Мами в арабски страни-6

  • 19 763
  • 290
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 804
Бе за добре незнам колко мога да говоря,но се крепя заради децата и съпруга ми , че имат нужда от мен.
Самира , ме пита защо плачеш и идва да ме гушне та искам неискам гледам докато незаспят да не плача .После се прибира Юссеф, говориме си и т.н. след което го чакам да си легне и тогава си порева докато се уморя и към 4-5 си лягам за 3 часа после ставам да приготвя закуска , кафе и така ми се завъртат дните.
Милена , моята Самира редовно заспива в 6 следобяд после става в 11 и играе до 2 през ноща та те разбирам мило как се чувстваш.
Креми -м , радвам се че си щастлива това е много хубаво пожелавам ти и за напред да е все така.
За късмет не ми отхвърли кърмата беба макар че 2-3 дни беше нервна и не се хранеше с охота.
Лека нощ .

# 16
  • по пътеката
  • Мнения: 3 149
куку и от нас, ние пак сме с лоша новина, пак ни удариха колата един е тръгнал да отнася вратата с платформата на джипа,, оправили я, абе тука не знам защо плащаме осигуровки толкова големи като ние си плащаме щетите! така сега искам да съм полицай, стой, 4е гледай по бг маниер, как ще ги оправя тях да спазват дистанция и правила, а на себе си -ще изравня моя бюджет с този на бенали (президента! )!и освен това ще ме ухажват да им намаля глобите,ааааааааааа ,къде ме гъдели4ка днес!
ина4е тука има спец. ден излизат резултатите от държавния изпит (бак) и познайте какво ще е ве4ерта, като сватби и музика- все едно сега я съ4инявам в мислите си!няма заспиване !моите големите тази седмица приклю4ват и те! имат за мъмрене, ама да видим кой 4ук им е избрал животът, дано не е голям номер! лек ви ден,ние се крием от температурния ад при климатика , много ми стана приятел напоследък, ама семен, де!аз оба4е си харесвам сауната, много тонизиращо ми действа после душа! Party

# 17
  • Мнения: 2 804
Мърси ма тия при вас много застреляни шофьори бе ,важното е да сте добре пък щом се случват такива работи без да сте постадали значи е бил малкият дявол което е хубаво .
Дано и за напред да е така,че и на  мен  ми се изправя правата коса като чуя за катастрофи.

Тъкмо се чудех къде сте се изпокрили, а вие сте по любов с климатиците  Joy Joy Joy.

# 18
  • Мнения: 590
manel , какво ще правиш на 1-ви юли?


Утре заминаваме с малкия в дълбокия прованс,само да му бият една ваксина сутринта и изчезваме.
Аз само два реда да драсна,да знаете,че сигурно месец няма да ме има да не решите,че съм умрела Mr. GreenСелянче ще го раздавам малко без комп.От петък немога да се доредя до форума,че гледам да свърша повечко неща в къщи и на мажо в работата да помогна,та съм се заринала още колко неща не съм свършила.Щом се прибера ще ви досаждам. bye

# 19
  • Мнения: 2 804
Не така бе Манел с тия лоши думи пепел ти на езика !!!
Аз вече съм в стрес от тая дума първо дядоми няма 50 дни и майка та ми е ужас.

Приятно изкарване на почивните дни чакаме те на линия като се приберете.  bouquet

# 20
  • Мнения: 1 269
Привет моми4ета

Марси що така бе душко.Тези дни не ви върви с колата.Дано да нямате пове4е произшествия та да не хабите излишни нерви.
Манел приятно прекарване и приятна по4ивка.$акаме те да се завърнеш скоро добре отпо4инала.
Данияла дръж се мила,хубаво 4е малката не се отбила и 4е още се кърмите.Дано и занапред да нямате проблеми
Креми добре си прекарвате гледам,щом и дъжда не ви спира Laughing

Днес ми беше ден за раскрасяване.по4истиха ми лицето и сега ми светна,а и ми е толкова леко.Издържах цял триъгъл с кола маска Laughing 4е след толкова година с бръсна4,болката бе непоносима.смях се със сълзи ина4е трябваше да се разпла4а Mr. Greenнаправих и предпоследна процедура.резултатите са:
ханш  - 11 см
бедро -3см
коляно  - 5 см
Доволна съм.преборих гадния целулит,сега ще заложа на скъпо мазило и няколко подържащи процедури в месеца.

