай интуицията си- отговорът винаги, на всеки въпрос е в теб.

# 386
  • Мнения: X
Той въобще предложил ли ти е да се събирате? Това, че се развежда, не означава, че е тръгнал в твоя посока.

# 387
  • Мнения: X
Анонимна, а защо те е страх, че той ще бъде свободен? Явно ти самата не си искала никога сериозна връзка точно с този човек и досега оправданието е било, че е женен. Въобще сигурна ли си, че искаш сериозна връзка с когото и да било? Може би страдаш от страх от обвързване? Може би не си готова на ангажиментите, които се изискват в една сериозна връзка?
Че не спял с жена си - това са оправдания пред самата теб, да. Никой няма работа да се навира в чужди семейства, както и да го облича в красиви фрази.

# 388
  • Мнения: 18 929
То пък коя ли жена ще се разбира с мъжа си, който от три години има друга връзка Simple Smile

# 389
  • Мнения: X
То пък коя ли жена ще се разбира с мъжа си, който от три години има друга връзка Simple Smile
Това не е оправдание за участието на "другата връзка".

Общи условия

Активация на акаунт