Слушате ли МАМА?

  • 5 819
  • 62
  •   1
Отговори
# 30
  • Майничка
  • Мнения: 12 646
О-о-о, слушам и двете МАМИ с голяяяям интерес  Grinning и после правя каквото си искам  fiuuuuuu

Тъй,тъй и двамата сме много послушни - и двете мами много ги слушкаме, ама през едното влязло, през другото излязло Hug

# 31
  • Мнения: 4 473
Айде сега да не си разправяме вицове, а Mr. Green

# 32
  • Мнения: 1 761
Мама е учителка-оставям и 45 минути да сикаже урока, после правя каквото ми е кеф на мен.
И мъжа ми е същия като мен.Неговата майка си е мечтала да стане учителка.....


Сега и двете са далече и ние сме щастливи сами Hug.

# 33
  • Мнения: 8 505
Нито аз,нито той слушаме майките си.Може би в това се крие част от разбирателството помежду ни (между четиримата,дори петимата,ако включа и свекър си).

# 34
  • Мнения: 14 133
Слушам МЕНЕ си само ..  Peace
И аз.

# 35
  • Мнения: 72
ние и двамата ги изслушваме всички но самите си решаваме така че това може да се приеме че нито аз нито съпругът ми се вслушва в нечие мнение.

# 36
  • Мнения: 212
Моята мама е достатъчно тактична, за да не се меси в нашите неща, ако има да каже нещо, го дава под формата на предложение, което ние с мъжа ми да обсъдим, но никога като директен съвет  Naughty
 Същата е ситуацията и при нас.Но пък и възрастовата граница между тях е по-малка,отколкото между мен и мъжа ми.Ха-ха!По едно време бях съгласна да си се взимат двамата и да ни осиновят нас с щерката.Ама майка ми го не ще!Иначе той си носи снимка на тъщата,подарява все на нея по-хубави подаръци...Абе-подмазвач!Но и двамата се разбират прекрасно!Да чукна на дърво,все пак....!

# 37
  • Резерват "Северозапад"
  • Мнения: 2 367
Понякога слушам, понякога- не......кога,  като ми изнася....... Grinning
И аз Laughing

# 38
  • Мнения: 332
Евала на всички които неразрешават намеса на родители в младото семейство. Hug
Намесите често неводят до нищо добро.Нека изказват мнение ,но не и да решават вместо вас.

# 39
  • Мнения: 1 001
Моята мама е достатъчно тактична, за да не се меси в нашите неща, ако има да каже нещо, го дава под формата на предложение, което ние с мъжа ми да обсъдим, но никога като директен съвет  Naughty
 Същата е ситуацията и при нас.Но пък и възрастовата граница между тях е по-малка,отколкото между мен и мъжа ми.Ха-ха!По едно време бях съгласна да си се взимат двамата и да ни осиновят нас с щерката.Ама майка ми го не ще!Иначе той си носи снимка на тъщата,подарява все на нея по-хубави подаръци...Абе-подмазвач!Но и двамата се разбират прекрасно!Да чукна на дърво,все пак....!
Моята тъща е златна, гледа Никола от както се е родил, а и Александра когато е във ваканция. Много я уважавам, подаръците ги избира съпругата ми, но май нейна снимка не нося (освен общата от подписването) smile3534

# 40
  • Мнения: 1 001
Евала на всички, които не разрешават намеса на родители в младото семейство. Hug
Намесите често не водят до нищо добро. Нека изказват мнение, но не и да решават вместо вас.

Категорично подкрепям! За това и пуснах темата, четящите да се замислят до колко да "слушкат" Мама.

# 41
  • София
  • Мнения: 3 679
Не, не слушам мама, нито пък мъжът ми слуша майка си - и двамата сме калпазани  Laughing

# 42
  • Мнения: 5 622

 Аз я слушам. До сега не ме е подвела.Колкото пъти не съм я послушала, съм грешала  Peace

# 43
  • Мнения: 755
Слушкаме си се само двамцата/с мъжо/ , нали сме си едно семейство !!! Mr. Green Никакви мами. Twisted Evil Mr. Green

# 44
  • Мнения: 5 476
И ние си се слушаме двамата! Wink
А мъж ми и да иска няма как да слуша тъщата...говорят на различни езици!  Laughing

Общи условия

Активация на акаунт