"Бременна ли съм?" - тема за бързи въпроси и отговори 41

  • 45 205
  • 751
  •   1
Отговори
# 135
  • Мнения: 4 518
Ivy23
Още не ми е закъсняло. Датата на МЦ ми е 25. Първи кръвен ми е. Други ден пак
Бременна сте. След 48ч трябва да е близо до двойно.

# 136
  • Мнения: 1 295
Ами тихичко честито. Стискам палци да се увеличава. Simple Smile)

# 137
  • Мнения: 53
Здравейте!
Вероятността да съм бременна,клони към много нули,но ще попитам,може пък някой да му се е случвало или пък да погледне в една кристална топка и да ми отговори!
Та...аз съм с изчерпан яйчников резерв,но все още имам цикъл,идва си,когато той реши. Септември месец,ходих на лекар,защото вече беше закъснял доста,оказа се киста. Изписа ми дуфастон ( не се учудвам ) каза да го пия 11-25 ден,за да предотврати образуването на нова киста. Всичко добре до тук,но.. последно ми дойде на 27.11,точно на петия ден след дуфастона. Декември започнах пак схемата,след което обаче,цикъл няма и до днес. Имах доста стрес през последните 40/50 дни,правих няколко теста,всички са отрицателни. Въпросът ми е,след като няма бременност и след дуфастон следва цикъл в 99% от случаите,а него го няма,а е изписан да предотврати нови кисти и до сега си работеше,какво аджаба се е случило.
На лекар мога да отида чак февруари,за това задавам въпроса тук,ако някой има предположения.
Благодаря за отделеното време!
П.П Опитвам се да забременея,май забравих да кажа.

# 138
  • Мнения: 538
Какво означава изчерпан яйчников резерв? Аз го тълкувам като менопауза.

# 139
  • Мнения: 31 394
Какво означава изчерпан яйчников резерв? Аз го тълкувам като менопауза.
Може би Гугъл ще отговори как се тълкува правилно.

# 140
  • Мнения: 53
Менопауза е когато нямаш вече цикъл,аз все още имам. Когато цикъла отсъства една година,тогава официално може да се каже,ме жената е в менопауза.
Аз съм в периода,така наречен пременопауза.
Ходя при репродуктивен доктор,според него и много други,докато имаш цикъл,има шанс за бременност.

# 141
  • Мнения: 1 295
Не знам какво да ти отговря наистина. Особено след като си с такъв проблем лекар би ти казал най- точно за какво става дума.

# 142
  • Мнения: 10
Здравейте, последният ми цикъл беше на 20.12.2018г., на 21.01.2019г. си направих два теста за бременност, които бяха с бледа втора линия (същата наситеност като на снимката), а днес - 23.01.2019г. си направих тест за бременност Sure Check Streamer, който резултат ви показвам на снимка... Бихте ли ми дали мнение относно този резултат? Дали е желаното от нас, въпреки че е бледа линия? Има ли според вас някакъв проблем с евентуалната бременност, поради което линията е бледа, или е просто от евентуално ниските нива на ЧХГ?

# 143
  • Мнения: 53
Ами едно тихички,честито и на финал,едно пухкаво бебе!
Тази втора черта,никак не е бледа ,доста ярка си е. Бременна си,след още седмица,можеш да отидеш на преглед!

# 144
  • Мнения: 10
Не знаете как ме обнадеждихте и зарадвахте с прекрасните си думи! Дай Боже пухкаво бебе на всички нас, които бленуваме за този дар! Благодаря! Sparkling Heart

# 145
  • Мнения: 3 794

Shinelady9797, чертичката ти е супер! Лека бременност Simple Smile

# 146
  • Мнения: 10
Благодаря ви изключително много, veni_gogo, Love_fairy!

# 147
  • Мнения: 2
Здравейте, мами!
От няколко месеца искам бебе и мъжа ми съвсем изненадващо за мен се постара за това, та..МЦ започна на 7.01 този месец и приключи на 14.01..на 20.01 получих тази дай боже хубава изненада..според календарчето ми за МЦ съм била в плодороден прозорец точно в този ден..та възможно ли е да съм бременна или тези календарчета не отчитат периодите вярно...ще се пръсна от любопитство..

# 148
  • Мнения: 1 295
Те,и календарчета не са 100% достоверни. Прочети повече какво е овулацията и как се следи. Успех.

# 149
  • Мнения: 5 468
Здравейте, мами!
От няколко месеца искам бебе и мъжа ми съвсем изненадващо за мен се постара за това, та..МЦ започна на 7.01 този месец и приключи на 14.01..на 20.01 получих тази дай боже хубава изненада..според календарчето ми за МЦ съм била в плодороден прозорец точно в този ден..та възможно ли е да съм бременна или тези календарчета не отчитат периодите вярно...ще се пръсна от любопитство..

Саня, почти нищо не разбрах от поста ти и какъв точно е въпросът? На 20.01 си имала положителен тест за бременност ли?

Общи условия

Активация на акаунт