Къде в Пловдив??? - 79

  • 51 764
  • 759
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 378
Ако става въпрос за тези ключове, които се вадят с карта - никъде. Пращат се до Варна.
Иначе Mauer правят между Макдоналдс на ВСИ и Военна болница (бул. Христо Ботев 103), в едно магазинче за ключалки, патронници и прочие.
На "Сава Муткуров" е само офис - не предлагат услуги на частни клиенти Simple Smile

Благодаря, tonnynette! Ще проверим и по двата начина. Smirk

# 31
  • Мнения: 6 176
Предстои ми идване в Пловдив.Ще сляза на автогара север.Ще имам път до Кършияка и после в Мараша.Не искам да пътувам с общ.транспорт.Въпросът ми е откъде да си хвана такси докато съм на автогарата ,коя фирма вози най-изгодно ,по телефона ли да ги извикам и къде трябва да застана за да го чакам?Извинете ме за лаишките въпроси,но за първи път пътувам така  Thinking

# 32
  • Мнения: 4 127
къде в пловдив да намеря кендама
явно е нова мода Rolling Eyes

# 33
  • Мнения: 1 196
elpi, автогара Север се намира в Кършияка, ако не си с багаж може и да не ти се наложи такси до първия адрес. Иначе аз ползвам 6155 Еко такси.

# 34
  • Пловдив
  • Мнения: 3 559
къде в пловдив да намеря кендама
явно е нова мода Rolling Eyes

Онзи ден видях едно дете от занималнята на синът ми с това....и много се зачудих що е то  Crazy

# 35
  • Мнения: 1 937
къде в пловдив да намеря кендама
явно е нова мода Rolling Eyes


The Zen Place
ул. Загреб 1А
0885889555

# 36
  • Пловдив
  • Мнения: 6 635
A.I.K., ако намерите място в Пловдив, където могат да изкарат ключ-дубликат, ще се радвам да споделиш Simple Smile
Скоро ще ни трябва още един ключ, а никой не желае, да се раздели със своя си за около 2 седмици

# 37
  • Мнения: 378
A.I.K., ако намерите място в Пловдив, където могат да изкарат ключ-дубликат, ще се радвам да споделиш Simple Smile
Скоро ще ни трябва още един ключ, а никой не желае, да се раздели със своя си за около 2 седмици

Днес съпругът ми отиде точно до Военна болница, на бул. Христо Ботев и там са му направили дубликат срещу 10лв. Благодаря за информацията още веднъж.

# 38
  • Пловдив
  • Мнения: 6 635
А Вашият патронник имаше ли карта, като го закупите?
На мен точно от там ми казаха, че не може да се изкара ключ никъде другаде, освен във фирмата производител

# 39
  • Мнения: X
elpi, най-добре си извикай такси, щом не искаш да ползваш градски транспорт. Както са ти казали вече 0326155 Еко такси, аз ползвам и Елма на 0326665. Принципно не таксуват повикване. Иначе билет и за маршрутки и за автобуси е левче.

# 40
  • Мнения: 558
За такситата - ако е час пик или просто е натоварено, случвало ми се е да откажат услуга в рамките на 1 квартал.
 Пешеходно ако не си с багаж е лесно достъпно в Кършиака. А Мараша е на 20 минути от автогарата през моста на Герджика

# 41
  • Мнения: X
Ще каже на диспечерката, че не е от града и разчита на коректната фирма.

# 42
  • Пловдив
  • Мнения: 4 136
Като викате такси в квартала, казвате, че сте за вътрешен курс. Те си знаят. По-евтино ми е така, отколкото да плащам синя зона. Особено ако не ми се върви пеша. stuck_out_tongue_winking_eye:

# 43
  • Мнения: 1 979
Къде в Пловдив продават маратонки Umbro?



Миналата седмица от сайта на Спорт Вижън поръчах за сина ми тези https://www.sportvision.bg/sportni-obuvki/117660-sign-sala-jnr
Доколкото знам имат магазин в МОЛ Пловдив.

# 44
  • Мнения: 378
А Вашият патронник имаше ли карта, като го закупите?
На мен точно от там ми казаха, че не може да се изкара ключ никъде другаде, освен във фирмата производител
Да, имаше карта и някакъв номер има самият ключ. На място са казали на ММ, че ще потърсят заготовка или незнам как се казва, модел може би, за нашия ключ. Намерили са и не е било необходимо да се праща на производителя. Предполагам, че нашият ключ е по-разпространен модел. Сложно се оказва правенето на тези ключове, но когато купувахме патрона това не го съобразихме Smirk

Общи условия

Активация на акаунт