Любовница на женен мъж

  • 39 745
  • 641
  •   1
Отговори
# 360
  • Мнения: 17
Хора,незнам за това момиче на 17г.,но знам за себе си(32 г) че съм страшно прецакана,
а връщане назад няма.
Любовници сме от 7г.,аз се разведох преди 2г.
Ревността му към бившия ми,тогава ме ласкаеше.
Тогава,като цяло бяхме изгубили тотално разсъдъка си един по друг.
Преди 5 месеца се преместих в неговия град,за да сме заедно.
Напуснах дългогодишна работа,имах подкрепата и на родителите си.
След развода избрахме апартамент ,той го купи и обзаведе от-до за нас.
През всичките тези години само чувах как един ден ще бъдем заедно,
как ще се разведе и той(има и деца).
И така...аз имах смелостта да го направя...а той в момента му било много трудно.
Постоянно ме моли за търпение,че неможе да е веднага.
Някой ден всичко щяло да си дойде по местата.
Винаги съм си мислила,че на всеки му е позволен втори шанс да срещне идеалната си половинка.
Затова не се чувствам зле от това,че съм била с женен мъж.
Много пъти  сме плакали заедно,че съдбата не ни е срещнала преди 10г. и някога ще трябва
да причиним разочарование на децата и семействата си.
А най-жалкото е,че сега осъзнавам че няма да бъдем семейство,но няма връщане назад.
В друг град съм,в неговия апартамент..той ме направи толкова зависима от него,
че се вбесявам като си помисля.
Понякога се примирявам,че може и така да се живее,и то добре-без битовизми.
Но себеуважението ми надделява и ме самоизяжда.
Не търся съвети,просто споделям,защото ме е срам да си призная пред друг за поредния
си грешен избор на мъж.


Мда, сърце глава не пита. Но в този живот не е най-важното да се спазват някакви приети рамки за семейния живот. Смисъл защо се дразниш от това, че не се е развел при условие, че те обича ? Това ли е най-важното, да имаш на хартия, че вече е разведен  ? Мен не би ме притеснявало това..

# 361
  • Мнения: X
Мен не би ме притеснявало това..
Защото си млада и глупава.

А тя е само глупава....но вече почва да й просветва.

# 362
  • Мнения: 9 149
Тук има и друго.
Имах позната, по същия начин си заряза семейството, че и детето.
Не си смени града, бяха от един град. Той хубав, умен, чаровен. Късно се оженил, малко дете имаше-бебе почти в началото на връзката им. Жена му от семейство с големи възможности и изобщо..вип. Бащата нещо се намесил, те се разделили, жената остава при семейството си с детето. Той почва да работи, издига се, трупа доста пари (такава му работата) Не се развеждат, но живеят разделено доста време и всеки си има къща отделно. Приятелката ми си заряза семейството и отиде при него. Години, години бяха заедно. Той не се разведе, тя го направи. Накрая ....тя се прибра при мъжа си, след 7 години. Не му даде и обяснения, той уж не се досещал. Продължиха пътя си. Той пак се хвана с една жена след време чуж, пак не се разведе, не живее при жена си и така. Предполагам , че е заради имотите, парите, фирмите. Само предполагам. Но...тук е различно. Поставени са картите дето се вика, тя губи всичко, мести се, става зависима, прекъсва си кариера, работа, връзки със семейство. Той печели жена , която все още харесва и ..ми в миналото на това му се е викало с извинение "държанка". Не искам да обидя, просто жените сме повече слепи в чувствата си. Няма и да се разведе, той нищо не губи, ако тя си отиде. Просто жилището ще го продаде или друга ще го заеме, а може и за децата да остане (все пак те растат) . За нея какво остава...годините си вървят, не става по-млада((
Съветът ми е , ако имам право да давам де, да се върне в града си при родителите си. Да почне наново. Ако той държи на нея ще предприеме нещо, ако не...животът продължава.

# 363
  • Мнения: 9 396
Скъпа noraahh,
Когато спре да те вее вятър на бял кон и ти се прииска любимият ти да е само твой - всяка вечер да се прибира в къщи при теб, на празници да е с теб, а не когато жена му го пусне или той нещо я излъже, ще разбереш терзанията на miss_sesilly. Дотогава живей си живота, както намериш за добре. Ти не очакваш нищо от любовника ти, той от теб също. Значи всичко е наред.

# 364
  • Мнения: 5 508
Мен не би ме притеснявало това..
Айде бе, вярваш ли си?
Как няма да я тревожи щом е любовница, живееща в апартамент, който при развода ще е 50% на жена му ако въобще се разведе.
Да не говорим, че в случая той не живее с нея. Дава й квартира, задоволява си нуждите с нея, а през другото време е при семейството си.

# 365
  • Мнения: 9 396
Зизу,
Тя noraahh нали същото прави. Вижда се с любовника от дъжд на вятър, че и той има семейство, само дето нея мама и тати я издържат, че е още ученичка.

