"Бременна ли съм?" - тема за бързи въпроси и отговори 41

  • 44 961
  • 751
  •   1
Отговори
# 525
  • Мнения: 34
Какви са нормалните стойности на ЧХГ в 5 г.с , някой знае ли ?

# 526
  • Мнения: 450
Какви са нормалните стойности на ЧХГ в 5 г.с , някой знае ли ?

• 3 седмици от ПРМ: 5 - 50 mIU/ml
• 4 седмици от ПРМ: 5 - 426 mIU/ml
• 5 седмици от ПРМ: 18 – 7 340 mIU/ml
• 6 седмици от ПРМ: 1 080 – 56 500 mIU/ml
• 7 - 8 седмици от ПРМ: 7 650 – 229 000 mIU/ml
• 9 - 12 седмици от ПРМ: 25 700 – 288 000 mIU/ml
• 13 - 16 седмици от ПМП: 13 300 – 254 000 mIU/ml
• 17 - 24 седмици от ПМП: 4 060 – 165 400 mIU/ml
• 25 - 40 седмици от ПМП: 3 640 – 117 000 mIU/ml
• не бременни: <5.0 mIU/ml

# 527
  • Мнения: 34
За колко време излиза резултат от ЧХГ ?

# 528
  • Мнения: 3 794
За колко време излиза резултат от ЧХГ ?

Ако отидете сутринта - в рамките на деня.

# 529
  • Мнения: 5 468
Здравейте пак , днес беше първият ми преглед при АГ , каза че вижда жълто тяло и че лигавицата е дебела , като при бременност , но не вижда плоден сак .. в 5 г.с нормално ли е ?

Колко ти е закъснението?

# 530
  • Мнения: 2
Здравейте нова съм в групата искам да попитам евентуално при късна овулация ако се е получило зачеване възможно ли е следващата седмица да има цикъл... питам защото имам странното усещане че се е случило нещо защото имам 2 успешни бременности и двата пъти знаех че има бебе още преди да ми закъснее бях на лекар но каза че нищо няма за сега вика ме след 10 дни отново правих и тестове едни излизат положителни други отрицателни незнам какво се случва

# 531
  • Мнения: 1 782
Здравейте нова съм в групата искам да попитам евентуално при късна овулация ако се е получило зачеване възможно ли е следващата седмица да има цикъл... питам защото имам странното усещане че се е случило нещо защото имам 2 успешни бременности и двата пъти знаех че има бебе още преди да ми закъснее бях на лекар но каза че нищо няма за сега вика ме след 10 дни отново правих и тестове едни излизат положителни други отрицателни незнам какво се случва
Ани, не съм сигурна, че разбирам въпроса ти. Имаш предвид, че имаш съмнения дали има закъснение или не, тъй като си имала късна О?
Дай някакви дати - предишна менструация, О, дължина на цикъла.

# 532
  • Мнения: 2
Отидох на доктор защото получих ръждиви зацапване което съм имала с първата бременност последня цикъл беше на 21.01 беше 2 дена нямах почти никаква болка и не вървеше много това беше първото нещо заради което се усъмних че може да има нещо а последно е имало интимност преди датата за цикъл не си следя овулацията

# 533
  • Мнения: 25
Здравейте момичета. Миналия месец имах голямо закъснение, но все пак ми дойде. Знам, че овулацията е най - благоприятна за зачеването, но има и изключения. Трябва да ми дойде на 17-ти, но снощи имах по - рисков секс с приятеля си, поради проблем с кондома. Въпроса ми е ако менструацията ми настъпи, както трябва на датата има ли възможност да съм бременна? Или да не разчитам на тази менструация, а да гледам следващата дали ще настъпи?

# 534
  • Пловдив
  • Мнения: 5 155
Има менструация = няма бременност.
И няма как да забременееш без овулация. :rolling_eyes
Попрочети малко.

# 535
  • Мнения: 25
Козирогче - Наясно съм, но понякога има и късна О. Не следя О. и не знам този месец кога е била. Зададох си въпроса, понеже рисковия контакт е няколко дни преди предполагаемата менструация/може и да съм с късна О. /, и не знаех дали ако настъпи М. мога да разчитам на нея, или на евентуална следваща. Но благодаря ти

# 536
  • WonderLand
  • Мнения: 3 895
Петя.... няма изключение, овулацията не е "най-благоприятна за зачеването", тя е единствения ти шанс да заченеш. Ако има менструация няма цикъл... леле на какво са ви учили в училище?

# 537
  • Мнения: 538
В тая тема всичко опира до училище. Толкова ли ви е болна темата, че все учебници предлагате. Вие дори не четете какво ви питат момичетата... Става въпрос за късна или ранна овулация, а не за това кога и как се зачева. Нелепо е постоянно да обяснявате на хората колко са неуки и прости, че не могат това или не знаят онова. Това не е никаква тема за помощ и напътствия, а поле за изява на момичетата, които си имат лична драма и няма на кого да си я изкарат!
Приятен ден и по-малко нерви Simple Smile

# 538
  • Мнения: 450
Тя пита дали като ‘и дойде менструацията има шанс да е бременна. Ми не, няма шанс при настъпила менструация за бременност. И хората подтикват към информираност, защото е едновременно тъжно и смешно, човек който не знае как работи собственото му тяло, да иска да износи друго тяло в своето. По-приятен ден желая. 😀

# 539
  • Мнения: 25
CandyBones Никъде не съм казала, че правя опити за бебе, или че на този етап от живота си съм готова за дете. Не съм запозната напълно с всички въпроси относно забременяването и попитах. Все пак тази тема е за това. Да не съм на ясно ако например съм имала късна О. и тя е няколко дни преди менструацията дали мога да разчитам на този цикъл, че не съм бременна, защото знам, че трябват няколко дни на имплантирането Simple Smile Можеше малко по - спокойно да говорите

Общи условия

Активация на акаунт