Малката искаше да спи при брат ми,знам си аз 4е посред нощите ще доидат да ми я оставят,но ще видим може и да спи със тях

# 21
  • Мнения: 2 804
Скапах се като си ходя трябва да изкарам курсове за шофьор , че ми е трудно като излизам то са децата , багаж , играчки , количка гонене на автобуси бе направо лудница .
Днес водих мометата да играят в парка каката първо я фрасна една от люлките , после от най-високата пързалка се пробва да се пуска изправена то опасна работа туй ма няма страх от нищо освен от калинка .
Онзи ден по телевизора през деня имаше филм само дето всяка 2-ра дима беше псувня или кучка и аз докато се усетя кво гледа тя вече почна да вика кучка и накрая ми вика че калинката била кучка та ме уби.
Аз спрях тв. то и повече не съм я споменала тая дума  за да я изтриеме от мислите и чее е срамота.
Лека нощ !

# 22
  • Мнения: 1 269
Добро утро на вси4ки и приятен ден от нас.О4ертава се  голяма ЖЕГАААА   Nature Sunny и днес.аз не съм наспана защото снощи ставах да взимам каката в 2 4аса,която ревеше като за световно.аз си знаех,4е така ще стане,тя без мен не може Laughing

Даниела малката е голяма скица.Като те 4ета маи и тя не е от наи кротките,да вземем да я запознаем с Дима,знаеш ли как ще си паснат Mr. Green

# 23
  • O.A.E./ Пазарджик
  • Мнения: 2 477
добро утро и от мен!
вчера си изкарахме супер на хлад, но днес къде ще се крием не знам. изпрах количката и не е изсъхнала... ще падне тичане след малкия. не мога да го сложа да седне освен като яде. не иска да приказва и това е. като иска нещо на всичките вика мама Shocked
сега горкия му се събраха 3 езика и си приказва на неговия. Joy
да са ни живи и здрави палавниците!
Миле, браво, свалила си баш там дето трябва. Мубарак няма да те познае. пусни снимка де , не се стискай.  Mr. Green
моя мъж ще идва началото на август и ще е с брат му. ще ти се обаждам да уредиш нещо на морето. да му се разглоби погледа от гледане на голи мадами. после ще ходи горкия на хадж Embarassed
ще спи у нас, че ще пътуваме и няма смисъл да му взимаме хотел. ще сме като дядовата ръкавичкА у нас. #Crazy
Марси, мила, какъв е тоя ваш късмет на последък? Sad  Hug Hug
жалко Манел, мислех да се видим, но ....весело изкарване на почивката.
Креми, радвам се, че си щастлива. подсети ме за Бутти като беше първия път тук през зимата. беше като малко дете. на един замръзнал язовир си седна на земята и започна да си прави къщички от леда с едно брадве.  hahaha
лек ви ден и късмет!

# 24
  • Мнения: 2 804
Милена , ако се събереме някой ден с децата аз ще се радвам , но сигурно двете ни щерки ще се пробват и на луната да се качат .
Опасна работа са а ... , живи и здрави да са ни пък ние ще си отваряме очите повечко .
Аз още малко ще съм о.к. , но тръгнели и малката тогава искам неискам ще свалям с всички сили кила , че то ще е бая тичането подире .
Лек ви ден момичета и само хубави преживявания през седмицата и занапред.

