Най-мързелива домакиня

  • 6 249
  • 112
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 9 990
Е, наскоро имаше една темица, дето по снимка се обсъждаше домакинята, да не би да е била твоята къща-казвай веднага! Mr. Green

# 16
  • Мнения: 920
Е, наскоро имаше една темица, дето по снимка се обсъждаше домакинята, да не би да е била твоята къща-казвай веднага! Mr. Green

Пропуснала съм я. Кажи къде да я търся?

Сетих се за 1 по-голямо постижение, но то е на мъж, а те са по-изобретателни. Жена му го оставила сам, него го мързи да мие чинии. Но..за да не се зародят форми на живот, пъха мръсните чинии в хладилника.

# 17
  • Мнения: 2 439
Това последното явно е мъжко изобретение. Синът ми правеше така, на доста приятелки синовете също, но на никоя ото тях дъщерята. Става дума за чинията с обяда стоплена на микровълновата след училище. И отговора е "много ми дойде яденето и аз си го прибрах за после."
В момента се гледаме с една камара дрехи от две перални, но явно трябва да оставя компа, да взема ютията и да им покажа как да се огладят, не се научиха да се гладят сами.

# 18
  • Мнения: 742
абе да ви кажа честно не знам дали съм най-мързеливата, ама ако дават "сливи за смет" - няма да вземете ни една от мен! smile3534 smile3534

# 19
  • Мнения: 5 622


Аз съм Мечта за всеки мъж!

И аз и аз.......  smile3521

# 20
  • Мнения: 3 569
Като го складираш тоя боклук, не ти ли мирише апартамента на лошо ?

# 21
  • Мнения: 9 990
Е, кво като мирише Laughing

# 22
  • Мнения: 920
Като го складираш тоя боклук, не ти ли мирише апартамента на лошо ?

В тоалетната. И затварям плътно вратата. Е, рибешки глави и черва не складирам.

# 23
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Пере, мноо късно се включи. Бях спряла да се надявам Joy

# 24
  • Мнения: 3 091
най-ме е яд, че още не съм изобретила начин да ходя легнала, но усилията продължават! Mr. Green

с гъбната селекция постигам резултати... сега ги чакам да проговорят, но ако не ми изрецитират таблицата за умножение - ще има !дистрой!

# 25
Е, колко хубаво било да знаеш, че не си нещо нередовна.   Hug
Аз си мислех, че съм лоша домакиня, пък другите успяват с всичко и не ги мързи. И все си викам как може да си такъв мързел!?! Embarassed

# 26
  • Мнения: 3 569
Пере, мноо късно се включи. Бях спряла да се надявам Joy


Знаех си, че някои хора потриват ръце и ме чакат  smile3508

най-ме е яд, че още не съм изобретила начин да ходя легнала, но усилията продължават! Mr. Green

- Вуте, оти копаш седнал?
- Оти опитах легнал, ама не става...

# 27
  • Мнения: 9 990
Перето и аз го дебнах Party
Ама сега-в WC то, когато се ходи по нужда-понамирисва, та и мен ме развълнува-колко дена престоява там боклучеца?С какво уплътнение е вратата? newsm78

# 28
  • Мнения: 7 111
По-скоро съм добре организирана  Mr. Green
Ако работата е толкова спешна и някуму пречи, да си я свърши  Mr. Green

# 29
  • Мнения: 920
Перето и аз го дебнах Party
Ама сега-в WC то, когато се ходи по нужда-понамирисва, та и мен ме развълнува-колко дена престоява там боклучеца?С какво уплътнение е вратата? newsm78

А, нищо особено. Поръчах го от завода за подводници. Освен това има много добра вентилация и всичко отива у съседите.

Общи условия

Активация на акаунт