Февруарската дружинка става на една годинка

  • 54 715
  • 753
  •   1
Отговори
# 570
  • София
  • Мнения: 10 642
Аз не съм привърженик на крайностите.

# 571
  • Мнения: 610
  И аз като  Nandin . Hamsti като е малката ?

# 572
  • Мнения: 1 406
Някой ползвал ли е памперси на Бочко?
Бяха ми дали мостри на една академия за родители, ама не останах впечатлена. Не се изприщиха. Памперс като памперс. На пипане повече ми харесаха от Прима-та (Памперс но от Турция). Ако са ти ок цена/бройка пробвай.

За крайностите и аз съм против.
Голямо натискане от другите мами с които излизам да запиша децата на кухнята ( там където живеем, при майка ми нямам проблем с кухнята). Ми записах ги...Ами трети ден вземам и трети ден ям аз храната...( да не хвърлям, че ми е свидно). Как уцелих всеки ден да блъскат всичко със захар, сирене и прясно мляко... Сиренето естествено не е изкиснато, те слагат още сол допълнително и на мен ми идва чак солено яденето с него. Десертите ми сляднят доста... Явно свикнах на храната , която аз правя за децата и сега ми е гадно.  А и консистенцията е доста течна и кашава въпреки, че вземам непасирана храна. На хайванчета все още им е трудно да ядат с лъжица и всичко отива зян. Аз пък не искам да ги храня с лъжица ( освен когато сме на гости или навън). Така като гледам май докато се стопли ще ги карам на домашна храна, ще мисля.
За пръчици и всякакви такива боклуци, ще се опитам до колкото е възможно да ги забавя във времето.

Правихме им фотосесия с торта за размазване. Тъй като нямах време аз да си правя тортата поръчах готова със сметана, по-малко захар УЖ, не толкова цветна ,но пак с всички Е-та по етикета 10х10 см само Е-та...Joy
Ми чаветата не се впечатлиха много и почти не ядоха от този боклук, но пък хубаво си поровиха в тортата и  се намазахааа. Е дъщерята си пада по сладко и тестяно и натъпка една ръка повече в устата от брат си, който опита, не му допадна и само маза. Тааа сега имам и торта за изяждане. Stuck Out Tongue Winking EyeJoy...после що съм надебеляла.

# 573
  • София
  • Мнения: 10 642
А всъщност не всички Е-та са опасни. Има Е-та с естествен произход, но ако им напишат името на етикета, нама да има масто за нищо друго. Това са си “католожни номера” и така е приета да се описват

# 574
  • Мнения: 1 406
А всъщност не всички Е-та са опасни. Има Е-та с естествен произход, но ако им напишат името на етикета, нама да има масто за нищо друго. Това са си “католожни номера” и така е приета да се описват
Е да. То си е стандарт. Просто трябва да знаем кои са вредните и кои не.
Stuck Out Tongue Winking Eye
Поне на този етикет си пише кои Е-та не са полезни. Joy

# 575
  • Мнения: 209
Hamsti, как е беба, разбра ли се от къде е температурата? Моята също се събуди от следобедната дрямка с 37.5. По принцип чакаме втори горен зъб и силно се надявам да е от това...

# 576
  • Мнения: 1 418
Ами на 4тия ден температурата падна.Казаха че е вирусно.Проверихме и ушите , нямаше нищо.Само зачервено гърло.Докторите бяха категорични че не е зъб.Щом температурата спадна се обрина.Сега още има обрив, който не я тормози.
Още някоя мама беше споделила същата история.Явно е вирус , който сега се вихри.
Благодаря за подкрепата момичета Hug
С татето много се бяхме притеснили.Сега нещо се е разкихала, но незнам дали не е от прах...

# 577
  • Мнения: 2 361
И бебо реагира с кашлица след като се оправи от вируса.Личната изписа капки за няколко дни и се оправи

# 578
  • Мнения: 16 871
За мен кокосова/бяла/кафява... захар си е. Съмнявам се, че кокосовата е "полезна". Малък е още да яде сладко, като порасне да прави каквото иска.

Вартоглава, и мен яко ме натискат да записвам на кухня Grinning нищо против, като тръгне на ясла ще яде от там, но засега ми е кеф да му готвя.

# 579
  • София
  • Мнения: 10 642
Хамсти, да не е розеола?

# 580
  • Мнения: 1 418
Не го наименуваха.Само казаха вирусно.Etoile, при вас кашлицата кога започна ?Имаше ли кихавици?Какви капки ви дадоха?

# 581
  • Мнения: 2 361
Започна след като спадна температурата и около 4 ден от прием на лекарството.(Пи го 5).Кихаше също,да.Гърдите му бяха чисти.
Скрит текст:
Изписа Синекод на капки.Давах ги 4 дни,като последния по веднъж на ден.
Давам му в момента и сироп Имунокидс,може и той да е помогнал за по-бързото оздравяване
Simple Smile

# 582
  • Мнения: 3 998
Дайте идея за памперси за чувствителна кожа, да не са Памперс,Лидл,Дм. След лечението 5дни,отнова са на лице зачервявания и май е време за смяна на памперса

# 583
  • Мнения: 6 214
Английските литъл ейнджъл.Почнах с лупилу,после пуфис,накрая мамия и сега съм с литъла.Пробвала съм и памперс,дм-ките и молфикс,най съм доволна от сегашните.И гащите пак са от тяхната марка,само че не издържат през нощта и тогава си е с обикновен памперс.

# 584
  • Мнения: 1 418
Дайте идея за памперси за чувствителна кожа, да не са Памперс,Лидл,Дм. След лечението 5дни,отнова са на лице зачервявания и май е време за смяна на памперса
"В пелените Naty не се съдържат токсични материали, хлор, латекс, ГМО и продукти, базирани на нефт, изкуствени аромати и бои. Основната съставка на външния слой е царевично нишесте - .."
Био пелените на ДМ май също са добри.

Общи условия

Активация на акаунт