ЧААТАЙ УЛУСОЙ [Çağatay Ulusoy] | "The Protector" | Netflix 2018 - темата на ЧАЧО #12 [257]

  • 45 520
  • 730
  •   1
Отговори
# 630
  • Sofia, Bulgaria
  • Мнения: 5 680

Малко по-тъмно, ама ида с компенсация  Laughing Laughing




The Protector | Пазителят

Сезон 2 Епизод 6

👉🏻 https://mega.nz/#!jI8wWS5B!cYIJj_JdDok2M84p4q1vXSWphHjVlk4UynLGsVsVDnM

и

Сезон 2 Епизод 7

👉🏻 https://mega.nz/#!ectQyIrb!p_y8eOsUMvhlu-o0ri7cba3484b7Q7GwhGfILyLTDtw


Па превода - смятам няма съмнения, работиха всеотдайно прекрасните:
Лили,  Heart Eyes Рени  Heart Eyes и Ани  Heart Eyes
Редакция: Лили  Heart Eyes
Субтитри: Галка
 bowuu

Приятно гледане Hug Hug Hug




      Hug Hug Hug love001 newsm47

# 631
  • ... да усещаш мириса на море ...
  • Мнения: 3 313

Son dakika: Ünlülerin uyuşturucu davasında k … apis cezası!

Скрит текст:
Суд Стамбула приговорил 13 подсудимых, включая Чагатая Улусоя, Гизем Караджу и Дженка Эрена к 10 месяцам тюремного заключения по обвинению в употреблении наркотиков. По обвинению в распространении наркотиков подсудимые оправданы. Учитывая особенности турецкого правосудия в худшем случае им придется отбыть в тюрьме половину срока, однако обычно в подобных случаях приговор условный и заменяется штрафом. Мы ждем дальнейшие подробности
P.S. Как сообщают другие источники приговор условный и заменен на штраф, то есть в тюрьму никто не отправится


Рано му е още, но пък му ходи

Последна редакция: чт, 16 май 2019, 18:51 от tara_lezhka

# 632
# 633
  • Мнения: 15 391

 hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha
Най-много трябва да почерпи Окан  Laughing Laughing Laughing изкарали са го половин порция на снимката  Laughing Laughing

# 634
  • Мнения: 25 350
Галкаааа, чок мерси Heart Eyes

Сериите, качени и на останалите места

6
mail.ru | yandex.ru | 4shared.com | gdisk | openload.co

7
mail.ru | yandex.ru | 4shared.com | gdisk | openload.co

JoyJoyJoyJoyJoyJoy

Имената, които се включват към каста на 3-ти сезон.

От изброените познавам само този сладур.

# 635
  • Мнения: 15 391
Ани Kissing Heart

Ооо, Фундето я знам...много добра.Heart Eyes
Биге Онал е оная бледолика Joy приятелка на Арас Й....
Другите ми са световно неизвестни и на мен Joy

Последна редакция: пт, 17 май 2019, 13:14 от g_georgieva

# 636
  • Sofia, Bulgaria
  • Мнения: 5 680

Имената, които се включват към каста на 3-ти сезон.

От изброените познавам само този сладур.


 
   

# 637
  • Яко в Матрицата...
  • Мнения: 18 855
Хелоу! Grinning

Надявам се, че Танер няма да го вкарат е познатото амплоа на Мерт Rolling Eyes Мацките са Ок, ама мъжете CloseJoy

# 638
  • ... да усещаш мириса на море ...
  • Мнения: 3 313
Цитат

Илайда е от Ямата...

# 639
  • Мнения: 3 747
Момичета, благодарско за всичко споделено и за труда на дамите, занимали се с превода.
От новите имена в каста Танер ми е известен с ролята му на гадже на "пеперудката" Хазар и брат на Чачо в Medcezir. Сега пак са ги събрали тримцата.
Фунда пък е фурия Heart Eyes Уникална актриса.
Резюме за трети сезон.
В новият трети сезон на Пазителя, Хакан ще трябва да води смъртоносна борба, за да защити Истанбул, който се превърнал в ад заради по-големия му брат Левент. Докато градът се бори с вируса, който го удря след атаката на безсмъртните, Файсал и Рюя са много близо до постигането на лошите си намерения.
За да създаде противоотрова, Хакан се обръща към Нисан (Funda Erigit).  По пътя към спасяването на хората и жителите на Истанбул, ще се потопи  в нови приключения заедно с нея и Бурак (Танер Олмез).
Хакан ще се опита да се справи с всички проблеми, но в същото време ще трябва да намери Везир, който с натрупаната в него омраза от 600 години насам, се готви да унищожи Истанбул. Опитът на Хакан ще хвърли светлина върху настоящата му борба и той ще се движи между миналото и настоящето.

Приемам всякакви корекции по превода. Simple Smile
Хубава вечер

Последна редакция: пт, 17 май 2019, 19:40 от _Radi

# 640
  • Мнения: 25 350
Ради, благодаря. Аз още не съм изгледала втори сезон, то излязла историята на трети.  Joy
Вярно, че Биге беше гаджето на Арас. Joy


Този Везир явно ще е шефа на Безсмъртните. Въпреки че май е по-млад от Файсал. Не съм изгледала сезона още, но някъде беше споменат. Мисля, че Рюя и Файсал говореха за него.

# 641
  • Мнения: 149
Ани:heart:...,Ренка:heart:..........Лили:heart:......Галка:heart:   HugHugHug  благодарско за преводите ...Kissing Heart

# 642
  • Яко в Матрицата...
  • Мнения: 18 855


Къванч и Чачо, заедно с булките си първо щели да обиколят гръцките острови за 10 дни, после да ходят в Париж на разходка Thinking Нали наЩУ снима, каква ваканция? Rolling EyesJoy

# 643
  • Мнения: 25 350
Ми нали по някое време ще почива бе. Все ще намери време да се цопне в морето. Joy

# 644
  • Яко в Матрицата...
  • Мнения: 18 855
Ми нали по някое време ще почива бе. Все ще намери време да се цопне в морето. Joy

ади, добре, разрешаваме му Stuck Out Tongue Winking Eye

Общи условия

Активация на акаунт