Fatih Harbiye~всичко за актьорския състав - бъдещи проекти & Vuslat ~115~ тема

  • 42 774
  • 739
  •   1
Отговори
# 660
  • Мнения: 9 545
Здравствуйте девочки Heart
Мен също не ме губите като зрител .След Фатиха сега много ми харесва и външния вид , и партньорката на Тембърчо .Апелирам за малко динамика само Stuck Out Tongue Winking Eye       
Линде Hug ,ама много сладки нашите сродни души Несли и Онур Smiley

# 661
  • София
  • Мнения: 13 723
Фили  Heart Eyes Hug
Много са сладки наистина. Едно приятелство, проверено във времето  love001



Относно сериала на Кадир, наистина може малко да забързат действието. Но има сериали, които започват ударно, а после зациклят и започват да протакват. Надявам се този да бъде обратното  newsm10

# 662
  • Мнения: 22 247
Здравейте, момичета  Hug Hug Hug

От ясно, по-ясно е, че нарочно е направен така сериала, съгласно посланията и философията която носи в себе си.
Аз, като един човек, който постоянно живее на педал, вечно забързан и припиращ, намирам успокоение докато гледам.
Супер ми действа, тоест  Whistling Mr. Green

Азиз бейджим  Mr. Green Crazy

# 663
  • Мнения: 9 545
Еви Hug права си ,а когато Салих говори или дават магазина му и говорят зад кадър се чувствам омиритворена ( това е думата май  ) Simple Smile
Просто всички искаме по бързо развитие на ашка Grinning

# 664
  • Мнения: 885
Обичам мистични сериали и ми харесва много този.Неискам от 2ра 3та или дори 4та серия влюбване-такива сюжети са ми банални.Интересен нетоварещ сериал поне за мене.Бързо се гледа не ме нерви.Едвам сме в началото ще има интриги има време.
Благодаря на екипа за превода му.
Малко ми идват в повече сълзите на Фериде,но за няколко дни какво ли не преживя.Тя отоваря за всички.Всеки иска от нея нещо. Видя убийство,научи за брат си.Дори и при самозащита аз ако бях видяла нещо подобно позле и от Фериде шях да се държа.После я простреляха заради Азиз.Брат и и нанесе удар и я огорчи.Тя е майката в семейството и бащата.Най-силните след много проблеми за кратък период рухват.От Керем не е видяла нищо лошо,незне нищо за него,чула недочула.
Ялчин ме дразни много.
Аз си мисля че са има ли още един брат,който е умрял и затова неказаха на Перихан нищо,прислужницата събори.Можеби се е случило в инцидент заради Керем,но Азиз не е можал да го защити,защото Керем умишлено във фрага му напомня сякаш

# 665
  • Мнения: 22 247
Клари, много се радвам, че все още надничаш в темичката ни  Hug Heart Eyes

Филе  Hug Heart Eyes тя ашката пошла - поехала, ама Фериде още не знае  Joy Joy Joy



# 666
  • Мнения: 10 486
Здравейте, момичета Hug Hug Hug

На мен сериалът ми е таман и ашка също. Не може да се очаква, че Фериде веднага ще се хвърли в прегръдките на Азиз, та засега си е ок.

# 667
  • Мнения: 885
Еви Hug чета ви редовно.Нямах и преди а сега още повече навика да пиша много,но понякога ми се приисква да споделям нещо. Peace

# 668
# 669
  • Мнения: 22 247

Васе  Hug Heart Eyes бу не? защо е толкова стресната Неслито  Laughing

# 670
  • Мнения: 10 486

Васе  Hug Heart Eyes бу не? защо е толкова стресната Неслито  Laughing
Аааа, не знам. Само Тембърчо знае, затова й се усмихва така загадъчно с розичката Joy кой знае каква изненада й е приготвил Joy Joy Joy

# 671
  • София
  • Мнения: 13 723
Момичета, време е за следобедна закуска. Неслито е приготвила палачинки   smile3534



А тази ми напомня на Пелинката от ФХ, същата досадница  smile3505

# 672
  • Мнения: 10 486

А тази ми напомня на Пелинката от ФХ, същата досадница  smile3505

Скрит текст:
Линде, това е Султан, бе  Laughing сестрата на Азиз.

# 673
  • Варна
  • Мнения: 7 505
Ха добра вечер и от мен! Hug
Успях да изгледам серията. Благодаря за превода bouquet!

Брошката я поправиха като на мястото на дупката сложиха камък : )
Салих е и ювелир и изработва бижута и поправя бижута. /голямо откритие направих  Simple Smile)))  - чак сега направих връзката и с кутията за бижута на мадам Анета , където инкрустира камъни и че всъщност освен , че се занимава с антикварни стоки е и ювелир/;

Имам едно усещане ,че и тук и в Ябълката се опитват да правят проекти над възможностите си. Малко им идва нанагорно. Опитват да надскочат комерсиалното и да направят по-интелигенти неща ,но те са трудни за разбиране от масовия зрител.

Тука още се раздават картите, но някой се опитва да мами с тестето и да дръпне само козовете : )))))
Ке-ре-ем ... Кере-е-е м ....Абито те наду-у-у -ш-и-и-и-и. И това те изнервяяя - хахахаах.

Много тежко ми върви действието. Има нещо, което не ми е таман, но не мога да разбера за сега кое е.
Искат да вкарат много драма, ама наистина много и всъщност влизаш от тежка сцена - в тежка сцена. Обаче нещо не ми достига в играта и като общ резултат.

Има хубави текстове.

Деврим ми харесва как играе, но не ми харесва какви текстове й дават да казва. Постоянно повторение, вайкане, тръшкане, циврене. И това с тази привързаност към Фърат - ммм нещо фалшиво седи. Преекспонирано.

Пък от сцените на Фаик и Хасибе ме хваща сериозен саклет. Там дърпат много назад.

И не разбрах - Абдуллах как се добра до куфарчето? Азиз не го ли взе в колата? Или го изхвърли по пътя? /признавам си,че с мишката действах ; )))) /

Много ми хареса в началото, когато Абдуллах се намести в колата и Азиз как гледаше - JoyJoyJoy

А ако този Фърат е бил брат на Азиз и Султан и е загинал ми обяснява поведението на Перихан и това колко е чалната.

# 674
  • Мнения: 3 436
Брошката я поправиха, като на мястото на дупката сложиха камък : )
Салих е и ювелир и изработва бижута и поправя бижута /голямо откритие направих  Simple Smile)))  - чак сега направих връзката и с кутията за бижута на мадам Анета, където инкрустира камъни и че всъщност освен че се занимава с антикварни стоки, е и ювелир;
Ха-ха, човекът е поправял мозъци и черепи, една брошка няма да поправи. Simple Smile
Ева нали го разконспирира като бивш мозъчен хирург със световна известност, специалист по хормонални аномалии след черепно-мозъчни травми. Има си хас едни бижута да му се опрат.  Laughing

Здравейте и приятна вечер!  Hug

Общи условия

Активация на акаунт