Къде в Пловдив??? - 79

  • 51 962
  • 759
  •   1
Отговори
# 705
  • Бургас
  • Мнения: 703
От както горяха тютюневите складове, ул. Иван Вазов не е това, което беше за търговията с обувки.
А къде има избор?

# 706
  • Мнения: X
На бул. Васил Априлов 49 има един магазин, който предлага много качествени обувки от естествена кожа. Но и цените им са ги бива. Пуснете адреса в Гугъл карти, магазин Гизда. Приемат и поръчка за индивидуална изработка на големи номера дамски обувки, до 43… но има оскъпяване, върху редовната цена.

# 707
  • Мнения: 4 310
От автогара Родопи, със кой градски мога да стигна до Кауфланд.Единичката минаваше ли от там?

# 708
  • The Big Apple
  • Мнения: 23 535
Кауфланд на Македония ли?
№1 и №27, слизаш на Тромпета.
Извинявам се, ако съм подвела, сетих се, че единицата не спира на Тромпета, а "отзад" на Кауфланд, върви по Димитър Талев.

Последна редакция: сб, 06 апр 2019, 14:53 от Ивекс

# 709
  • Мнения: 4 310
 Да точно този ,благодаря.
Кауфланд на Македония ли?
№1 и №27, слизаш на Тромпета.

# 710
  • Мнения: 9
Здравейте! Някой знае ли къде в Пловдив предлагат бебешки колички "Микадо"? Искам да купя за близнаци,но не смея по интернет,без да съм я видяла... Благодаря предварително.

# 711
  • Пловдив
  • Мнения: 1 576
Здравейте, момичета. Търся откъде мога да купя конско месо. Предпочитам прясно, но бих купила и замразено.

# 712
  • Мнения: 1 097
Здравейте, момичета. Търся откъде мога да купя конско месо. Предпочитам прясно, но бих купила и замразено.
Може да попиташ във фирмения магазин на "Братя Къртеви" на Опълченска,  там предлагат продукти от конско месо.

# 713
  • Мнения: 43
Здравейте, може ли да ми препоръчате лаборатория за кръвни изследвания в Пловдив.

# 714
  • Мнения: 726
Бихте ли ме насочили към детски хирург.
Оказа се сложно за намиране.

# 715
  • Пловдив
  • Мнения: 470
Скоро трябваше да вземат много важни кръвни изследвания на детето и докторката ни изпрати в Бодимед. Доволна съм от резултатите.

# 716
  • Пловдив
  • Мнения: 1 576
Здравейте, момичета. Търся откъде мога да купя конско месо. Предпочитам прясно, но бих купила и замразено.
Може да попиташ във фирмения магазин на "Братя Къртеви" на Опълченска,  там предлагат продукти от конско месо.
Благодаря!

А относно лаборатория, и на мен лекари са ми казали Бодимед.

# 717
  • до най-прекрасния мъж
  • Мнения: 10 900
Бодимед, Синево са добри. Лабораторията на ВМИ също. Писанец твърдо НЕ. Заради техните резултати пих 4 години Бромокриптин. След контрола другаде, те оказа, че хормонът ми е в нормите. А не пиех хапчетата повече от 6 месеца преди контролата.

# 718
  • Пловдив
  • Мнения: 40 966
От Синево вече има също много оплаквания...

# 719
  • до едно тепе
  • Мнения: 6 623
В Синево последно изкараха 2г дете с тежък цистит. От прозрачна урина изкараха резултат 50 еритроцита. На другия ден в Бодимед урината беше абсолютно чиста. Пак в Синево на мен при сливици, побелели от налеп ми изкараха посявката чиста.
От Бодимед съм доволна аз. От години хормоните( поне 4-5 пъти годишно) пускам само там.

Общи условия

Активация на акаунт