Въпросче за една потребителка?

  • 10 777
  • 232
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 636
Мислите ли, че някой може да е толкова перверзен и да си прави майтап с такива страшни думи. То е без коментар  ако и със собствената си съдба се надиграваш ? Когато си анонимен се предполага че ще се отпуснеш и ще си кажеш точно това което мислиш, а не да привличаш интереса по този меко казано newsm78 "странен" начин.
Не съм чела темата, не зная коя е въпросната потребителка.
Но - ДА, има такива хора и не са перверзни. Просто нещо не им щрака като нормалните хора, трудно е да се разберат/всъщност няма определение за нормален трудно може да се даде/. Понякога просто искат да привлекат вниманието, друг път избиват някакви други комплекси. Аз познавам един такъв.

# 61
  • Мнения: 1 629
Край Crossing Arms Набедиха ме, наплюта бях и сега отивам да страдам newsm45

# 62
  • Мнения: 1 629
Дафодиле, твойто изчезване е по-съмнително, я кажи с кой ник писа, докато Дафодил беше на село, а ? Mr. Green

# 63
  • Варна
  • Мнения: 1 306
Ей, то човек да не си почине малко от вас в провинцията значи... ooooh!

# 64
  • Мнения: 515
Ура-а-а-а. Вече съм убедена, че е онзи потребител с м.  bouquet

# 65
  • Мнения: 1 629
Е никой ли няма да ми каже Sad

# 66
  • Мнения: 809
Мами, моля ви кажете с две думи само, какво се оказа с  NaNa. Изобщо не е имала близначки или не е имало нещастие, дай Боже! newsm17 И аз много го изживях.

# 67
  • out of space
  • Мнения: 8 574
Мами, моля ви кажете с две думи само, какво се оказа с  NaNa. Изобщо е нямала близначки или не е имало нещастие, дай Боже! newsm17 И аз много го изживях.

Оказаса че, една нейна "приятелка" си е съчинила цялата история...

# 68
  • Мнения: 3 818
Е никой ли няма да ми каже Sad

Какво да ти кажат, не виждаш ли, че тука ни правят показно как се сътворяват сплетни Laughing

Дуци можеше да се закълне във фалшиментото на потребителката, но после се оказа, че всъщност не е сигурна Wink
Никол направи заключение (как стигна до него, не ни разкри), че може би никът започва с "м", но по-скоро го зададе като въпрос, на който никой не отговори. И понеже мълчанието се прие за съгласие, хоп! Ерика стигнала до правилния отговор, обаче и тя се обгръща в тайнственост и не казва.  Laughing
Така и така си имаме вече набеден беден мюриель, тва е достатъчно, а и семето на съмнението е посято вече Laughing Laughing Laughing
Остава на нас, редовите потребители, да се почесваме дет не ни сърби и да не разбираме за какво иде реч. Crossing Arms
Ноооо, "всичко се връща-а-а-а" Laughing

# 69
  • Мнения: 1 243
Мами, моля ви кажете с две думи само, какво се оказа с  NaNa. Изобщо не е имала близначки или не е имало нещастие, дай Боже! newsm17 И аз много го изживях.

В коя тема на форума може да се разбере за случилото се със Нана...За да не се разпитваме постоянно   bouquet

# 70
  • На тавана. С Карлсон и Дребосъчетата.
  • Мнения: 434
принципно знам за Нана с близначките и катастрофата и много го изживях и много плаках....
И сега искате да ми кажете че това е било блъф #Crazy....е гати шегите ихората.а вие като сте разбрали че е блъф що не казахте та и останалите да знаем а не да рева и да говоря на мъжа м,и за нещата от живота и да изстрадвам всичко,баси майката,ядосана заради тъпите шеги.Дано всичко да им наред на хората ама вече става акто при лъжливото овчарче....
 
Еее, Амели, много се изписа по въпроса и сума ти страници се коментира, но явно просто ти си пропуснала момента.Едва ли е възможно абсолютно на всеки да се  пусне лично за да се разбере  Hug

Аз по онова време само четях във форума (не пишех все още; не че сега много съм се разписала, де Wink) и също изживях историята с NaNa страшно тежко. Често се присещах за нея доскоро и все ми ставаше много мъчно. Мислех си, че темите са изтрити, понеже NaNa е помолила модераторите за това... Чак преди 2-3 дни попаднах на един постинг на Liorena, който ме усъмни за истинността на историята и дори я питах на лични за какво става въпрос. Разбрах, че не е било истина и още не може да ми го побере умът... Така и не намерих тема, в която да се дава разяснение по въпроса. А явно информацията се е разпространявала на "лични".
Чудех се само не е ли възможно NaNa да съществува, а някой друг да е влязъл с нейния ник, после да е попаднала на тази история за собственото си семейство и да й се е отщяло да пише тук?!? Сигурно звуча страшно наивно и на по-осведомените може да им изглежда смешен този мой въпрос, но си спомням NaNa като потребител и не мога да повярвам, че някой ненормалник може да създаде такъв образ... Явно никой не я познава, от друга страна?!?

# 71
  • out of space
  • Мнения: 8 574

Дуци можеше да се закълне във фалшиментото на потребителката, но после се оказа, че всъщност не е сигурна Wink
Никол направи заключение (как стигна до него, не ни разкри), че може би никът започва с "м", но по-скоро го зададе като въпрос, на който никой не отговори. И понеже мълчанието се прие за съгласие, хоп! Ерика стигнала до правилния отговор, обаче и тя се обгръща в тайнственост и не казва.  Laughing
Така и така си имаме вече набеден беден мюриель, тва е достатъчно, а и семето на съмнението е посято вече Laughing Laughing Laughing
Остава на нас, редовите потребители, да се почесваме дет не ни сърби и да не разбираме за какво иде реч. Crossing Arms
Ноооо, "всичко се връща-а-а-а" Laughing

Не е мюриель, не е и Мамма  Laughing
Нищо не мога аз да кажа, просто съм подочувала слухове по въпроса и не знам кое е вярно и кое не...тъй че не мога да си отварям устата изобщо

# 72
  • Там където е семейството ми
  • Мнения: 2 510
Момичета, историята с Нана беше измислена.
Мама изрично помоли, повече да не се коментира този случай.
За тези, които търсят темата за Нана, нямя да я намерят,защото е изтрита.

# 73
  • Мнения: 1 629
Ето ме мен, реална съм, при това пуша пура!




Тук из тази тема има пояснения за Нана. Има и още една тема, някъде из Клюкарника, потърсете я.

# 74
  • София
  • Мнения: 1 105
Ето ме мен, реална съм, при това пуша пура!




Тук из тази тема има пояснения за Нана. Има и още една тема, някъде из Клюкарника, потърсете я.

Значи отпадаш като вариант Grinning

Общи условия

Активация на акаунт