Изкривена носна преграда - операция в Турция или тук?

  • 982
  • 1
  •   1
Отговори
  • Мнения: 72
Здравейте! Имам изкривена носна преграда и носът ми тече цяла година, освен това е и запушен постоянно. Като цяло си харесвам носа, но се затруднявам при спортуване заради запушения нос, затова искам да се подложа на операция. Прочетох доста мнения за българските лекари и като цяло най-добри отзиви има проф. Джамбазов, но те са стари и не мога да преценя в момента как е. За турските знам, че са добри, но там пък цената е доста висока и не знам дали си струва само за септопластика да ида там. Не искам никаква друга промяна по носа и ме е страх, че след операцията ще се промени и вида. Ясно ми е, че сега се накланя леко наляво, след операцията би трябвало да е прав, но въпросът ми е дали ще стане по-голям или не, ще си остане ли същия, но в прав вид Grinning? Има ли някой, който се е оперирал при Джамбазов скоро? А какво ви е мнението за операция в Турция?

# 1
  • Мнения: 6 094
Здравейте! Аз съм с изкривена носна преграда и навремето хирург УНГ много ме агитираше за операция, но друг лекар вече не помня какъв специалист беше може би алерголог ме посъветва да не правя такава операция още повече, че живея в морски град и има високо ниво на влажност на въздуха. Консултирайте се и с други специалисти преди да вземете крайното решение дали да се оперирате. Успех!

Общи условия

Активация на акаунт