На море в Турция - тема 57

  • 57 001
  • 783
  •   1
Отговори
# 360
  • София
  • Мнения: 3 163
За този хотел Лонисера четох някъде, че от тази година имали нова политика с марков алкохол и 23ч хранене - какво трябва да означава това?
Това е концепцията за новия сезон:

Скрит текст:



# 361
  • Димитровград
  • Мнения: 207
Цитат
А аз имам въпрос за Sueno Side,  какво е това "улицата" , четох тук в постовете, доколкото разбрах има различни храни, все пак които не са ходили не им е ясно.

Намира се в близост до басейните и аква парка.Работи от 11ч.до 16.30ч.Има различни видове ресторанчета за бързо хранене,дюнер ,суши,разни манджички,десерти сладоледена къща,и всичко за каквото се сетиш.

# 362
  • Мнения: 42
Здравейте,момичета. Организирам първата си почивка в Турция. Моля за помощ при избор на хотел и агенция.
-Двама възрастни
-Бюджет 1700 лв
-м. юни
-хубав плаж
-хубава храна
-приличен хотел
Възможно ли е за тази цена?
Благодаря предварително на всички, които ще помогнат в избора ми.

# 363
  • Мнения: 1 710
luna11, щом най-важното Ви изискване е хубавият пясъчен плаж, нито един от изброените хотели няма да го покрие. Все пак Otium Eco Club Side е с най-хубав плаж, само на влизане в морето има камъчета. Иначе хотелът е приличен, но е отдалечен от брега.
Всъщност и Diamond Premium е с подобен плаж. Те са сравнително близо един до друг. На първа страница има много подробен коментар за него. Много добър вариант, още повече, че е по-нов.
Karmir Resort & Spa не съм го посещавала и нямам информация за него, но видях, че е в район Кемер, а това само по себе си изключва хубавия пясъчен плаж. Там дъното е покрито с камъчета.

daniivo, с какъв транспорт планирате да сте и включен ли е той в бюджета?

# 364
  • Мнения: 42
Транспорт-автобус
Цената-  в бюджета

# 365
  • Мнения: 77
Здравейте, тази година решихме да почиваме в района на Анталия, периода е 27 Септември до 4 Октомври. Поради ограничения ни бюджет от 600лв на човек със собствен транспорт, Най-важното ни изискване и хубав пясъчен плаж.

Вижте хотел SIDE PREMIUM - Сиде   7 нощувки  - STANDARD ROOM, UAI   27.09.2019    =   676.5 лв.
  като Ви приспаднат транспорта ще се вместите в бюджета.
За хотела: построен 2014г.  хубави широки стай  1 двойно легло и 1 единично легло, безплатен сейф ,
много добър Интернет. Хладилник зареден с безалкохолни. Много хубав плаж, чист пясък, много плавен подход в морето. Винаги има свободни шезлонги .Единствения недостатък е че, няма собствена зелена територия но има много хубава крайбрежна алея и търговска улица.

# 366
  • Мнения: 1 710
luna11, наистина предложението на Joniboy за Oz Hotels Side Premium е хубаво. Хотелът е на втора линия, но пък е на хубаво място, а не сред пущинака. Само внимавайте с избора на стаи, защото има такива без прозорци, които се отварят навън, а гледат към фоайето на хотела. Обикновено в офертите ги пускат като промо или икономични стаи.

# 367
  • Мнения: 12
Благодаря ви много за отговорите. Другия ни вариант е Saphir Hotel & Villas....  аз клоня повече към Otium Eco Club Side, по коментарите в различни страници си заслужава.

# 368
  • Мнения: 283
Ох, аз съвсем се забърках Weary
Мислех си, че в самия край на април - началото на май водата във външните басейни вече ще е ОК (миналата година в Сиде 03-08 юни водата в повечето басейни беше гореща), но взех вече да се съмнявам и започнах да търся хотели с външни басейни с подгряване. Сега обаче ми изниква въпроса това подгряване дали ще го включват като ще е вече извън периода на зимната концепция?!
Идва ми направо да се откажа от тая ранна почивка Sob, толкова трудно не ми е било до сега в избора.
Май е виновна миналогодишната почивка в Sueno Beach:smiles: Искам пак евтино и толкова хубаво, а сега всичко, което гледам е по-скъпо, пък датите са ми с месец по-рано и накрая не съм сигурна, че ще се получи това, което очаквам!
Гледах от предложенията на Марги - Adalya Elite и IC Green Palace, продължавам да се чудя и за Granada Luxury в Белек, загледах и Trendy Lara, замислих се и за Royal Seginus и Baia Lara...... Ама кой да избера??? Иска ми се да е по-новичко (или поне след реновация), да е поне малко зеленко, да има какво да се прави ако времето е лошо, храната да не столова, да има разнообразие, да има и марков алкохол, е и отоплям външен басейн де, който обаче май не е гаранция, че ще се подгрява в периода, който ме интересува Sad

