Чудна февруарска новина! Най-после появи се втора бебешка черта!

  • 29 358
  • 775
  •   1
Отговори
# 750
  • Мнения: 551
Дибро утро, дами! 🌷🌷🌷
Лили, много съжалявам, в теб ми беше надеждата. Но всяко зло за добро. Аз вярвам в тази максима.
Скорпииии, аз пропуснах фотуса Sad ама хитра си ти, много на бързо се скри за такива поспалани като мен
Ел рой и на нас все ни подмятат едни уж случайни въпросчета: как сме, кога..., няма ли вече...? Свиркам си и не обръщам внимание на никой. Като се прибера и награбвам ММ. 😂
Лек ден, дами и положителни тестове за тези, които чакат! 😘

# 751
  • Мнения: 988
Скорпи ама страхотна си, искрено ти го казвам, не се помазвам Grin наистина приличаш на девойка!
Хубав ден и от мен!
Kissing HeartBlush благодаря ви мацки ич не съм ама айде ще ви послушам GrinningХубав и спокоен ден ако може и с някой плюс тест ммммм Blush
Лили съжелявам за лелището, като нищо да ви е полезно и на късмет стискам палци да ни изненадаш идния месец Hug

# 752
  • Мнения: 5 386
Добро утро и от мен. Simple Smile
Скорпи, изтървала съм те значи. Нищо, другият път ще се оглеждам по-добре. Grinning
Съншайнче, споко не си сама в лудостта. И аз правих пак тест тази сутрин. Разбира се отрицателен. И малко след това почна да ме боли корема и яйчниците, ама яко, като за цикъл. Та си го чакам сега, в пълна бойна готовност.
Поне си направих едно тлъсто Лаваца кафе сутринта, сега ще си запазя и час при козметичката за лицето без огризения, да се поглезя малко.

# 753
  • Мнения: 1 782
Аз викам Скорпи пак да пусне снимката за поспаланите и да затваряме темата. Simple Smile)))

# 754
  • Габрово
  • Мнения: 1 960
Абе златни душици сте така ме усмихнах те на ранина GrinningKissing Heart Ще пусна да ми дойде музата тя по късните часове ме налазва Joy Явно вирус е при мен имам още ръждиво цапане няма помен от кръв но ме боли сливицата Head Band ще се чудя нещо да пия сега пффф мечтайш си за две червени черти получавш червени сливици .Абе на тия отгоре им е сбъркан телеграфа нещо Innocent

# 755
  • Мнения: 988
Хмм, Рокетче, нищо не се знае, това зацапване, което имаше е доста обнадеждаващо, след случая на Скорпи с О в деня за М, вече вярвам във всичко, така че докато не ти дойде никакво отписване на месеца.

Добро утро и от мен. Simple Smile
Скорпи, изтървала съм те значи. Нищо, другият път ще се оглеждам по-добре. Grinning
Съншайнче, споко не си сама в лудостта. И аз правих пак тест тази сутрин. Разбира се отрицателен. И малко след това почна да ме боли корема и яйчниците, ама яко, като за цикъл. Та си го чакам сега, в пълна бойна готовност.
Поне си направих едно тлъсто Лаваца кафе сутринта, сега ще си запазя и час при козметичката за лицето без огризения, да се поглезя малко.

# 756
  • Мнения: 5 386
Мерси, Попи, но вече официално си ми дойде. На 26-ти ден от предишния Ц.
Ще запазвам час за Док за след цикъла да видим какво става. Тези хормони нещо съвсем да се бъгнали. Sad

# 757
  • Мнения: 1 741
Рокетче Hug
Аз си я чакам днес лелката . Засега ги нямам типичните болки , но може и да ми закъснее , обикновено като съм болна не ми е точен цикълът

Последна редакция: чт, 31 яну 2019, 10:51 от Sunshine_00

# 758
  • Мнения: 2 571
След положителен тест днес реших да звънна на АГ-то си понеже трябва да започна дуфастон от днес. Първо тя ми каза, че те като лекари напълно отричат тези тестове, понеже може да даде положителен резултат дори на мъж и не са показателни, второ, че дуфастона влияе на лигавицата на матката и няма пряка зависимост между него и настъпването на О. Каза, че според нея понеже цикъла си ми е на 28 дни, О ми е минала вече 🤔😁

Аз ли не разбирам правилно 🤔 или твоята АГ ти е казала , че.след прием на прогестерон може теста ти за Б да бъде положителен?  

