🍒Черешката на тортата🍒 - сезон 12 (Тема #2)

  • 43 527
  • 762
  •   1
Отговори
# 735
  • Мнения: 5 442
В българската традиция мъжете сядат на масата без шапки. Пфу, колко е прост този “режЕсьор”!

# 736
  • София
  • Мнения: 281
Само на мен ли ми се струва че режисьора се заиграва с кумата си:heart_eyes:

# 737
  • Мнения: 6 417
Не само на теб.

# 738
  • Мнения: 13 770
Кухнята ми хареса.
Дългите жилетки са модерни.
Иначе Манчев е прав, това пиле къри беше малко странно в компанията на сармичките, табулето и останалите разядки. Малко манджа с грозде направи жевата, но пък явно се интересува, умее да готви и го прави с лекота и желание.

Как пък никой така и не им обясни на мъжете от нашите арт среди, че седенето с шапка на масата (особено сред дами!) е неуместно, невъзпитано и просто тъпо! Освен да е по здравословни причини, ама този превземко хич не ми прилича на болничък.
victoria vassileva,  Peace

# 739
  • Sofia
  • Мнения: 26 395
За другата седмица само двама от участниците са ми непознати лица-брадатия и тунингованата Thinking

# 740
  • София
  • Мнения: 174
А мен ме издразни как си пъхат носовете в чинията и душат  Shocked

# 741
  • Мнения: X
Кои ще са др сед, че не гледах?

Иначе тази Мира ми харесва визуално.

# 742
  • Мнения: 36 523
М, на мен дома й ми се видя нормален, не ме подразни нищо. Жилетките като цяло ми допадат (като дреха).
Добре е, че спечели тя - личеше си, че умее да готви.

# 743
  • Испания
  • Мнения: 37 503
С изключение на Макариев всички ми харесаха. Писах и в понеделник: момичетата са симпатични, нежни и талантливи, Митко го харесвам много.

Писна ми да чета само критики за всеки и за всичко.

Усмихнати събота и неделя!

# 744
  • Мнения: 36 523
Другата седмица ще е по-интересна. Някой ще прави тарт. Купих си книга за тартове, но още не съм опитвала да направя нещо, затова съм заинтригувана...

# 745
  • Sofia
  • Мнения: 26 395
Мира си я спомням от тв канала Юлисима преди доста години.С още други момичета/някои също сега актриси/правеха интересни хенд мейд неща.

Другата седмица са Тони Димитрова,Кристина Милева,Любомир Ковачев и мъж и жена,които не разпознавам какви са..

# 746
  • Мнения: 4 749
Мъжът не е ли фронтмена на Акага? А жената е Райна Караянева - моделка беше преди.

# 747
  • Мнения: 28 557
Тази Мира приятно ме изненада....може да готви явно и го прави често, и с разбиране! smile3501 Това не пречи да ми е несимпатична като държане, отегчено, флегматично, на моменти неадекватно излегната на стола....не харесвам такъв тип поведение!На външен вид ми е симпатична, хубава жена е, дрехите и не ме подразниха...вечерта ѝ беше интересна и с картите, и с подаръците чашки! За мен тя заслужаваше плакета!
Режисьорът с шапката на масата.....и несмешните коментари и изказвания... ooooh!

# 748
  • Пловдив
  • Мнения: 40 800
А коя от двете червенокоси е кумата?

# 749
  • Мнения: 4 749
А коя от двете червенокоси е кумата?
Бабинова с майчиното лимончело.

Общи условия

Активация на акаунт