Лична бъркотия

  • 38 468
  • 852
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 226
Не са малко и българите, които си побийват жените, пък и ги поубийват като не слушат.
Той ако го даваше хитрец, нямаше тук да седи и да пише, а щеше да си е играч и хич да не го терзаят тези мисли.


Българските закони забраняват ли децата да останат при бащата?
Факт е, че в повечето случаи практиката е да се присъждат на майката. Но при мюсюлманските разводи, които по начало са рядкост, получилите правата мъже да непропорционално повече, отколкото в останалите. Така се споразумяват още извън съда. Поне така са ми разправяли турците, с които съм имала вземане-даване.
И си побийват жените, ако не слушат, и това си е в реда на нещата.

Младите и образовани мюсюлмани не са това, което бяха преди 15 години. Ние не знаем точно от кои е нейният мъж. По всичко личи, че не е чак толкоз либерален.

По отношение на липсите в брака вече отдавна му се даде съвет на автора да се опита да си ги оправи, преди да скача на чуждо. И ако не може, да се развежда. Той обаче го дава хитрец, хем да си прави кефа, хем да не си разваля рахата - не че нещо ново. Само че тия сметки винаги излизат криви.

# 91
  • Мнения: X
То твойто звучи като мисли позитивно от психолозите. Да кажеш нещо, ама идея нямаш как и дали ще стане.

Пак ще ни изтрият, затова по-добре не си прави труда да коментираш постовете ми.
Идея си имам как ще стане и тя не е тайна. А дали ще стане - зависи от много неща.
Но авторът не е питал как да си поправи брака, а дали да прави секс с мюсюлманката, и ако реши да не прави, как да я забрави.

# 92
  • София
  • Мнения: 24 839
Дренка е права, че във форум с омъжени жени няма как да получиш обективно мнение. "Връзката ти няма бъдеще." - бе айде бе, много знаете!
Звучиш като зрял мъж, който се е влюбил, но все пак се старае да постъпи разумно. Ако и красавицата е така, според мен има бъдеще тая връзка. Това, че е мюсюлманка няма никакво значение.
Може би е редно да си дадете шанс, а оттам насетне ситуацията ще си покаже. То да не е сценарий, от вас си зависи.
И каквото и да правите, длъжни сте да запазите достойнството и доброто отношение към законната половинка.
Тей мисля аз...


Аз съм вдовица- може ли да ми е разумно виждането, че връзката им наистина няма бъдеще, освен ако и двамата не се изнесат с по един куфар дрехи в трети град, равно отдалечен от техните два и не зачеркнат деца и целия си предишен живот, кариера, приятели и каквото там се сетиш? newsm78

Мога да се обоснова точка по точка защо само на тази цена могат "да си дадат шанс".

# 93
  • Мнения: X
Мога да се обоснова точка по точка защо само на тази цена могат "да си дадат шанс".

Трай ся, не слагай прът в колелото на любовта!

# 94
  • Мнения: 17 409
Бъдещето на връзката да си го чертаят двамата, в нечии глави бъдеще означава само и единствено преждевременно и неосъзнато сключване на брак.
Simple Smile

# 95
  • Мнения: 226
Нека не драматизираме чак толкова. Развода не води автоматично до зачеркване на всичко. Да не говорим, че ако предишния живот е бил цветя и рози, едва ли ще я има и тази тема (говоря общо за разводите).


[/quote]


Аз съм вдовица- може ли да ми е разумно виждането, че връзката им наистина няма бъдеще, освен ако и двамата не се изнесат с по един куфар дрехи в трети град, равно отдалечен от техните два и не зачеркнат деца и целия си предишен живот, кариера, приятели и каквото там се сетиш? newsm78

Мога да се обоснова точка по точка защо само на тази цена могат "да си дадат шанс".
[/quote]

# 96
  • Мнения: X
Нека не драматизираме чак толкова. Развода не води автоматично до зачеркване на всичко. Да не говорим, че ако предишния живот е бил цветя и рози, едва ли ще я има и тази тема (говоря общо за разводите).

