👨‍🍳 Hell’s Kitchen 👨‍🍳 България - сезон 2, тема 1 ОЧАКВАНЕ

  • 42 539
  • 736
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 9 119
Аз пък харесвам Божана /убийте ме / има енергия и заряд в нея умна е и го знае, не цепи басма , а и не трябва!
Предпочитам нея пред всичките П /плеймейтки;пепеляшки;патки и т.н./   на куп взети заедно!

# 46
  • Мнения: 1 187
Шефа много се  одедил. Божана малко ме натоварва ама ще я изтърпя. Няма какво друго да се гледа.

# 47
  • Мнения: X
Шефа си е перфе.Аз ще гледам само заради него Wink

# 48
  • Испания
  • Мнения: 37 503
Кухнята на Ада отваря врати на 26 февруари по NOVA

Hell’s Kitchen ще се излъчва всеки вторник, сряда и четвъртък точно в 21.00 ч.

https://nova.bg/accents/view/2019/01/30/239109/%D0%BA%D1%83%D1%8 … D0%BF%D0%BE-nova/


# 49
  • Sunshine state
  • Мнения: 12 046
Малее, не знаех, че Божана ще е редом до Ангелов. Има отклонения жената според мен и не знам какъв ще го дири там.
Ще гледам, разбира се! Чакам го с нетърпение! 🤗

# 50
  • Мнения: 7 847
Ъ- хм. Вече всичко се изкриви тук в Бг, всеки който има повече от една гънка и може да говори със сложни изтечения не е харесван и има отклонения...
Харесвам Божана!
Пп само се опасявам да не станат много крещящите в кухната. Ангелов ми е достатъчен, даже ми идва в повече.

# 51
  • Мнения: 2 250
Харесвам я как готви ,до момента в който не си отвори устата. През повечето време изглежда като някоя луда на силни наркотици,което напълно обезценява  факта  ,че знае какво прави в кухнята,тъй като  повечето хора се дразнят и не могат да я изтърпяват.

# 52
  • Мнения: 10 679
Аз пък нито харесвам Божана, нито не я харесвам и като безпристрастен зрител мога да кажа, че за много неща е права и хич не е глупава, но на моменти адски много агресира и изпростява. Това са моите скромни наблюдения. Мисля, че човек може да се изрязава и изявява без да се държи като умопомрачен и да използва каруцарски език

# 53
  • Пловдив
  • Мнения: 5 155
Божана е застинала на ниво "Бунтарката с каруцарския език от 8Б клас."

# 54
  • Мнения: 920
Обаче агресията, изпростяването и каруцарския език са си типични за българските кухни. Не харесвам Божана, но тя просто си е типичната бг готвачка. С изключение на кулинарните умения - тях не всеки бг готвач ги има.

# 55
  • София
  • Мнения: 12 296
Хич не ме интересува как готви Божана, ужасно ми е неприятна. Изглежда ми пияна и неадекватна. Трудно ще я изтърпя.

# 56
  • Sunshine state
  • Мнения: 12 046
Ъ- хм. Вече всичко се изкриви тук в Бг, всеки който има повече от една гънка и може да говори със сложни изтечения не е харесван и има отклонения...
Харесвам Божана!
Пп само се опасявам да не станат много крещящите в кухната. Ангелов ми е достатъчен, даже ми идва в повече.
Не живея в Бг, тук такива неадеквати ги пращат на психиатър. Wink
Всеки има право да харесва и да не харесва някого, нали?
Въпреки Божана, ще гледам предаването с интерес.

# 57
  • Мнения: 5 668
Божана каква ще е при Ангелов - су-шеф ли? На мястото на Милена Димова ли, на която аз много симпатизирах?

# 58
  • Другата България
  • Мнения: 36 881
Харесвам Божана.
Ще се опитам да следя.

# 59
  • Мнения: 7 847
Ъ- хм. Вече всичко се изкриви тук в Бг, всеки който има повече от една гънка и може да говори със сложни изтечения не е харесван и има отклонения...
Харесвам Божана!
Пп само се опасявам да не станат много крещящите в кухната. Ангелов ми е достатъчен, даже ми идва в повече.
Не живея в Бг, тук такива неадеквати ги пращат на психиатър. Wink
Всеки има право да харесва и да не харесва някого, нали?
Въпреки Божана, ще гледам предаването с интерес.

Разбира се, всеки има право на мнение и го изразява. Но така категорично да се определи, че е с отклонения, предполага, че може би в Холандия си се запознала с нея и респективно си я диагностицирала.
Не ми отговаряй, благодаря.

Общи условия

Активация на акаунт