Случи ми се нещо странно XIX

  • 79 253
  • 741
  •   1
Отговори
# 555
  • Там където
  • Мнения: 777
Месечният цикъл често започва да съвпада и при жени, които работят или живеят зедно дори да не са роднини. Няма нищо свръхестествено или необичайно- дължи се на хормони и феромони. Този механизъм е в основата на разгонването и забременяването при животните отглеждани в стадо, така че поради същата причина се случва близки жени (не само родствено близки) да забременяват по едно и също време. Няма нищо романтично в това, но на хората не им харесва факта, че 80% са не по-далеч от животните и се превъзнасят с мисли, чувства и предчувствия.

# 556
  • Мнения: 332
Ще ви разкажа нещо ,моите сънища се сбъдват . Преди време бях ходила на врачка , и тя ми каза така ,ти сънуваш ли и аз да ... Знаеш ли ,че твоите сънища за пророчески и това ще се увеличи с времето . Прибрах се в къщи и започнах да мисля , и осъзнах че каквото съхувам се сбъдва .Някой път на другия ден ,друг път след година . Много е странно случките в съня ми са еднакви с живота .Дори и сънувам разговори за мен ,от други хора ... 
Друго нещо ,живота ми праща знаци .. ПРИМЕР: На прозореца ми беше се появил образ на мъж ,профила му ,и ясно се виждаше ,че е мъж .След една седмица се запознах с едно момче ,по случайност .
Друга случка , много обичах да си гледам на кафе ,ейтака си фантазирах някакви неща. Изпих си аз кафето и обръщам чашката и я захлупвам на чинииката, след като се отцеди ,махнах чашката и какво да видя на чинията слонче с хобот  образа му се видя ясно .Реших че ще измия съдовете и махнах това воднистото от чинията ,отделих чинията за по късно миене .След като измих другите съдове ,поречих да взема тази чиниика да я измия и какво да видя .Два образа на мъж и жена ,чертите на лицата им се виждаха мъжа с брада плътни вежди ,жената тъмна оново с плътни вежди ,гледам е не мога да повярвам как като рисунка се е появило .Осъзнах ,че това съм аз и някой мъж .... Та след време с това въпрсно момче се запознах ,и си правихме снимка ,и гледам снимката ,и осъзнавам че образите от кафето сме аз и той като на снимката едно към едно ..... но не знам дали той е моят мъжжж ,Всеки път когато го сънувам ,и нещата се случват като в съня ,страх ме хващаа

# 557
  • Мнения: 797
Ти си много благословена. Но понякога това е и проклятие. Аз се страхувам. Още не мога да забравя страха от съня. Отрязан крак, хвърлен на една улица над нашата. И карта, не си спомням вече мисля че беше поп. На съседа отрязаха пръст по пръст целия крак. Още се потрисам като се сетя. Не съм мигвала след това. А бях едва във 6 клас.

# 558
  • Мнения: 332
Ти си много благословена. Но понякога това е и проклятие. Аз се страхувам. Още не мога да забравя страха от съня. Отрязан крак, хвърлен на една улица над нашата. И карта, не си спомням вече мисля че беше поп. На съседа отрязаха пръст по пръст целия крак. Още се потрисам като се сетя. Не съм мигвала след това. А бях едва във 6 клас.


Защо мислиш че това е благословеност, или може би Бог ми помага така чрез послания

# 559
  • Мнения: 332
Ще разкажа още няколко случки .Когато бях на 10 г,дядо ми почина,видях га как умира .Бях на погребението му за едно детенце да го водят не е много редно но така се е случило .Преживях го ,много стресово и ми се отрази на психиката силно .През първата 1 година се случваха странни неща в къщата .Първото бях сама в къщи и чоплих семки и гледам телевизия ,зад мен има секция на която баба ми беше сложила снимки на дядо ми и до снимките цвете трилистник. Както си чопля семките и усещам зад мен как цветето се помръдна .Казах си спокойно ,и в следващият момент стеблото на цветето се счупи ,веднага изтичах при баба ми и и казах и тя дойде и почна да му говори като запали свещ.
Спомням си когато ходехме на гробища аз редовно ходех с нея ,тя му палеше цигара  и я слагаше в пръста ,страшно бързо се изпушваше цигарата .
Една вечер бяхме се събрали всички на вечеря ,и баба започна да говори за дядо и изведнъж прозореца издрънча така сякаш някой удраи с топка по него .Баба се обърна и каза ето го дядо ти .
Тя редовно му правеше кафе сутрин и си говореше за денят и ,един път чашката с кафето започнала да дрънчи сама без никой да я пипа .Тя се побъркала и си казала ,че полудява ,но извикала майка ми и тя го видяла същото чашата как дрънчи и се клати .Боже като ми го казваха настръхнах .Дядо ми толкова пъти е бил при нас и ни е подсказвал с тези неща че ни закриля и е до нас . А аз след неговата смърт го обичам повече от колкото когато е бе жив  .  И много странно ,когато заговоря за него се разтройвам и потрепервам ,доста често съм го сънувала ,а баба ми нито веднъж ....

# 560
  • Deutschland
  • Мнения: 5 352
Стана ми тъжно. Моят дядо почина в събота срещу неделя Sad с мъжа ми в събота вечерта гледаме ТВ. Тъй като заради децата имам постоянна нужда от сън Wink  съм задрямала на масата и сънувам, че устата ми се пълни с кръв, след което се събудих. На сутринта брат ми се обади да каже, че дядо си е отишъл. Намерили го починал в леглото си, а на възглавницата имало кръв....от устата Sad

# 561
  • Мнения: 797
Ето че съм права. Зъби кръв, все на смърт е.

# 562
  • Мнения: 383
Ето че съм права. Зъби кръв, все на смърт е.
не е все на смърт. Боже аз само тази година сънувам,че ми изпопадат всички зъби поне 5-6 пъти.А преди пак ми е случваше да го сънувам...То колко мен живи нямаше да останат.
  Понякога това може да е предвестик,а друг път (както при мен) зъбите ми са много проблемни,все по зъболекари,трошливи са и ги мисля,та от там и моите сънища.
 

 
 

# 563
  • Мнения: 1 747
И аз няколко пъти в годината сънувам, че ми падат зъбите. Иначе моите са идеални. Не знам защо така...

# 564
  • Мнения: 763
Според книгите, които съм чела, падането на зъби и на коса в сънищата означава, че в момента сте изправени пред проблем, който смятате за непреодолим, или не знаете как да се измъкнете от някаква ситуация. Чувствате се в безизходна ситуация, с една дума.

# 565
  • България
  • Мнения: 3 617

Миналия ден трябваше да взема голямата ми дъщеря от училище по-рано. Щях да звъня на класната за да й кажа,но мислейки за сто неща съм забравила.
Вървя за работа и малко преди да стигна,кой мислите срещам -класната Simple Smile
Не я бях виждала от зимата!

# 566
  • Там където
  • Мнения: 777

Миналия ден трябваше да взема голямата ми дъщеря от училище по-рано. Щях да звъня на класната за да й кажа,но мислейки за сто неща съм забравила.
Вървя за работа и малко преди да стигна,кой мислите срещам -класната Simple Smile
Не я бях виждала от зимата!

Ха, ха, ха- Като Мохамед не отива при планината, планината идва при Мохамед Simple Smile Може би "мъдростта" на шопа е вярна погледната философски- ако си забравил нещо значи не е било важно Simple Smile Мисля си, че наистина, ако нещо е важно да се случи (не казвам, че винаги е за добро), то се случва дори и нищо да не правиш. А важното е нещо е от "план програмата", с която слизаме на земята Simple Smile. До това заключение съм стигнала в моя почти  42 годишен земен живот ( и много по-дълъг според твърденията предишен живот).

# 567
  • Мнения: X
Вчера правихме помен на роднина. Снощи пък котката ми, много странно отиде в коридора и седеше вторачена в нищото в продължение на поне два часа. Виках я, побутвах я, но не. Стоеше си и гледаше. Огледах се дали няма някое насекомо, което следи, но нямаше нищо. Достраша ме, честно казано. Мисля си, че може да е виждала духа на починалия ми роднина.
По принцип се старая да гледам обективно на нещата и да търся логични обяснения, но... не знам и аз.

# 568
  • Мнения: 5 846
Вчера правихме помен на роднина. Снощи пък котката ми, много странно отиде в коридора и седеше вторачена в нищото в продължение на поне два часа. Виках я, побутвах я, но не. Стоеше си и гледаше. Огледах се дали няма някое насекомо, което следи, но нямаше нищо. Достраша ме, честно казано. Мисля си, че може да е виждала духа на починалия ми роднина.
По принцип се старая да гледам обективно на нещата и да търся логични обяснения, но... не знам и аз.
Може да е било "Спичане в Матрицата" 🤪

И аз да ви разкажа, за съдбата, и че не трябва да съдим хората и да им се подиграваме, макар, че по себе си знам, колко е трудно.
Работата. Вечер, страшно бързам, и хвърча от коридора към съблекалнята. Обаче лампите угасени и аз си викам да го включа, че после като излизам, да не се спъна в тъмното. и вместо ключа на лампата, натиснах бутона за пожарна безопасност. Майко, като се разквича алармата. Чуваше се сигурно на километри.
Тръгнах си като първа страхливка. Казах си, ей сега ще долетят какво ще им обяснявам. Разбира се, отде да знам, че реда е съвсем друг и те са се обадили на пазача, за да питат действително ли е имало пожар. Не спах от притеснение. На другия ден лъгах и мазах, че не знам нищо за случилото се. Обаче шефът ме разкрили. И ме направи на най- големият идиот пред колегите. Каква ли не ме нарече, подхилквайки се ехидно. И аз не издържах и му казвам: Шефе, един път през живота съм направила подобна глупост и ти не спираш. Сякаш ти си безгрешен. Внимавай, не ми се подигравай, защото на всеки може да се случи. Не миряса ей.
И на другия ден нещо умислен го гледам..
Абе знаеш ли, вика, снощи големият ходил на село и вместо да натисне бялата камбанка да изключи алармата, той натиснал черната, че като задрънчала тази аларма, СОТ долетели след половин час, че трябвало да дава обяснения..Мали, мали, не питай. Ей, вика, виж кво нещо и ме гледа..Ами какво да му кажа, той знае отговора😆🤪

# 569
  • Мнения: X
Какво е "спичане в матрицата"?

Общи условия

Активация на акаунт