Любовница на женен мъж

  • 39 680
  • 641
  •   1
Отговори
# 630
  • София
  • Мнения: 62 595
Тоест ти си искала той да се разведе, а той те е мотаел, така ли?

# 631
  • Мнения: 59
Grimesss1 - Да не си авторката с друг профил? Joy
Как пък винаги вярвате, че много са ви обичали, пък са си с жените си.
Трябва да си много глупав да не проумееш, или много влюбчив.
В 21 век оправданието етнос, години, статус в обществото не важи.
Твоята голяма любов е искал да плющи на воля българки, без да се жени и да поема отговорност за взаимоотношения.
Ако си била с арабин тогава може да се оправдае,във всички други случаи НЕ.

Мъжът казва на жената, това което тя иска да чуе.
Жените от своя страна искат честност, но когато я получат...ФАЛ.
Не си мислете, че като ви гонят седмици, месеци или година през това време стоят на сухо.
Един мъж може да гони и да ухажва много жени.
Ако ви обича ще направи невъзможното да сте заедно.
Малко любовници си знаят предназначението,с такива жени всеки женен мъж би искал да бъде, уви повечето след малко внимание и секс сънуват че са булки,та главно за туй свършва бързо 'приказката'  за тях.

# 632
  • Мнения: 14
Естествено, че исках да сме заедно, но целият му бизнес зависеше от семейството му, поне това бяха неговите оправдания, че ще се разболее ако няма възможност да си угажда, всички бяха наясно, че е влюбен в мен, тогава го заплашиха, че ще му ограничат достъп до някакви неща и бях втрещена, че избра едва ли не парите, пред любовта ни, но се опитах да приема неговата гледна точка, разбира се че е искал време, страхливците обичат да казват, че всичко изисква време, че не може от днес за утре, страхливците обичат да отлагат, навярно нещата, които аз съм искала, са му се стрували твърде сериозни, защото просто не е бил в състояние да ги изпълни, отчитам го като моя грешка,разбира се...
Не, не съм авторката! Булка не съм се сънувала, последно време се опитвах  да свикна с мисълта, че нещата няма да се получат, просто ми трябваше още малко време да взема решение, защото той се опитваше да ме убеждава колко ме обича, как не иска някой друг да ме държи в ръцете си, как не искал друг да ме обича, но знаел че съм щяла да бъда гледана като писано яйце, сякаш се опитваше допълнително да ме разстройва, когато усетеше, че започва да губи...

# 633
  • Мнения: 3 250
Чудя си дали си струва профилът ми или да ти кажа какво мисля за теб?
Хайде ще съм бяла и добра и ще ти кажа да напишеш в Гугъл "легенда за Калиакра". Не, не е маргарин.
То бива бива твоето, на чак толкова не бива.

# 634
  • Мнения: 59
Grimesss1,захванала си се за празните надежди и си продължавала, докато в някакъв момент си усетила, че тия думи са вятърничави.
Време е да си признаеш сама пред себе си, че само ти си го обичала.
Той е искал ново изживяване и си го е получил.
Почти всички мъже си остават с жените си и не е на сила, просто малко са тези, които си признават пред любовниците си, че искат секс и нови емоции, без обвързване и чувства.
Жените са толкова емоционални, че женените не искат да изневеряват с омъжени поради причината, че не искат да се окажат с чужди деца и бреме заради единия кеф,за тУй си пускат въдиците при необвързани и малки момиченца, които тепърва навлизат в живота на големите.

# 635
  • Мнения: 14
Така е, не отричам, все още търси начини да се върне в живота ми, не му понася мисълта, че изгуби любимата "играчка". Беше мъчително за мен, надявам се по - малко момичета да се впускат в такива връзки, или ако се впускат, то поне да излизат като победителки...и много важно, да си тръгнат първи!

# 636
  • Мнения: 40 930
и много важно, да си тръгнат първи!

Това пък каква стойност има? Ако е влюбена ще я боли еднакво. А ако е за парите важното е с каква сметка е останала след това, а не кой пръв.  Иначе колко кифли живеят в центъра на София (ама в негов апартамент), карат скъп джип (ама негов), пазаруват дрешки и услуги с неговата карта. И като и бият шута остават с нищо.  Умната златотърсачка ще знае как да се подсигури.

# 637
  • София
  • Мнения: 6 258
Тя и да знае , мъжа трябва да в достатъчно глупав… или влюбен.

# 638
  • Мнения: 40 930
Тя и да знае , мъжа трябва да в достатъчно глупав… или влюбен.

О, не. Той ако е бизнесмен ще знае, че нещата са "плащаш - получаваш". Разбира се, първо ще пробва да мине тънко, но после ще си плати, ако цената е пазарната.

# 639
  • София
  • Мнения: 6 258
Българския бизнесмен е тарикат и обича да купува стоката на под пазарна цена, иначе се чувства прецакан.

# 640
  • Мнения: 40 930
Българския бизнесмен е тарикат и обича да купува стоката на под пазарна цена, иначе се чувства прецакан.

Е те тук и другата страна трябва да покаже търговски нюх. А и да е на ниво де. Щото то и с колата е така - може да вземе тънко нещо крадено или на старо, може и нещо последен модел и ново. И за първото ще мине тънко, за второто дебело, ама аверите не са вчерашни и също правят разлика и оценяват. От там и уважението.

# 641
  • Мнения: 79
Ама... това е педофилия. Този кретен ще го вкарат в затвора ако накой от приятелите ти подсвирне на властите какви сте ги вършили. Не се занимавай с такъв, прекрати всякакъв контакт, дори да мислиш сега постоянно за него, се опитай да се откъснеш напълно. Да, такава забранена връзка наистина е вълнуваща на тази крехка възраст и съм сигурна, че имаш силни чувства, но дължиш най-вече на себе си уважението от това да не си втора гайда на някакъв си мухъл, който няма уважение пред съпругата си, камо ли към, извинявай, заблудена тийнейджърка.
След време ще си говориш с приятелки и ще имаш страшна история за разказване. 😀
Не е педофилия. В днешно време много ученички правят редовен секс, е не с набори на бащите им, но си правят. Тя е голяма за да се нарече някои педофил, който й го слага

Общи условия

Активация на акаунт