Ако е така , момичетата са прави , че трябва да я смениш!

Дуфастона  (изобщо прогестерон) се изписва в повечето случаи на жени в ин витро процедура (не че не съм приемала и извън това , заради нисък прогестерон , в следствие на ендометриоза при мен ,но не е желателно без нужни изследвания )

Значи мразя ги тези квартални АГ😠

# 759
  • Мнения: 1 741
Не , според мен момичето има предвид тест за овулация

# 760
  • Мнения: 2 571
Ами добре , ама пак не я харесвам тази док. Защото има Голяма зависимост м/у дуфастон и О . Ако се приема преди О , то няма да има О , ако се приема след О заради нисък прогестерон ще направи ендометриума по благоприятен за предстоящата имплантация.

# 761
  • Габрово
  • Мнения: 1 960
Рокетче Confused вярвах че е бебешко това цапане сега ми е тъпо двойно на мен пък сега реши да не ми зацапва сухичка съм пфффф  днес ми е 29 ден или 33 и аз не знам кой да броя .Няма да правя тест за сега защото зацапване =лелка при мен.Въпрекинче това не е зацапеане защото няма кръв нещо бежаво ръждиво бледо сложно за определне Flushed

# 762
  • Мнения: 988
Скорпи ти си желязна,аз досега колко теста щях да опаткам хаха.
Рокетче Confused вярвах че е бебешко това цапане сега ми е тъпо двойно на мен пък сега реши да не ми зацапва сухичка съм пфффф  днес ми е 29 ден или 33 и аз не знам кой да броя .Няма да правя тест за сега защото зацапване =лелка при мен.Въпрекинче това не е зацапеане защото няма кръв нещо бежаво ръждиво бледо сложно за определне Flushed

# 763
  • Мнения: 5 386
Скорпи, няма какво да ти е гадно. Simple Smile Не е този месец моя и това е. Сега в събота реших да пусна малко изследвания ЛХ, ФСХ и Е2, че нещо имам съмнения за здържан фоликул пак. Предишния път като ги пусках, бях 5ти ден от цикъла и тука ми се накараха, че трябва да са на 3ти.
Та сега ще завтарям.
Чакаме ти да се похвалиш вече.
Мен и Буболеса ми липсва и се надявам да се яви в новата тема. Буболесче, чуваааш ли?!!! 🌺

# 764
  • Мнения: 532
След положителен тест днес реших да звънна на АГ-то си понеже трябва да започна дуфастон от днес. Първо тя ми каза, че те като лекари напълно отричат тези тестове, понеже може да даде положителен резултат дори на мъж и не са показателни, второ, че дуфастона влияе на лигавицата на матката и няма пряка зависимост между него и настъпването на О. Каза, че според нея понеже цикъла си ми е на 28 дни, О ми е минала вече 🤔😁

Аз ли не разбирам правилно 🤔 или твоята АГ ти е казала , че.след прием на прогестерон може теста ти за Б да бъде положителен?  

Ако е така , момичетата са прави , че трябва да я смениш!

Дуфастона  (изобщо прогестерон) се изписва в повечето случаи на жени в ин витро процедура (не че не съм приемала и извън това , заради нисък прогестерон , в следствие на ендометриоза при мен ,но не е желателно без нужни изследвания )

Значи мразя ги тези квартални АГ😠

Не тест за Б, а за О. Тези тестове излизали положителни и при мъже, следователно не са толкова показателни за О и те ги отричат. Много момичета така и не получават + тест, но това не значи, че нямат О.
Относно дуфастон, това не е първия доктор, който казва, че дуфастона няма да подтисне О, а понеже миналия месец засякохме моята, на база на това ми изписа да го приемам за 10дни, след О от 16ти ден, ако е станало нещо да заздрави лигавицата на матката. На някои места четох, че го изписват след О, защото удебелява лигавицата и ако се почне по-рано просто лигавицата щяла да е вече мн удебелена и мисля че беше използвано "застаряла". Незнам не съм учила за това, не съм толкова компетентна, просто споделих казаното от докторите.
Екипа от доктори мисля, че е стахотен, не са някакви си квартални, но всеки решава да си слуша ли докторите или не. Аз на тях разчитам, защото са помогнали на страшно много хора със всякакви сложни случаи.

Общи условия

Активация на акаунт