На море в Турция - тема 57

  • 57 054
  • 783
  •   1
Отговори
# 375
  • София
  • Мнения: 1 427
Не знам каква ви е поносимостта към студена вода. На мене 21-22 градуса ми е студена. Е толкова е в началото на юни в Кушадасъ. Бягайте на юг.

# 376
  • Мнения: 1 541
Valerko, благодаря. А Ефталия Марин става ли? И каква е работата с този остров - ползваш басейните и съоръженията, но се храни само в своя хотел? Как е плажът?

# 377
  • Мнения: 3 281
Valerko, благодаря. А Ефталия Марин става ли? И каква е работата с този остров - ползваш басейните и съоръженията, но се храни само в своя хотел? Как е плажът?
Обсъждан хотел в тази тема +отзиви от 2018 на първа страница.

# 378
  • Някъде в Европа...
  • Мнения: 3 448
Valerko, благодаря. А Ефталия Марин става ли? И каква е работата с този остров - ползваш басейните и съоръженията, но се храни само в своя хотел? Как е плажът?
Плажът на Ефталиите е лош - камъни и не чисто море. Всичко на Острова се ползва от четирите хотела, но основното ядене е само в твоя хотел. 2017 бяхме в Марин и ползвахме и аквапарка на Океан и съответно басейните му..

# 379
  • Мнения: 15
Между Vonresort Elite и Sentido Turan Prince кой бихте ми препоръчали? Без деца сме, така че не търсим кой е добър за деца. Особено ме интересува храната.
Също между Vonresort Elite i Vonresort Golden Coast - видях, че имат отделни ресторанти. Къде е по-добра храната?

# 380
  • Берлин
  • Мнения: 4 576
Аз имам молба към Роже:
1.можеш ли да успокоиш духовете около резервациите в travelrepublic?
2.при резервация на трансфер с Holidaytaxis трябва ли да си оставям аванс преди/след полета или е достатъчно,че съм задала номера на полета и часовете на кацане/излитане?
Задавам тези въпроси не на лични,защото мисля,че отговорите ще са полезни в групата. Благодаря

Има ли някой почивал в Адам&Ева? Чудя се за едно ранно море в края на юни дали там или по испанските острови

# 381
  • Мнения: 186

Намира се в близост до басейните и аква парка.Работи от 11ч.до 16.30ч.Има различни видове ресторанчета за бързо хранене,дюнер ,суши,разни манджички,десерти сладоледена къща,и всичко за каквото се сетиш.
[/quote]
Извинявам се за може би глупавия въпрос......а има ли панирано пиле тип KFC?

# 382
  • София
  • Мнения: 1 850
Аз имам молба към Роже:
1.можеш ли да успокоиш духовете около резервациите в travelrepublic?
2.при резервация на трансфер с Holidaytaxis трябва ли да си оставям аванс преди/след полета или е достатъчно,че съм задала номера на полета и часовете на кацане/излитане?
Задавам тези въпроси не на лични,защото мисля,че отговорите ще са полезни в групата. Благодаря

Има ли някой почивал в Адам&Ева? Чудя се за едно ранно море в края на юни дали там или по испанските острови
Папурче Мехурче, какви духове има около резервациите в Травъл републик  newsm78
Явно нещо съм пропуснал, ама пък сега да влизам в ролята на семеен психолог не ми се нрави.
Всеки може да се вкарва в каквито си филми иска, и аз нямам никакво намерение да го успокоявам. Има си мъж/съпруг/ за тази работа и не ми се навира между шамарите. Joy
Това в кръга на шегата, иначе ако говорим сериозно, наистина не зная какво да успокоявам. Аз съм спокоен. Имам си резервации за два хотела през лятото. И двете ми резервации са направени през Травъл републик. И двете са валидни, дори бях пуснал тук скрийншот от потвърждението на Суено Белек. Познавам лично хора от тук, които вече си изконсумираха резервациите през Травъл републик, почиваха в хотелите, които бяха резервирали и които предполагам също няма да знаят за какви духове иде реч...
Наистина не зная кого за какво да успокоявам newsm78 и каква драма има.
Моля да поясниш ти или който знае по-точно.
По втория ти въпрос веднага отговарям, макар да съм го изяснявал.
Holidaytaxis се интересуват само и единствено от тези три неща.
1. От къде докъде ще пътувате
2. Номера на полета Ви
3. Часа на кацане на полета, ако трансфера е летище хотел
                              или
3. Часа на излитане на полета Ви ако трансфера е хотел летище.
Колкото до ранното море в края на юни в Белек то съвсем не е ранно, а е в разгара на лятото, дори малко е в повече горещината. За разлика от испанското или португалско море по същото време, което си е наистина ранно имайки предвид температурата на водата по това време...
patuva6ta, панирано пиле тип KFC в улица Суено няма Simple Smile. Но пък има такива страхотни телешки кебапи, че забравяш за всякакви KFC и Макдоналдс Simple Smile

# 383
  • Пловдив
  • Мнения: 2 032
Роже, разкажи как беше Новата Година в Лара.

# 384
  • Мнения: 539

1.можеш ли да успокоиш духовете около резервациите в travelrepublic?



За първи път резервирахме през travelrepublic 2013г.като депозита беше 1Е. На крайната дата си изтеглиха сумата от картата. Разпечатихме ваучера и нямахме никакви проблеми в хотела.

# 385
  • Мнения: 186
patuva6ta, панирано пиле тип KFC в улица Суено няма Simple Smile. Но пък има такива страхотни телешки кебапи, че забравяш за всякакви KFC и Макдоналдс Simple Smile


 Благодаря Роже!
Фенка съм на  KFC, та затова питам.
Ама кебапа ....няма как да пропусна!
Толкова го похвали!
Всичко е ОК, само дето има толкова време още до моята почивка!
Нямам търпение!

# 386
  • Берлин
  • Мнения: 4 576
 Роже,Теди,благодаря ви. Няма нужда да пиша обяснения,нека си остане така.

# 387
  • Пловдив
  • Мнения: 2 032
PAPURCHE MEHURCHE  да нямаш притеснения от Брексит?Все пак travelrepublic е Ирландска агенция?След 29.03 не е ясно какво ще се случи там.

# 388
  • Мнения: 1 710
Извинявам се за може би глупавия въпрос......а има ли панирано пиле тип KFC?

Ха-ха радвам се, че и друг, освен мен, има такъв въпрос Simple Smile
Такова пиле съм виждала само на едно място - в Роял Драгон. Имаше го по обедно време край басейна. Беше толкова хубаво, че 7 дни друго ядене не потърсихме на обяд.
Странното е, че в другите Рояли не съм го виждала. Дори питах преди време някой от почиващите в Роял Алхамбра, но ми каза, че няма.

# 389
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 391
Такова пиле имаше миналата година в club Asteria Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт