Февруарската дружинка става на една годинка

  • 54 868
  • 753
  •   1
Отговори
# 255
  • Велико Търново
  • Мнения: 7 708
Давам когато има нужда, т.е. по моя преценка според вида и честотата на изхожданията. Омнибиотик пнда давам.

# 256
  • Мнения: 2 361
Аз давах до 6-ти месец пробиотик,първо Био гая,после Био Баланс бейби

# 257
  • Мнения: 587
Вие какъв хляб давате на мъниците?Аз все още му давам само сухари.

# 258
  • Мнения: 754
По някой път му давам коричка хляб намазана с масло.

Аз искам да ви задам един въпрос.
Ако имате възможност бихте ли отказали ваксините?
Моля,без ненужни спорове ЗА или ПРОТИВ.
Сложиха му първите две ваксини,но сега се колебая дали искам да му слагат тези на 1 година и въобще за напред.

# 259
  • София
  • Мнения: 10 642
По някой път му давам коричка хляб намазана с масло.

Аз искам да ви задам един въпрос.
Ако имате възможност бихте ли отказали ваксините?
Моля,без ненужни спорове ЗА или ПРОТИВ.
Сложиха му първите две ваксини,но сега се колебая дали искам да му слагат тези на 1 година и въобще за напред.
Не!!!
Няма да ги сложа само, ако има здравословни причини за това!
Ако видиш последствията от болестите, няма и да се замислиш дали да ги откажеш!

http://nauka.offnews.bg/news/Meditcina_21/Posveteno-na-7-godishn … -bole_121281.html

Аз си давам нормален хляб и сухари. Понякога за закуска му давам филия с масло и сирене

# 260
  • Мнения: 754
По някой път му давам коричка хляб намазана с масло.

Аз искам да ви задам един въпрос.
Ако имате възможност бихте ли отказали ваксините?
Моля,без ненужни спорове ЗА или ПРОТИВ.
Сложиха му първите две ваксини,но сега се колебая дали искам да му слагат тези на 1 година и въобще за напред.
Не!!!
Няма да ги сложа само, ако има здравословни причини за това!
Ако видиш последствията от болестите, няма и да се замислиш дали да ги откажеш!

http://nauka.offnews.bg/news/Meditcina_21/Posveteno-na-7-godishn … -bole_121281.html

Съгласна съм и не оспорвам нищо,просто последно време чета адските агитации против и разни му там статии и клипчета с последици, + че сега разбрах,че на 1г. ще му бият 4 инжекции на веднъж  и това яко ми размъти главата

# 261
  • София
  • Мнения: 10 642
По някой път му давам коричка хляб намазана с масло.

Аз искам да ви задам един въпрос.
Ако имате възможност бихте ли отказали ваксините?
Моля,без ненужни спорове ЗА или ПРОТИВ.
Сложиха му първите две ваксини,но сега се колебая дали искам да му слагат тези на 1 година и въобще за напред.
Не!!!
Няма да ги сложа само, ако има здравословни причини за това!
Ако видиш последствията от болестите, няма и да се замислиш дали да ги откажеш!

http://nauka.offnews.bg/news/Meditcina_21/Posveteno-na-7-godishn … -bole_121281.html

Съгласна съм и не оспорвам нищо,просто последно време чета адските агитации против и разни му там статии и клипчета с последици, + че сега разбрах,че на 1г. ще му бият 4 инжекции на веднъж  и това яко ми размъти главата

Кои 4? Ти май не беше в Бг или се бъркам?
Когато ваксината е поставена по правилата, вероятността от  абнормални последствия е минимална и е мн по-малка от последствията от болестта

# 262
  • Мнения: 16 872
Правя домашен хляб и му давам от него. Давала съм и купен. Сухари не съм давала.

Ваксините - твърдо За, не бих отказала без причина. Последствията са толкова страшни, че как да си обрека детето на възможността да залепи някоя "екзотика".

# 263
  • Мнения: 587
И аз бих отказала ваксини само поради здравословен проблем

# 264
  • Мнения: 754


Кои 4? Ти май не беше в Бг или се бъркам?
Когато ваксината е поставена по правилата, вероятността от  абнормални последствия е минимална и е мн по-малка от последствията от болестта
[/quote]

Не съм в Бг.
Това са ваксините,извинявам се ама хич не ги знам на български как се водят.

Hib/MenC vaccine, given as a single jab containing vaccines against meningitis C (first dose) and Hib (fourth dose)

Measles, mumps and rubella (MMR) vaccine, given as a single jab

Pneumococcal (PCV) vaccine, third dose

MenB vaccine, third dose

# 265
  • София, България
  • Мнения: 456
Всички възможни ваксини слагаме,дори онези, които са по желание (например за ентеровируси).

# 266
  • Мнения: 366
Аз не бих отказала ваксина без основателна причина/ здравословен проблем при детето. Не си представям как цял живот ще му треперя кога и от какво ще се разболее, а още повече не бих си простила ако се разболее от нещо сериозно, от което съм можела да го предпазя. А някои от болестита, срещу които ваксинираме, имат много сериозни последици. Другото, което ме убеждава е че не ми е известен друг начин за предпазване от тези болести, така че за мен изборът е с ваксина или без никакви предпазни мерки. Покрай анти-вакс движението вече имаше епидемии от морбили и увеличаване на разболели се от болести, за които има ваксини - струва ми се много рисково в такава ситуация децата ми да не са ваксинирани.

Аз давам купешки хляб - гледам да е по-хубав, от пекарни, но съм давала и хапчици съвсем обикновен като пририта много.

# 267
  • Мнения: 353
Аз също съм за ваксините като единственото средство да предпазя детето от редица тежки и животозастрашаващи болести. Когато се коментира фактът, че се е увеличила средната продължителност на живот на хората от 40 години на 75 години за век и половина, то неминуемо се дължи и на ваксините срещу различни епидемии.

# 268
  • Мнения: 1 418
Момичета днес , малката става на една годинка Candy Tada Черпя ви с виртуална торта😊Реалната я правих аз и за моя изненада взе та стана!
Минахме без украси- оказа се госпожицата я е страх от балони 😉
Хлебчето , го правя аз.
В Лидъл са пуснали хубави книжки с животните и бутонпе за звуците, които издават...аз взех една , хубави са 😊

# 269
  • Мнения: 587
Честит рожден ден на бебока,както и на мама Simple Smile
Бъдете здрави и много щастливи

Общи условия

Активация на акаунт