Априлски бебета - тема 4

  • 59 921
  • 725
  •   1
Отговори
# 630
  • Мнения: 4 660
Не мога да кажа ,че става бързо.
Рецептата е от you tube

# 631
  • Мнения: 635
Здравейте. Идвам и аз да се похваля. Днес моета принцеса стана на 1 годинка. Но пък цял ден беше много крива и сърдита Disappointed
Ето я и нашета торта , малко се изложиха със името на малката,но нищо Stuck Out Tongue Winking Eye

# 632
  • Лайпциг / Перник / София
  • Мнения: 1 036
Честит рожден ден на малката Cecinka! Да ви е жива и здрава и да ви носи много щастие и радост! Страхотна торта! 🤗🎂

# 633
  • Варна
  • Мнения: 769
Христос Воскресе, момичета! Живи,здрави и благословени бъдете! Нашият празник мина на 19ти, на малкият му беше много забавно в църквата, съвсем малко порева. Снимка на тортата ще кача като са готови,че аз не успях да снимам нищо на деня.

# 634
  • Мнения: 4 660
Честит ви празник момичета.Blush

Последна редакция: нд, 28 апр 2019, 13:18 от kikair

# 635
# 636
  • Мнения: X
Моето прохожда и празникът ми и още по-хубав.
Чужденките, дойдохте ли си за празника в БГ?

# 637
# 638
  • Лайпциг / Перник / София
  • Мнения: 1 036
Момичета, днес нашият син навърши първата си годинка! Отпразнувахме го с роднини и приятели, като преди това го кръстихме и вече е христянче!
Черпя всички ви виртуално с днешната тортата на Антоан! Бъдете много здрави и се радвайте на всеки ден с тези прекрасни малки същества - нашите деца! ❤

Последна редакция: ср, 01 май 2019, 08:13 от Angelaaaa

# 639
  • Мнения: 635
Честит рожден ден на малкия Антоан. Нека много да ви радва и да ви кара да се гордеете с него. Готина тортичка Birthday

# 640
  • Русе, България
  • Мнения: 1 491
Честит да е Антоан! Да расте здраво, обичано и любознателно дете!

Как са вашите мъници? Струват ли ви се рязко пораснали след първия рожден ден? Аз наблюдавам много по-задълбочено общуване при моя малчуган и все по-изразени предпочитания и желания.
Какви любими развлечения имате? При нас едното е да си пускаме музика и да танцуваме, което ме разтоварва много и мен. Обича много и за бъде навън, използва всяко възможност да излезе на терасата, редовно атакува и входната врата.

# 641
  • Мнения: X
Много сме капризни.Сжчим това, което искаме, а ако не стани на нашето ревем, сякаш е свършил света.

# 642
  • Мнения: 4 660
И при нас положението е също, ако не стане нейното реве. Днес се опитах да и режа ноктите пищи и не дава. Почервеня от рев, но аз естествено не я оставих така с нокти изрязах ги макар че се тръшкаше.
От вчера преминава от легнало положение в седнало като се опира на едната ръка някъде бях чела че това е знак ще проходи скоро. Дали е така ще видим.

# 643
  • Монтана
  • Мнения: 273
Не съм влизала доста време и сега набързо прехвърлих коментарите.

Малката направи годинка преди две седмици, отпразнувахме го с най-близките роднини. Мина доста добре, аз очаквах повече напрежение. Все още бабите (моите и на ММ) ме подценяват и ми обясняват как нищо не разбирам, те знаят повече и как са гледали деца преди 50г.🙄🙄 За една година толкова скандали по тоя въпрос и се продължава с даването на акъл и тъпченето на детето с какво ли не. Даже едната щеше да пукне от зор, че малката не е проходила точно до годинката 😂

Тя пък проходи на Великден и в понеделник направих прощъпулник, хвана се за калкулатора.

И при нас положението е тръшкане и пищане докато не стане нейната, дано е период че иначе не ми се мисли.. 🤔
Имаме шест зъбчета  (горе четири и долу две) сега са тръгнали отдолу страничните две и двата кучешки и е много страшно положението особено вечер, голям рев и скубане. Не знам как ще махна залъгалката, търси си я за сън.

 И с гърнето сме до никъде, има ли други мами като нас?

# 644
  • Мнения: X
Какви са ритуалите за прохождането по вашия край?

Общи условия

Активация на акаунт