Въпросче за една потребителка?

  • 10 800
  • 232
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 918
мюриель, душко, да не продаде шмайзера!

# 76
  • Варна
  • Мнения: 1 306
Да бе, отпадала- снимки на мадами с пури из нета колкот щеш!  Mr. Green
А и уж революционерка, пък ква буржоазна снимка извади.

# 77
  • Мнения: 1 629
Агррррррррррхх, как ще сдам Оружието, сакън!!! Пурите са от други дейци, съпричастни с Каузата! Дафодил, ако те хвана, ща нашляпам за подстрекателтво!

# 78
  • Мнения: 3 818
Я бързо всички потребители, чиито никове почват с "м" да представят копие от личната карта, адресна регистрация, удостоверение за брак(ако има такова), диплома и т.н. Сравняването с оригиналите ще става при евентуални съмнения Laughing Laughing

Малко в страни от темата и малко дълго ще доде, но не мога да не споделя с вас един прекрасен пример какво може да се случи със слуховете, който го четох преди време в учебника си по социална психология.

Та историята е следната:
През 1914г. след превземането на Антверпен от страна на немците, местният вестник пише: "Когато стана известно, че градът е паднал, църковните камбани забиха".
Френски вестник предава новината така: "Според съобщение на вв-к Едикойси църковните служители в Антверпен били заставени да бият камбаните след превземане на крепостта."
Ангилийски вестник пише:"Според едно съобщение, белгийските църковни служители, които не са се съгласили да бият камбаните при падането на града, били прогонени от местата си."
Италиански вестник:"Нещастните белгийски църковни служители, които отказали да бият камбаните при падането на града, били осъдени на тежък труд".
И накрая отново френският вестник повтаря новината така"Според една информация получена от Кориере дела сера през Лондон от Кьолн, фактически достоверно е, че варварите завоеватели на Антверпен са наказали  нещастните белгийски свещеници, които мъжествено са отказали да бият камбаните, по един изключително жесток начин, като са ги завързали надолу с главити като живи езици на камбаните" Joy

Така че внимателската със слуховете  hahaha

# 79
  • Варна
  • Мнения: 1 306
Агррррррррррхх, как ще сдам Оружието, сакън!!! Пурите са от други дейци, съпричастни с Каузата! Дафодил, ако те хвана, ща нашляпам за подстрекателтво!

Дай мъжът ти да ме нашляпа, че му бях хвърлила око  Grinning

# 80
  • Варна
  • Мнения: 11 340
Сетих се коя е потребителката с М newsm44! Дуци, спирам с гъделичкането!

# 81
  • Мнения: 5 228
Сетих се коя е потребителката с М newsm44! Дуци, спирам с гъделичкането!

Чоки,  gydi Кажи, деееееееее...

# 82
  • на плажа
  • Мнения: 1 866
Хайде де! Поне кажи историята! Не е необходимо да изпадаш в подробности! Praynig Praynig Praynig. Моля ви! Ще пукна от любопитство!  Twisted Evil

# 83
  • София
  • Мнения: 6 810
Сетих се коя е потребителката с М newsm44! Дуци, спирам с гъделичкането!
ЕЕЕЕЕЕЕЕЕ, не е честно!!!

# 84
  • Варна
  • Мнения: 11 340
Чоки,  gydi Кажи, деееееееее...

 Joy Спри да ме гъделичкаш! Нищо не мога да кажа от смях! Mr. Green

# 85
  • Мнения: 1 629
Агррррррррррхх, как ще сдам Оружието, сакън!!! Пурите са от други дейци, съпричастни с Каузата! Дафодил, ако те хвана, ща нашляпам за подстрекателтво!

Дай мъжът ти да ме нашляпа, че му бях хвърлила око  Grinning

Тъй е, като те нямаше и изтърва темата за прасковките Mr. Green За какви мъже говориш, идобщо Mr. Green

# 86
  • София
  • Мнения: 6 810
И да знаете, ако ми стане нещо от любопитство, вие ще сте виновни! Crossing Arms

# 87
  • Мнения: 5 622
Ето ме мен, реална съм, при това пуша пура!




Тук из тази тема има пояснения за Нана. Има и още една тема, някъде из Клюкарника, потърсете я.

Mюриел-оооооооооооо.....хвърли в разсада с домати с тая снимка. Страшна си направо! Такъв поглед си извадила, не от съпротивата, ми незнам от къде (айде да не казвам  Whistling )

 Crazy

# 88
  • Мнения: 5 622
И да знаете, ако ми стане нещо от любопитство, вие ще сте виновни! Crossing Arms

Нищо няма да ти стане  Crazy

Ако дойдеш на концерта на Скорпиънс, ще ти кажа  Crossing Arms

# 89
  • Мнения: 5 255
Май се досетих за кой ник с "М" става дума, защото и аз отдавна го подозирам  Sunglasses

Общи условия

Активация на акаунт