ZARA и всичко останало от INDITEX - пазаруване онлайн. Тема III

  • 60 621
  • 725
  •   1
Отговори
# 630
  • Мнения: 27
Здравейте! Обмислям поръчка от Страдивариус до адрес.
Въпроса ми е:
Може ли да върна от адреса, или офис на куриер, или е възможно само в магазин на Страдивариус?

# 631
  • София-Младост
  • Мнения: 23 270
Здравейте! Обмислям поръчка от Страдивариус до адрес.
Въпроса ми е:
Може ли да върна от адреса, или офис на куриер, или е възможно само в магазин на Страдивариус?
Безплатно ти е връщането в магазин. Иначе няма начин да не може да се връща с куриер, не във всеки град има техен магазин.
Странното е , че в сайта им не виждам подробности за пазаруване и връщане:(

# 632
  • Popovo
  • Мнения: 1 628
Привет!
Поръчах си това яке, обаче взех да се чудя дали става за зима.Някой ако го има моля да сподели.
https://m.zara.com/bg/en/hooded-down-puffer-jacket-with-a-faux-f … #origin=shop-cart

# 633
  • Бургас
  • Мнения: 10 340
A аз търся мнение за това яке - https://www.zara.com/bg/bg/%D0%B2%D0%B0%D1%82%D0%B8%D1%80%D0%B0% … 76&v2=1445720
Дали е хубаво на живо и дали си отговаря на номера?

# 634
  • Popovo
  • Мнения: 1 628
A аз търся мнение за това яке - https://www.zara.com/bg/bg/%D0%B2%D0%B0%D1%82%D0%B8%D1%80%D0%B0% … 76&v2=1445720
Дали е хубаво на живо и дали си отговаря на номера?
Това го мерих в Гранд мол-Варна , но не се харесах.Това наборче отзад на кръста не ми хареса, допълнително ме разширяваше.Мерих размер  М, при ръст 165, 60 кг.Но си казвам моето мнение, на теб може добре да ти стои.

# 635
  • Бургас
  • Мнения: 10 340
Благодаря, Рени! То само М имаше и вече не е налично, та чуденето ми бързо приключи. Пък и сигурно щеше да ми е голямо, защото от Зара палто и яке имам С размер.

# 636
  • Мнения: 597
Имам цялата колекция на Zara Emotions всички парфюми са изключително дълготрайни, като се развиват красиво през денят и нямат изкуствен/синтетичен или евтин аромат. Но това е доста относително.
Кои парфюми спадат към тази серия?

# 637
# 638
  • Мнения: 1 402
Здравейте, реших да върна продукт по Спиди, вместо да ида до мола, и ми дава, че е безплатно.
Нямаше ли такса , която се отдържа?

# 639
  • Мнения: 5 176
Здравейте, реших да върна продукт по Спиди, вместо да ида до мола, и ми дава, че е безплатно.
Нямаше ли такса , която се отдържа?
Винаги е било безплатно и няма такса. Ползваш товарителницата, която Zara са ти генерирали.

# 640
  • Мнения: 1 402
Отбелязах да дойдат до нас, товарителница не ми е давана.
Благодаря

# 641
  • Мнения: 1 104
Здравейте, някой тази зима обзаведе ли се с якетата с пух от Страдивариус, моля да сподели как е понеже аз ги изпуснах а много ме вълнува дали топлят, дали хвърчат пера 😁 и т.н. Може и на лични, благодаря 😘

# 642
  • Варна
  • Мнения: 4 904
Пратка от Зара, която е вземата от магазин, може ли да се върне безплатно по куриер?

# 643
  • софия
  • Мнения: 25 203
Да, няма проблем.

# 644
  • Варна
  • Мнения: 4 904
Къде да търся номер на товарителница създадена от тях, за която писахте по-рано?
До сега все до магазина се разхождах, а сега изобщо не ми се ходи но мола....
Добре, че сте вие!

Общи условия

Активация на акаунт