А до какво води?
До какво би довел неговият развод?
До какво би довел нейният развод?
Всъщност никой от двамата въобще не се натиска за развод. Искат да се чукат тайно от време на време...докато неизбежно ги спипат.

# 97
  • Мнения: X
Нека не драматизираме чак толкова. Развода не води автоматично до зачеркване на всичко. Да не говорим, че ако предишния живот е бил цветя и рози, едва ли ще я има и тази тема (говоря общо за разводите).
Мюсюлманката води таен живот от мъжа си, той я тормози, а нищо чудно и да я поступва, а ти мислиш, че той доброволно ще й даде развод и децата, а после ще плаща издръжката и грам няма да протестира?По всякакъв начин?
Сериозно ли?
Те европейски мъже полудяват, като разберат, че са ги уредили с рога, какво остава за такъв от Анадола....
И на автора може да се наложи да зачеркне всичко, ако жена му разбере за междуградските му разходки и реши да се разведе по негова вина.

# 98
  • Мнения: 17 409
И това на теб как точно ти пречи? Дали го приемаш или не, много хора живеят така.

# 99
  • Мнения: 226
Нямам представа до какво ще доведе при тях, но хора се развеждат всеки ден и не винаги това води до зачеркване на всичко. А ти колко пъти си се развеждала за да знаеш как е? Много по-добре ли е да си кютаме в продънени отношения докато смъртта ни раздели?!

Нека не драматизираме чак толкова. Развода не води автоматично до зачеркване на всичко. Да не говорим, че ако предишния живот е бил цветя и рози, едва ли ще я има и тази тема (говоря общо за разводите).

А до какво води?
До какво би довел неговият развод?
До какво би довел нейният развод?
Всъщност никой от двамата въобще не се натиска за развод. Искат да се чукат тайно от време на време...докато неизбежно ги спипат.

# 100
  • Мнения: 6 479
Е, нали въпроса е да не кютат в продънени отношения, а да се оправят със семействата си, ако могат,както могат и да дерзаят. Кой им пречи?
Само че, красавицата рекла развод-тц. Не че и автора се е занатискал...ама знаеш ли. Доста ще му е трудно обаче.
Иначе за едното..весело..,пък после второ,трето...и тъй тя.
Тайно пуши от мъжа си, тайно яде свинско .Ами то само това ми стига, да си направя извод, че мъжа и няма да е от най-модерните мюсюлмани..Тъй ми се чини на мен.

# 101
  • Мнения: 988
Само аз ли си мисля,че бъдеще нямат.Тя ясно му е казала,че търси женен мъж,който да не и пречи на брака и.По тия думи разбирам,че тя изобщо няма намерение да се развеждат и да хукне някъде с когото и да било,а търси отдушник.Не ми се иска и аз да подхваща темата с религията,защото има и изключения,но ми се струва,че жената си слуша семейството и прави каквото се очаква от нея за пред тях.А като излиза тайно,пуши и си похапва свинско не значи,че ще се откаже от всичко в което и е насадено,че трябва да прави като жена.Ако не значеше нищо за нея щеше да си ги прави тези неща и пред мъжа и.

# 102
  • Мнения: 6 479
Ех, да можеше и тайно да се разведе..

# 103
  • Мнения: 15 708
Всъщност истината е, че ако искат и бъдат внимателни могат да имат връзка с години. Живеят на 400 км един от друг, което значи, че рядко ще се виждат и няма да са постоянно да се чудят как да си откраднат едни 30 минути за кафе. Ако не прекаляват с чатовете и бъдат дискретни това може да продължи много време. Държа да подчертая, че не го подкрепям. Просто казвам, че риска да бъдат хванати е много по-малък заради голямото разстояние, което ги дели.

# 104
  • Мнения: 17 409
Никак не важно обаче, дали ти, аз или кой да е друг подкрепяме, ако и двамата намират утеха, хранят взаимно страховете си, и се чувстват различно добре.
Иначе, и аз така мисля - могат да си я поддържат връзката дълго, ето ви вариант за бъдещето. Само да не ги усетят Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт