Сполучливи имитации на маркови парфюми - 26

  • 78 068
  • 727
  •   1
Отговори
# 660
  • Пловдив
  • Мнения: 40 811
м не...само Madame Glamour.

# 661
  • Бургас
  • Мнения: 9 401
Не мога да го дишам Коко Мадмоазел и ми е чудна цялата тая истерия по него,как бил най-харесван,най-продаван.Нека си е,но ето например аз не го харесвам,нито никой около мен.Иначе оригиналът при мен е доста траен,имитацията на Лидл е много доближена до него,колкото някой хора да отричат това то си е факт!

# 662
  • Мнения: 4 076
Не мога да го дишам Коко Мадмоазел и ми е чудна цялата тая истерия по него,как бил най-харесван,най-продаван.Нека си е,но ето например аз не го харесвам,нито никой около мен.Иначе оригиналът при мен е доста траен,имитацията на Лидл е много доближена до него,колкото някой хора да отричат това то си е факт!
Шанелите масово не са харесвани.Така например,Кристал го оприличават на евтин бръснарски одеколон,а знаете колко е евтин....Петицата им е бабешки,Деветнайската-варен гущер.И всякакви вариации от всякакви хора.
Обаче на мен ми допадат.Затова търся вариант,който едва ли ще е с трайността на парфюмите отпреди 20-30г.-една капка убива с аромат две седмици;-но поне цената ще оправдава честото подновяване.

# 663
  • Мнения: 1 950
Прекрасните аромати от цъфналите дръвчета на вън ме карат да искам да усещам аромата им целогодишно..
Препоръчайте ми аромат максимално близък до този на разцъфнали топли дръвчета.

# 664
  • София
  • Мнения: 3 680
Не мога да го дишам Коко Мадмоазел и ми е чудна цялата тая истерия по него,как бил най-харесван,най-продаван.Нека си е,но ето например аз не го харесвам,...
И аз не го понасям изобщо.Имам приятелка ,която го ползва и винаги го усещам, когато е с него- еми продължавам да не го харесвам
Така съм и с Chanel №5- не го харесвам изобщо,майка ми го ползва вече доста години
Но затова пък Chanel Chance- /зелен и розов/ направо съм влюбена в тях

Последна редакция: ср, 20 мар 2019, 13:50 от vnd

# 665
  • вкъщи
  • Мнения: 2 458
Аз Шанел харесвам, но не и цената им и не бих дала толкова вече. Имитацията на Лидъл е хубава, но не и трайна. Много хвалите Шанс тук , а и в другата тема, има ли сполучлива имитация? Дона валентино  го имам в оригиналк и ползвам пестеливо, че ме задушава на моменти, но ме и привлича. Обаче пък щерка ми буквално се полива с него и количеството застрашително намалява, затова търся достойна имитация за нея. На Мартинез съм и взимала, сякаш е добра, но няма развитие , твърде е сладка. Има ли други ?

# 666
  • густо майна Филибето
  • Мнения: 8 539
Хайде сега. Аз пък го харесвам, при това много. Даже повече харесвам рефанската версия. От любопитство много шанелски имитации накупих, половината не понасям, половината харесвам много. Въпрос на вкус.
 Chance Eau Fraiche Chanel   например на себе си усещам малко като мъжки, но отстрани ми ухае много по-добре.

# 667
  • Мнения: 2 560
Не знам в Бг какво продават, но тукашната лидълска версия на КМ на шанел мирише с дни, пръсната върху дреха. Никак не е лош аромата, липсва ми, обаче, нещо за да се влюбя в него. Стана ми интересно и разгледах и другите лидълски парфюми. Ами един от мъжките им аромати е копие на the bottle на хюго бос. Познах го, защото мъжа ми го ползва в оригинал и мога да го различа. Честно казано,  разбирам хората, на които не им си дават пари за оригинали, при положение, че има толкова добри имитации. На мен парфюмите са ми слабост и мания и като знам колко пари съм затворила и затрила през годините за тях...да ги бяхме дали за повече пътувания примерно. Ама, всеки луд с номера си, та и аз така😉😊

# 668
  • у нас
  • Мнения: 1 870
Кристалче, ако правилно съм те разбрала най-сполучливата Олипмея за теб е версията на Сансиро?

И още нещо - от кой в олх поръчвате?
Защото ми излизат две обяви, в които разликата в цените е огромна.
Да,за мен тяхната версия на Олимпея е най-добра.Ето ви тел за поръчки на Сан Сиро направо- 0895411484.
Току що се обадих по телефона за поръчка на парфюмите и жената ми каза че ги нямат налични. При въпрос кога ще ги има, отговори че повече няма да зареждат. Та... Сансиро са аут
😕
Редактирам се...
Звъннах на телефона даден на сайта на Сансиро. Много любезно дама прие поръчката ми и утре ще бъдат при мен.

Последна редакция: ср, 20 мар 2019, 14:57 от Tommelise

# 669
  • Бургас
  • Мнения: 9 401
Супер,после сподели за парфюмите,моля дали са ти харесали.Kissing Heart

# 670
  • у нас
  • Мнения: 1 870
Супер,после сподели за парфюмите,моля дали са ти харесали.Kissing Heart
Непременно. Аз съм ги ползвала във вариант на Заг и бях доволна, но реших сега да пробвам Сансиро по препоръката ти 🤩

# 671
  • Бургас
  • Мнения: 9 401
Здравейте, препоръчайте ми сайт от който купувате тестери.Искам да взема на мама Nina Ricci Premier Jour.
Благодаря, хубав ден!
Лично от моя опит ти препоръчвам Парфимо,Нотино и Елинор. Само,че аз тестери избягвам да купувам,купувала съм точно веднъж от Парфимо и беше абсолютно оригинален / Бърбъри Брит едт/това беше преди повече от 3 години обаче/Гледам в момента в Парфимо Ricci Premier Jour е 42 лева за 50мл/тестер/ Иначе Рефанската версия е също като оригинала за мен и смея да твърдя,че дори е по-трайна в пъти от него.Имах оригинала преди доста години.

# 672
  • Мнения: 6
Попадам в ОЛХ на обяви, в които се продават УЖ маркови парфюми на цени по 30-50 лева масово. Един от предлагащите ги, беше честен с мен и ми сподели, че това са така наречените Дубайски реплики, които масово минават за оригинални и се продават за 100+ лева в доста онлайн магазини. Аромата бил същият, трайността не била като оригинала, но се доближавал доста до него, че.. някой има ли наблюдения, поръчвал ли е от тези така наречени Дубайски реплики?

# 673
  • Бургас
  • Мнения: 9 401
Трябва да си луд да им се вържеш,това са откровени ментаци,по-добре си купи имитации пред тези боклуци.Никога не можеш да си сигурен какъв е сокът вътре и дали ако си го пръснеш по кожата няма да получиш нещо,не ти трябват!

# 674
  • Мнения: 2 028
Аз нямам опит с тях, но честно казано не бих ползвала подобни парфюми. Не е ясно какво съдържат, не е ясно под какъв контрол са произведени и изобщо имало ли е такъв, а все пак влизат с контакт в кожата, съответно попадат в организма. Затова ако няма да взимам оригинал, предпочитам да ползвам имитационна парфюмерия.

Общи условия

Активация на акаунт