Я малко помощ и за мен!

  • 1 905
  • 26
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 4 473


С тая пола, понеже е сатенена, черна на зелени флорални мотиви по диагонал, до прасеца става да се носи само с един черен потник , който отпред е с V-образно деколте, а отзад е с 6 скръстени презрамки.

С описания потник няма ли да е вулгарно? И ще съм с чехли на токчета. Всъщност, така изглеждам добре, като дама  Laughing, май така ще се облека.

Ми май това остава като вариант Rolling Eyes

# 16
  • Мнения: 1 629
Добре, сложи полата и някаква блузка(?), кат' не щеш да режеш ризките Mr. Green

# 17
  • Варна
  • Мнения: 10 790
Добре, сложи полата и някаква блузка(?), кат' не щеш да режеш ризките Mr. Green

Ами имам един панталон, по-горе написах, пясъчен на цвят - дали да не му измисля отгоре някоя блузка?  Thinking Ама те повечето са разголени.... а тези които не са, не ми харесват или не пасват на панталона - божеее, за к`ъв ще идват... ooooh!

# 18
  • Мнения: 1 629
Спокойно, бе, жена! Слагай полата и токчетата, червилото и да не ти пука! Hug

# 19
  • Варна
  • Мнения: 10 790
Такааа... реших да съм с панталон и блузка! Точка!  Crossing Arms

# 20
  • Sofia
  • Мнения: 3 566
Киса, делово викам аз да се нагиздиш ако все още работиш там където си мисля  Grinning
Иначе аз твоя шеф и разните му там софийски подчинени съм ги виждала, не се шашкай толкова   bouquet

# 21
  • Варна
  • Мнения: 10 790
Киса, делово викам аз да се нагиздиш ако все още работиш там където си мисля  Grinning
Иначе аз твоя шеф и разните му там софийски подчинени съм ги виждала, не се шашкай толкова   bouquet

Не се шашкам, ама нали "по дрехите посрещат".  Wink

# 22
  • Пловдив / София
  • Мнения: 1 287
Аз сериозно, къса пола и памучен топ(ризка тип потник) са идеално облекло за петък Grinning

Късата пола не е мн. добра идея. Деловият стил е с пола до коляното.

# 23
  • Мнения: 1 629
Зависи от фирмената политика, Фам Grinning Има доста фирми, които пускат аванта(откъм свобода на обличане) в петък, затова и съм уточнила денят. Спорът и без това е излишен, тъй като Киса къса пола няма да сложи Laughing
Успех, Светле!

# 24
  • Мнения: 3 423
Гледай да пасваш на стила на фирмата и да не си свръхелегантна, ако шефът ти е лежерен тип. Моят например дойде на сватбата ми в дънки, с тениска и сако, нали е артистичен младеж.
Ако си с пола, сложи и чорапогащник. Важно е да ухаеш на свежо и да не гледаш заспало.
И не пътувай с градския транспорт, за да не си развалиш настроението за деня.


# 25
  • Варна
  • Мнения: 10 790
Няма да идват днес. Язък за гизденето!  ooooh!

# 26
  • Мнения: 4 806
нищо, не съжалявай и по - лоши се случват Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт