ZARA и всичко останало от INDITEX - пазаруване онлайн. Тема III

  • 60 808
  • 725
  •   1
Отговори
# 645
  • софия
  • Мнения: 25 465
От профила - поръчки и връщания
Скрит текст:



# 646
  • Варна
  • Мнения: 4 924
Да, намерих вече, благодаря!
Аз обаче искам да оставя направо в офис. С кой куриер работят?

# 647
  • софия
  • Мнения: 25 465
Пише си - speedy

# 648
  • Варна
  • Мнения: 4 924
Ох, спя още..на място мислех, че е техен магазин.
Много благодаря и хубав ден!

# 649
  • Мнения: 304
здравейте, някой получавал ли е поръчка за доставка до магазин, след като затвориха моловете. Чакам такава пратка и се чудя сега от къде ще я получа?

# 650
  • София
  • Мнения: 1 078
Аз получих извинителен мейл, поради невъзможност за доставка на поръчката. Вчера магазина на бул. Витоша работеше.

# 651
  • Варна
  • Мнения: 4 924
Аз чакам поръчка от четвъртък, която трябваше днес да е в магазин.
Нямам извинителен имейл, но предполагам, че просто ще получа такъв, когато магазинът е отворен и поръчката ми е там.

# 652
  • Мнения: 1 675
И аз съм с пристигнала поръчка от миналия петък, но имам няколко мейла вече, че се налага да изчакам.

# 653
  • Мнения: 5 255
Безплатна доставка до дома за всички поръчки от Zara / Pull&Bear и удължено връщане до 60 дни.

# 654
  • Мнения: 304
Моята пратка е от Страдивариус. Преди малко получих имейл че я връщат обратно и ще ми рефъндват парите, ако съм искала да си я поръчам отново за доставка до дома... и каква е логиката в това, сякаш не могат да ме питат за адрес и да я пренасочат?!

# 655
  • София
  • Мнения: 1 078
Безплатна доставка до дома за всички поръчки от Zara / Pull&Bear и удължено връщане до 60 дни.
Това важи и за Масимо.

# 656
  • Мнения: 3 727
Само за София ли са тези безплатни доставки или и за страната? В сайта си пише цена до дома-9.99лв...?

# 657
  • Мнения: 5 255
Само за София ли са тези безплатни доставки или и за страната? В сайта си пише цена до дома-9.99лв...?
Цялата страна.

# 658
  • Варна
  • Мнения: 4 924
Къде го четете това?
Сега пак прегледах сайта

# 659

Общи условия

Активация на акаунт