Хлътнал ли е или не ?

  • 7 494
  • 79
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 37
По принцип границите са тънки.Леда също.Само това,че го мислиш според мен прекрачва границата.Ако нямаш намерение към този човек, просто стопирай нещата.
Мисля го, защото започна да ми прави впечатление. Не знам кое да стопирам, знам че леда е тънък и човек може да се подхлъзне преди да се усети дори, но засега няма нищо за стопиране...май

# 16
  • Мнения: 2 039
След като сте сериозно обвързана,какво всъшност питате?

# 17
  • Мнения: 17 407
Какво точно ще стопираш?

# 18
  • Мнения: X
Според мен, ако нямаше привличане от твоя страна Aglu (тоест тези действия бяха направени от мъж с който ти е невъзможно да си представиш да имаш отношения) щяха да те отблъскват и дразнят тези неща, а не да те лъскаят и да ги мислиш.. Явно има нещо повече от любопитство тука.. Не мен лично ми идва леко freak това поведение с разпити и демонстрация на запаметяване на всяка твоя дума, проучване, следене в социални мрежи. Rolling Eyes

# 19
  • Мнения: X
По принцип границите са тънки.Леда също.Само това,че го мислиш според мен прекрачва границата.Ако нямаш намерение към този човек, просто стопирай нещата.
Мисля го, защото започна да ми прави впечатление. Не знам кое да стопирам, знам че леда е тънък и човек може да се подхлъзне преди да се усети дори, но засега няма нищо за стопиране...май
Говоря затова,че човека явно си те харесва и,че може би,ти самата без да се усетиш си му дала причина.Ако държиш на връзката си и не желаеш да имаш нищо общо с другия, трябва да стане ясно,че не се интересуваш.
Но според мен не е само женско любопитство,а и малко привличане.Така,че ти си решаваш кога какво да направиш.

# 20
  • Мнения: 1 184
Здравейте, моля мъжете, а и жените защо не...да ми кажете вашата гледна точка. Става въпрос за мъж, който имам подозрение, че е влюбен в мен...Работим заедно, той помни дребни неща за мен, помни какво съм казвала или разказвала...Забелязва кога ме няма, следи ме и в социалните мрежи. Задава ми въпроси все свързани пак с мен (няма да навлизам в подробности) Знам че мъжете не обръщат внимание на дреболии ако не са влюбени..Как мислите, дали е влюбен в мен или си въобразявам? 

Не си въобразяваш , ама е прекалено много предпазлив.

# 21
  • Мнения: 37
Според мен, ако нямаше привличане от твоя страна Aglu (тоест тези действия бяха направени от мъж с който ти е невъзможно да си представиш да имаш отношения) щяха да те отблъскват и дразнят тези неща, а не да те лъскаят и да ги мислиш.. Явно има нещо повече от любопитство тука.. Не мен лично ми идва леко freak това поведение с разпити и демонстрация на запаметяване на всяка твоя дума, проучване, следене в социални мрежи. Rolling Eyes
От моя страна не мисля, че има. По скоро ме ласкае явно от егоизъм или егоцентризъм, не знам . Честна съм - не ми е неприятно и със сигурност ми стана любопитно колкото и грозно да звучи.

Според мен, ако нямаше привличане от твоя страна Aglu (тоест тези действия бяха направени от мъж с който ти е невъзможно да си представиш да имаш отношения) щяха да те отблъскват и дразнят тези неща, а не да те лъскаят и да ги мислиш.. Явно има нещо повече от любопитство тука.. Не мен лично ми идва леко freak това поведение с разпити и демонстрация на запаметяване на всяка твоя дума, проучване, следене в социални мрежи. Rolling Eyes
Разпитите са от сорта, какво ще правя уикенда например , интересува се от подобни неща и от мен явно.Не искам да навлизам чак в подробности да не се познае 😂 Може и да е любопитен просто, но ме гледа странно и определено все гледа да е близо до мен. Затова питам мъжете тук от тяхната камбанария

Последна редакция: сб, 12 яну 2019, 19:21 от Не се сърди, човече

# 22
  • Мнения: X
Затова питам мъжете тук от тяхната камбанария
От моята камбанария - знае, че сте обвързана и се пробва ама отдалече дали сте склонна да кръшнете. Пак казвам - за влюбване определено не говорим. Вероятно би спал с Вас, ако споделите някакви семейни проблеми и особено ако кажете, че уикенда се чудите какво да правите и Ви се прави нещоси (примерно кино, ходене в хотелска стая с колега или нещо в този ред на мисли)

# 23
  • Мнения: 1 184
Е аз ти отговорих , това от мъжка гледна точка. Но явно не му показваш по голяма симпатия и чака по изгоден момент за да ти признае/покани. Ако не го харесваш не си играй , но ако го харесваш ....бутни го малко.

БгТатко , все си мисля че ако беше за едното...кръшване вече щеше да има оферта.

# 24
  • Мнения: 37
Е аз ти отговорих , това от мъжка гледна точка. Но явно не му показваш по голяма симпатия и чака по изгоден момент за да ти признае/покани. Ако не го харесваш не си играй , но ако го харесваш ....бутни го малко.

БгТатко , все си мисля че ако беше за едното...кръшване вече щеше да има оферта.

Именно, едва ли ще се притеснява ако е за едното...Той се смущава от мен - видимо. Не си играя с него и нищо не правя или така си мисля поне.

# 25
  • Мнения: 1 184
Ем да де , нищо не правиш , нито да (поглед , усмивка , докосване ) нито не ( по делово и хладно държане , той не е прост ще разбере че е не ), то и затова са всичките тия гимнастики.

# 26
  • Мнения: 15 619
Важно ли е дали колега те харесва като жена? Защото ако не е, отдавна да беше показала, че си студена, незаинтересована, не ти минават ни намек за мисъл за скъсяване на дистанцията. Ако да, мисля, че за това съвети никой не може да даде. Отвътре иде и се показва много лесно. Разбира го оня, към когот е отправено, разбират го и всички останали.

# 27
  • Мнения: 1 184
Лунче някой жени са много големи артисти , то и мъже има доста , ама дамите са повече.

# 28
  • Мнения: 37
Важно ли е дали колега те харесва като жена? Защото ако не е, отдавна да беше показала, че си студена, незаинтересована, не ти минават ни намек за мисъл за скъсяване на дистанцията. Ако да, мисля, че за това съвети никой не може да даде. Отвътре иде и се показва много лесно. Разбира го оня, към когот е отправено, разбират го и всички останали.

Важно чак не, но ако греша и се държа хладно без да има за какво...То няма премината граница, прости ми направи впечатление и ако нещата тръгнат в тази посока ще покажа че няма смисъл.

# 29
  • Мнения: 15 619
Тогава темата ти е безмислена. Ти знаеш какво искаш и какво би направила, ако ти покаже, че те желае. А тук никой не би могъл да го направи вместо него.
Границите са за пресичане и за пазене, за нищо друго. Grinning
Щом се чудиш, без да са ти показали, филмът е само в твоята глава.

Общи условия

Активация на акаунт