# 369
  • Sofia, Bulgaria
  • Мнения: 190
Ох, аз съвсем се забърках Weary
Мислех си, че в самия край на април - началото на май водата във външните басейни вече ще е ОК (миналата година в Сиде 03-08 юни водата в повечето басейни беше гореща), но взех вече да се съмнявам и започнах да търся хотели с външни басейни с подгряване. Сега обаче ми изниква въпроса това подгряване дали ще го включват като ще е вече извън периода на зимната концепция?!
Идва ми направо да се откажа от тая ранна почивка Sob, толкова трудно не ми е било до сега в избора.
Май е виновна миналогодишната почивка в Sueno Beach:smiles: Искам пак евтино и толкова хубаво, а сега всичко, което гледам е по-скъпо, пък датите са ми с месец по-рано и накрая не съм сигурна, че ще се получи това, което очаквам!
Гледах от предложенията на Марги - Adalya Elite и IC Green Palace, продължавам да се чудя и за Granada Luxury в Белек, загледах и Trendy Lara, замислих се и за Royal Seginus и Baia Lara...... Ама кой да избера??? Иска ми се да е по-новичко (или поне след реновация), да е поне малко зеленко, да има какво да се прави ако времето е лошо, храната да не столова, да има разнообразие, да има и марков алкохол, е и отоплям външен басейн де, който обаче май не е гаранция, че ще се подгрява в периода, който ме интересува Sad

Във всички хотели в които сме ходили подгряването се спира в периода 1.05 - 15.05

# 370
  • Мнения: 1 710
daniivo, хубавите хотели с добър плаж, които са на прилична цена са малко и се въртят в темата непрекъснато.
VONRESORT Golden Beach в Сиде се вмества в бюджета Ви, плажът му е отличен, има аквапарк, имал е скоро реновация, но стаите са скромни.
Atlantique Holiday Club в Кушадасъ е на хубав плаж, има аквапарк, стаите не са лукс.
Batihan Beach Resort също е според бюджета Ви и е на хубав плаж, но според мен му падна нивото и не смея да го препоръчвам.
Seher Sun Palace в Сиде и с хубав пясък, с полегато дъно, но може да е мътно морето, защото точно там се влива някаква река. Хотелът е на втора линия, но е в оживен район.
Може би по-запознатите с Кушадасъ ще се сетят и за други хотели.

luna11, Saphir е един от любимите ми хотели, който е с по-ниска цена, но хем е по-далече, хем е 4-звезден, хем плажът му е с чакъл.

mistery, направете писмено запитване в агенцията или най-добре в хотела за басейните. Или потърсете зимните концепции. За съжаление аз разполягам само с летни. За повечето хотели пише, че аквапарковете започват работа след 1 май, има логика тогава да спират с подгряването. Ама мойта логика едва ли ще стопли
водата Wink  Пише им, повечето големи хотели държат да поддържат връзка с гостите си или с бъдещи такива и не отказват информация.

# 371
  • Мнения: 1 286
Здравейте! Някой има ли впечатление от фамилна стая в Камелия К клуб и по-точно дали става за две млади  семейства без деца. От снимките в нета ми излизат две стаи с врата между тях и обща баня, но не съм сигурна.
Моля, ако някой знае как изглеждат, да пише, че ми е спешно! Благодаря!

# 372
  • Мнения: 2 961
И аз искам да попитам  - анимацията и други забавления от сорта на гостуващи групи вечерно време до кога са горе-долу - някъде бях чела, че в последните смени/ предлагани от тур. агенции, когато и цените падат/ ги няма вече?

# 373
  • Мнения: 1 710
valya_bl, има снимки и описание на стаите в сайта на хотела. Най-добре е да черпите вода от извора. Качвам една от техните снимки, на която се вижда врата
Скрит текст:



сиси, всичко зависи от хотела, няма общовалидно правило. Ако хотелът работи целогодишно, и през ноември обслужването, храната и анимацията са добри. Ако затваря в края на октомври, има вероятност всичко да е по-вяло и част от нещата да липсват.


# 374
  • Мнения: 1 540
Здравейте,

тази година така ни се подреждат нещата, че ще почиваме началото на юни. Мислех да резервирам Atlantique Holiday Club за 9 нощувки от 02.06., но се чудя дали няма да студена водата в морето и басейните. Загледах се в EFTALIA MARIN RESORT, който от 31.05. ми излиза горе долу на същата цена. Искаме плажът да е хубав, да има забавления за детето също, не е лошо и да има къде да се разхождаме вечер. Дъщеря ни е на 10 г. Какво бихте препоръчали (досега не сме почивали в Турция и нямам опит)?

Общи условия

Активация на акаунт