ZARA и всичко останало от INDITEX - пазаруване онлайн. Тема III

  • 60 807
  • 725
  •   1
Отговори
# 615
  • софия
  • Мнения: 25 465
В момента няма доставка до магазин.

# 616
  • Мнения: 46
Момичета, няма ли в Zara вече опция за безплатна доставка до магазин? Сега се пробвах да пусна поръчка и опцията изобщо не съществува при мен Sad
Аз снощи пуснах поръчка до магазин.

# 617
  • Мнения: 1 405
Някой знае ли дали ако откажа поръчка, някои артикули ще мога веднага след това да ги поръчам, защото са били само една бройка ?
И парите веднага ли отиват в картата?
Благодаря

# 618
  • София
  • Мнения: 2 628
Аз лично не разбирам много въпроса. Към края на намалението обикновено са останали наистина само по 1 бройка и е въпрос на късмет да се хване. Защо е нужно да отказвате поръчка и след това да поръчвате същите неща? Поне в моята банка парите реално не се дърпат от страна на Зара, докато не изпратят поръчката, а стоят блокирани. Ако поръчката не се реализира парите се освобождават. При връщане на вече получена стока обикновено получавам обратно парите си до седмица.

# 619
  • Мнения: 1 405
Защото съм поръчала много нещ и се отказвам от някои Simple Smile

# 620
  • Мнения: 3 632
По-добре е да ги получиш и да ги върнеш тогава.

# 621
  • Мнения: 1 396
Здравейте, може ли да ми кажете, след като пратката ми пристигне в магазина, какъв е срокът, в който трябва да я взема и може ли друг да я вземе вместо мен ? Благодаря ви Simple Smile

# 622
  • софия
  • Мнения: 25 465
В мейла пише - 15 работни дни. Да, може, трябва да знае последните 2 цифри на поръчката и двете имена.

# 623
  • Варна
  • Мнения: 4 924
Здравейте! Имате ли мнение за парфюмите на Зара?
Харесах един аромат, но цената ми е прекалено подозрителна, за да повярвам, че развитието и трайността му ще са добри.

# 624
  • софия
  • Мнения: 25 465
Харесвам някои от парфюмите. За цената си са перфектни, не очаквам развитие и качество като от парфюмни марки. Идеален подарък са и за тийн.

Последна редакция: нд, 16 фев 2020, 18:20 от zvаnchе

# 625
  • Мнения: 217
Имам цялата колекция на Zara Emotions всички парфюми са изключително дълготрайни, като се развиват красиво през денят и нямат изкуствен/синтетичен или евтин аромат. Но това е доста относително.

# 626
  • Мнения: 1 532
Сестра ми ги използва и е доволна.

# 627
  • Бургас
  • Мнения: 10 348
Аз също съм ползвала 2-3 от дамските и съм доволна. За цената си са повече от чудесни. Детските серии също са хубави.

# 628
  • Варна
  • Мнения: 4 924
Мерси, момичета! Ще взема за тест, защото аромата наистина ми допадна. Не беше от тези евтини спиртни отрови, а като видях цената се шашнах. Никога не съм обръщала внимание на парфюмите им и не очаквах наистина толкова ниска цена.

# 629
  • Мнения: 2 801
Аз използвам в момента комплект Red Vanilla + Femme. Много са трайни и миришат страхотно. Мисля, че ги има и по отделно.

Общи условия

Активация на акаунт