# 25
  • у нас
  • Мнения: 660
Здравейте милички
Минавам да се разпиша,че все още успявам да остискам бебата в корема Sick,но контракциите не спират и това си е.По една шепа хапчета пия и пак #Cussing out.Днес дадох кръв за поредните изследвания,които предполагам ще са и последни.
В тези жеги направо не издържам вече.Пусках по малко климатика и каката веднака се разкашля Cry,та днес и двете бяхме по доктори.
Ами това е от нас--нищо интересно,но викам си да драсна един-два реда,че да не ни забравите.Сега отивам пак да полегна,че тумбака пак е на топка Sick.
Целувки на всички сладурчета.

# 26
  • София
  • Мнения: 462
Здравейте, всички  Grinning

Ей, много неща се случват, докато аз си нямам компютър през почивните дни!

Мария, ако идваш за 1-юли в София, ще ми бъде приятно да се видим и опознаем, а и ще си прекараме добре, сигурна съм Hug.
Ще ти изпратя координатите си на лични, ако искаш.

Марси, какви са тези неприятности само? Я къш-къш-къш...да бягат!От сега, нататък само хубави и смешни неща да пишеш.

Миленче, много ме амбицираш с резултатното си отслабване, но..ще видим.Да не е пак поредното ми бързо изстиване на ентусиазма.За съжаление и аз, като Лорекса си изкарах почти цялата бременност в доста лежане и сега не мога да си вляза в ритъма, а ако има 2-ро -СЛОН-БАЛОН  Joy

Да ви се похваля -довечера сме със съпружието на концерта на Ал Джеро.В Зала 1 на НДК.Ех, колко отдавна не бях ходила на културни мероприятия -язък, че съм в София.Така че, очаквам максимално да се изкефя.Стискайте палци!
Чао до повторно включване !!!

# 27
  • по пътеката
  • Мнения: 3 149
да се от4етем, то деня не е свършил, 4е ве4е ме страх, едни рискови неща стават напоследък за нервите ми, а и линда ми играе здраво по тях, като на роял, ужас!ина4е три дни три пясъ4ни бури и мене пак ме 4ака голямо миене и 4истене, като утихне!ина4е страхотна пещ е навън!днес линда е крива в 4ервата, ама да си затворен за дете си е малък ад , ако стане възможно ще я изкарам ве4ерта до работата на тати, дано да се поумори пешком!
весело на вси4ки , бременните се дръжте малко остана!  bouquet Peace

# 28
  • Мнения: 1 655
Ох на моя мъж взе да мудоскучава и  взе само да мрънка, ту храната не му харесва, шумели сме му, племенника много пищи!
Искам кола, да не е горещо и т.н,мъча се да му угаждам ама все нови неща измисля, сякаш имам малко дете от детската градина което не знае какво е думата не!
А да ви се похваля днес обръснахме главата на Самито, много кротък беше, сега е скинхед! Joy
искам да отидем няякъде по морето но самито е много малък а пък и мъжа ми иска да ходи на дискотека ами самито кои ще гледа, а и ми казва че дори да има кои да го гледамен главата ми все за него щяла да мисли и нямало д може компания да му правя за пиенето!
Абе от сега си знам че имам едно голямо и едно малко бебе!
Гледам по снимките че Заиед доста е пораснал!машалла!
Манел евала за почивката извън софия!
Аз сега навивамм мъжо да ми вземеедна малка количка за тук да си карам , и всяка година да не ми хленчи че не му се вървяло пеша!Глаата ми наду!
Хаиде лека вечер от мен!

# 29
  • O.A.E./ Пазарджик
  • Мнения: 2 477
Lorexa, бяхме до Пловдив , но нарочно не ти се обадих Embarassed
жал ме хвана в тая жега да ъте притеснявам. като родиш, живот и здраве, ще се видим. сега си полежавай. пускай климатика но не прави голяма разлика в градусите вън и вътре. Hug
snowflake, майка се нави да дойде с мен и сигурно ще дойдем. прати ми телефони на лични да се видим.
В Софиа ленд още ли се плаща вход ?
може да се скрием там в жегата.
Милена, то навсякъде е жега. освен на балкан, другаде разлика няма Laughing кога ще идва Мубарак?
Марси, пълно съчувствие за бурята. голям кошмар е Sick

Общи условия

Активация на акаунт