# 366
  • Мнения: 380
Моето дете си е  при мен след развода,донякъде и той е прав,че с неговите няма да е така,
и че жена му хич няма да е толкова толерантна,като мен при развода и после с отношенията.
Това ме е учудвало,наистина,през тези години.Големи планове бяха,а не си правеше сметка за децата.
Иначе и откъм работа съм зависима в момента от него.Направи ми заведение за бързо хранене,
което управляваме.По цял ден сме заедно там(след работния му ден) и затова му вярвам,че у тях си
е само квартирант.Виждам че се прибира в 21ч.всяка вечер.
Път назад неможе да има за мен,не само че още не е свършила учебната год.за дъщеря ми.
Въпреки че съм зодия рак,а и мразя драстични промени,тези ми стигат за 100 г.напред,
се стремя да не съжалявам за изборите си и да не се връщам назад.
Сега мога да чакам, и да си търся доходна работа,с което да стисна зъби и да се изнесем
от апартамента някога.
Материалната страна наистина е важна,защото отговарям и за детето си.
Немога да го грабна ей така и да го закарам в някоя мизерия,трябва да се съобразявам най-вече с това.
Тя незнае за връзката ни,поне от това съм доволна от себе си.
Но през годините имаме толкова приятели и познати,шефове...които знаят,че сме заедно.
Той не се крие особено,но и не се разкрива напълно.
Апартамента е купен на името на сестра му,не на негово.

# 367
  • Мнения: 5 508
А, значи дори още по-несигурно е жилището ви. Утре ако реши ще те натири пък ходи обяснявай, че си любовница, чакаща онзи с парите да се разведе, да прехвърли апартамента и да си живеете щастливо Simple Smile

# 368
  • Мнения: 15 712
miss_sesilly - съвет не мога, а и не искам да ти дам. Защото не бих искала да поемам отговорност за чужд живот давайки съвети. Само ще ти кажа, че познавам две жени в твоето положение. Е, не смениха градовете, но живеят сами с деца от мъже, които така и не се разведоха заради тях. Цял живот са така. Мъжете си стоят при семействата си, гледат си и децата от любовниците, ходят при тях от време на време и т.н. Съпругите им знаят, че имат други жени и деца, и са приели това. Тези жени са големи - вече на 50 + години. Явно така ги устройва. Просто казвам, че живота е шарен, вариантите са различни за всеки - важното е дали и до кога това ще те устройва. Ти сама можеш да прецениш дали би живяла цял живот така или не. Защото не съм сигурна, че това "един ден" ще се случи.

# 369
  • Мнения: 4 622
Леле, как ме ядосват такива мъже, които стабилно течат на два стана. Цели 7 години... Пълен потрес.

# 370
  • Мнения: 5 508
Няма лошо в полигамията. Лошото е, че лъже жена си. А другата сама се е съгласила да е на тоя хал Simple Smile

# 371
  • Мнения: X
Леле, как ме ядосват такива мъже, които стабилно течат на два стана. Цели 7 години... Пълен потрес.
Мен повече ме ядосват двата стана на тия мъже.

# 372
  • Мнения: 3 615
Мдам...мъжете не се развеждат, докато не ги изгонят жените им.
Бе я стига с тия глупости. А жената е като маймуната като се хване за др клон тогава се пуска.А в случая на 32г жена кой е глупецът?Цъфнала и завързала и сега чака развод на любовника та да заживеят щастливо до края на дните си ,а той било му трудно   
Дали или е лъгал и е говорил това което иска да чуе жената.Мама му стара толкова ли няма с какво да се занимавате в този живот пусто му у е...Е .

# 373
  • София /Абсурдистан
  • Мнения: 11 721
А, лъже. Жена му знае със сигурност. Затваря си очите, защото и на нея с нещо и е удобно.
 7г. не са малко време, това си е връзка, а не еднократна забежка.
Никой не е казал че автоката е постъпила умно.
cia_maritima това е форум. Всеки може да изложи гледната си точка.

# 374
  • Мнения: 3 615
Моето дете си е  при мен след развода,донякъде и той е прав,че с неговите няма да е така,
и че жена му хич няма да е толкова толерантна,като мен при развода и после с отношенията.
Това ме е учудвало,наистина,през тези години.Големи планове бяха,а не си правеше сметка за децата.
Иначе и откъм работа съм зависима в момента от него.Направи ми заведение за бързо хранене,
което управляваме.По цял ден сме заедно там(след работния му ден) и затова му вярвам,че у тях си
е само квартирант.Виждам че се прибира в 21ч.всяка вечер.
Път назад неможе да има за мен,не само че още не е свършила учебната год.за дъщеря ми.
Въпреки че съм зодия рак,а и мразя драстични промени,тези ми стигат за 100 г.напред,
се стремя да не съжалявам за изборите си и да не се връщам назад.
Сега мога да чакам, и да си търся доходна работа,с което да стисна зъби и да се изнесем
от апартамента някога.
Материалната страна наистина е важна,защото отговарям и за детето си.
Немога да го грабна ей така и да го закарам в някоя мизерия,трябва да се съобразявам най-вече с това.
Тя незнае за връзката ни,поне от това съм доволна от себе си.
Но през годините имаме толкова приятели и познати,шефове...които знаят,че сме заедно.
Той не се крие особено,но и не се разкрива напълно.
Апартамента е купен на името на сестра му,не на негово.
На теб ламбата бе ти ли свети или е изгоряла ?

Общи условия

Активация на акаунт