Февруарската дружинка става на една годинка

  • 54 780
  • 753
  •   1
Отговори
# 150
  • Мнения: X
Има в Джъмбо, но той е за да не се отваря вратата на фурната, за копчета не знам да има.

# 151
  • Велико Търново
  • Мнения: 7 704
И аз съм в чудене кога ще стане беля на печката Sad. Заключвам й екрана, т.е. малкия няма как да променя нищо, но увисва на дръжката и стои по 10мин. Тук няма Джъмбо, но ще видя в Хиполенд дали няма нещо.
Шкафове не съм обезопасила, те и без това все се отварят трудно, така че засега няма да ги бутам. Обаче всяко едно ъгълче е с протектор! Всяко! Не си представям как щях да го пазя ако ги нямаше тези протектори!

# 152
  • Мнения: 366
Нашите шкафове за съжаление се отварят лесно и нищо не може да го спре. Всякакви протектори само го мотивират да се научи да ги отваря. Шкафът с пуш битон ми е най-големия ужас. С шкафовете се примирих, сега имам друг проблем - започна да се катери. Качва се на леглото на брат си, започна да се качва върху кутията с играчки, един ден я бях оставила опряна до една един стол - успя да се качи върху кутията, после върху стола и да започне да човърка върху бюрото. Още малко височина не му стига да се качи на дивана, иначе вдига крак и знае какво да направи. С две думи - колкото по-големи стават, от толкова повече неща има да ги пазим.

# 153
  • Мнения: 16 871
Имам 4 хавлии -, 3 памук, 1 бамбук и памук.
Вкъщи чисти прахосмукачката робот, а преди 3 месеба си купих и миещ робот. По няколко пъти на ден ги пускам - минимум 2 пъти всеки.

# 154
  • Мнения: 587
vercheto_sv,каква марка е миещия робот,че обмислям покупка.Може и на лични,ако е удобно

# 155
  • Мнения: 16 871
Irobot braava 390T, взех го от германския амазон за 200€.
vercheto_sv,каква марка е миещия робот,че обмислям покупка.Може и на лични,ако е удобно

# 156
  • Велико Търново
  • Мнения: 7 704
Точно пуш бутоните имам и аз предвид. Просто ги махнете и нямат отваряне шкафовете Simple Smile
На мен ми стана трудно, а камо ли на малкото

# 157
  • Мнения: 754
Според вас дали е от памперса или си е за лекар?На вид са много ситни червени пъпчици,в началото беше едно и много малко,но за седмица станаха няколко и по големи.
Скрит текст:

# 158
  • София
  • Мнения: 2 666
Според вас дали е от памперса или си е за лекар?На вид са много ситни червени пъпчици,в началото беше едно и много малко,но за седмица станаха няколко и по големи.
Скрит текст:

Според мен си е за консултация с лекар.

# 159
  • Мнения: X
Най-добре звънни на педиатърката за всеки случай.

# 160
  • Велико Търново
  • Мнения: 7 704
Звъни на лекар и ако можеш прати снимки за да ти каже какво мисли. На мен мн ми прилича на реакция от храна, но и аз вече съм полудяла на тази тема

# 161
  • Мнения: 754
Звъннах им,обясних им за какво става въпрос и ми казаха,че това не е спешен случай и,че не могат да ми дадат час.Толкова съм бясна,че място не мога да си намеря.И се разправях с тях ,и тон си позволих и нищо.

# 162
  • София
  • Мнения: 2 666
Звъннах им,обясних им за какво става въпрос и ми казаха,че това не е спешен случай и,че не могат да ми дадат час.Толкова съм бясна,че място не мога да си намеря.И се разправях с тях ,и тон си позволих и нищо.

Хммм, лошо. Изобщо ли не записаха час за детето?

Не се притеснявай, не изглежда страшно. Или е уртикария (така ми изглежда) може да е реакция към храна, или някакъв дерматит. Може да включиш пробиотик, защото кожните проблеми са свързани с червата. Ако имаш някакво противоалергично също може да му дадеш. Това се сещам на първо време. Извинявай, че давам непотърсени съвети.

# 163
  • Мнения: 1 418
Сменяла ли си нещо -крем, памперс, нова храна, мокри кърпи?
Не мажи с нищо , може да даде обратен ефект.

# 164
  • Мнения: 754
Изобщо никакъв час не му дадоха.Козметика не съм сменяла единствено минах на pampers premium protection.За храна,въведох червена чушка,зелен фасул и извара.От снимките на различни обриви в гугъл най ми прилича на гъбички.Боже до къде стигнахме да диагностираме от интернет.

Общи условия

Активация на акаунт