Безнаказаността и наглостта на циганите

  • 52 085
  • 1 169
  •   1
Отговори
# 120
  • Мнения: 25 641
дали някой помни насилие извършено от българи върху роми

Ами явно ЕГН-то ми е виновно и имам проблеми с паметта. Та би ли ми припомнила, моля, за изнасилена и убита от българин циганка – било то млада или стара, за пребити и ограбени, изнасилени и убити старци цигани от български тийнейджъри, за ограбени от българи цигански къщи, нищо че има доста палати с позлатени огради, в които със сигурност има доста за крадене?
Благодаря предварително.

По този начин и с този изказ, освен да ескалираш напрежението между етносите в държавата, нищо повече няма да постигнеш.
Това ли е целта ти?

# 121
  • Мнения: 14 635
А как се казваше селото до Варна,където точно в палати живеят цигански кланове,които получават къде,що има помощи,а се занимават с джебчийство?Имаше журналистическо разследване и след това социалните и правораздавателни органи се самозезираха.Какво стана,не се разбра.А филма в две части на М.Бенатова за просяците в Швеция,цигани с български паспорти?Трябва ли и аз да се срамувам,заради тях,когато пътувам в Европа?Етнически българи или цигани живеят на помощи в страни от ЕС?Сигурно има и от двата етноса,но кои са повече?***Vasilena*** ти лично какво правиш,за циганите?

# 122
  • Мнения: 1 945
Явно наистина тук не ми е мястото и за това преди време си дадох почивка .
Етническото напрежение го подклаждат тъпите некадърни патриоти
а простолюдието се лови за тях ...Има цигани -има патриоти ..има дпс -има патриоти ...
На никой няма да отговоря и давам обяснения особено на онези които се правят на пет без десет и подминават убийствата набългари над роми - дълбоко съм отвратена от фашистките изказвания  Аз никога не съм видяла лошо от роми, те са такива , каквито са хора около тях .. Натискам хикса бг мама  Бърборете си ..не сте ми интересни ...напротив ..твърде предсказуеми и елементарни .

# 123
  • Варна
  • Мнения: 36 616
Игнатиево.

# 124
  • Мнения: 25 641
Ах, колко жалко! Тъкмо си мислех, че така и така сте на едно ниво с авторката на темата – alexs969, най-добре е да ви оставим да се млатите в локвата с кал, а всички останали да зяпаме отстрани и всеки да дюдюка в подкрепа на своя фаворит.
На речник го докарвате 1:1, предполагам, че и в кеча щяхте да сте равностойни.

# 125
  • София
  • Мнения: 6 308
Къща трябва да се прави, това е ясно.
А дали ще е стандартна, с тухли, бетонна, сухо строителство, дървена или нещо иноваривно и невиждано, още не е ясно. Дано да съм жив, да видя. Simple Smile
Досега, сламените колиби и най-малкият вятър ги бута.

# 126
  • Мнения: 14 635

Re: Тълпи от мигранти към Европа- какво ще последва от това? ТЕМА 2 
 



27 апр. 17


Иди поживей във Виена или Берлин и да срещаш на всяка крачка забрадки и мургави
и ти ще разсъждаващ така. Не е лесно, там са научени да имат вяра в правителствата и
има един измамен рай .
За мен самия факт, че австрийски президент се снима със забрадени ме потриса .
Това нали е Австрия ...Моцарт, Щраус ...и бам забрадки ...Като че ли виждам Лудото Ленче
със селфито с ония мургавите бежанци.
Ако искаш ни отговаряй.Това по-горе ти си го писала,твой цитат е, и е най-безобидното нещо по повод етнос,религия.Има много твои по-хард изказвания в двете мигрантстки теми,пък не знам кой на какво се прави.Нито си живяла в Берлин или Виена,пък не знам.Македония ти е важна.Обиждаше ни на гадни или долни българи.Германия ти е важна.Имаш немски паспорт,но не знаеш немски.Всичко си стои там написано.
Аз лично имам против срещу индивиди  да безчинстват,да точат социалните системи на държавите и да продължават да наглеят и да се жалват,и да изискват още и още.Когато тези индивиди са преобладаващи от някои етноси,няма как останалите да мълчат.Още повече,когато властите си заварят очите за престъпленията на тези определени етноси и продължават да ги толерира.Очаквам да ревнеш и за десетгодишните майки от някои етноси.Ти се грижи за тях,но не си позволявай да обиждаш несъгласните с теб!


 

# 127
  • SHOOT ME 10 $
  • Мнения: 3 298
Аз се сещам за Дългопол по-скоро

# 128
  • Мнения: X
Няма нужда от расизъм. Достатъчно е да се прекратят двойните стандарти.

# 129
  • Мнения: 920
Няма нужда и от другата крайност - държавата ни да е майка за циганите, а за българите мащеха.
А отношението ми към дадена раса зависи от нейното отношение към моята раса.
 

# 130
  • Мнения: X
Елементарно просто човече!
Това ромче или което и да е ромче какво ще прави и каква работа има в чуждата къща без позволение??? А тия ромчета, дето влизат на топличко в чуждата къща без позволение и правят каквото си знаят? Или те такива за тебе няма? Е в твоята къща да влизат щом нищо против нямаш.
Искрено тогава ти пожелавам да се сблъскаш с цялата“ доброта“ на циганите, за да ти дойде акъла у главата! Това се прикривало и онова се прикривало бла-бла, щото всичката мизерия направена от мангасарята са я давали по тв-то?!
Ромче било умряло... Колко българчета умират (за съжаление) да не би да ги дават всички по тв-то?Кучета ги било яли.. бабите дето ги изнасилват - кучета ли ги ядат? Хората дето ги бията - кучета ли ги ядат? Покани ги удома си, като много ти знае празната главица! Айде бе! Простотия!
Явно наистина тук не ми е мястото и за това преди време си дадох почивка .
Етническото напрежение го подклаждат тъпите некадърни патриоти
а простолюдието се лови за тях ...Има цигани -има патриоти ..има дпс -има патриоти ...
На никой няма да отговоря и давам обяснения особено на онези които се правят на пет без десет и подминават убийствата набългари над роми - дълбоко съм отвратена от фашистките изказвания  Аз никога не съм видяла лошо от роми, те са такива , каквито са хора около тях .. Натискам хикса бг мама  Бърборете си ..не сте ми интересни ...напротив ..твърде предсказуеми и елементарни .

Последна редакция: пт, 11 яну 2019, 22:18 от Анонимен

# 131
  • Мнения: X
Няма нужда и от другата крайност - държавата ни да е майка за циганите, а за българите мащеха.
А отношението ми към дадена раса зависи от нейното отношение към моята раса.
 

Точно това имам предвид под двойни стандарти. Привилегиите никога не са довели до нищо добро.

# 132
  • SHOOT ME 10 $
  • Мнения: 3 298
Много време.
 и отделихте...

# 133
  • Мнения: X
"Ние не крадем, ние само си взимаме. Това не е кражба" - ромският бит само в една минута.
https://www.facebook.com/1907466859299413/videos/339442740132548/

# 134
  • Мнения: 14 635
Те само си взимат,отделно им дават и помощи за деца,самотно майчинство,отопление,за безработица,за гласоподаване,за безхаберие  Rolling Eyesи т.н.Миналото лято в един и същи ден в Исул са били приети две възрастни жени със счупени глави.И двете са казали,че в дома им е влязъл циганин и т.н.

Общи условия

Активация на акаунт