Естетични корекции по тяло, лице и т.н. - 26 тема

  • 95 144
  • 741
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 2
Здравейте. Някоя от Вас да си е правила нехирургична ринопластика. Аз искам да си направя във Vogue clinic в гр. София. Ако някой си е правил ще съм благодарна да сподели резултата си.

# 721
  • София
  • Мнения: 385
Аз Simple Smile Какво ви интересува ?

# 722
  • Мнения: 2
Може ли да ми кажете, къде си я направихте, имаше ли голяма разлика от предишното състояние на носа ви. А и най-вече доволна ли сте от постигнатия резултат. Благодаря ви много!

# 723
  • София
  • Мнения: 385
Правих при др. Денкова. Много съм доволна от резултата,въпреки че не ми е толкова голям проблемът. Определено бих повторила,когато дойде моментът Simple Smile)

Може ли да ми кажете, къде си я направихте, имаше ли голяма разлика от предишното състояние на носа ви. А и най-вече доволна ли сте от постигнатия резултат. Благодаря ви много!

# 724
  • Мнения: 83
Здравейте,

може ли някой да сподели впечатление от клиника Reverse,  запазих час за четвъртък  имат промоция при д-р Сапунджиева, до 9март за 1мл 400лв от 500мл, звъннах и казаха,че са Juvederm i Teyosal, което e досто добре, понеже не бих сложила друго по лицето си, но сега идва въпроса, до колко ще съм доволна. Слагала съм преду повече от 1г teyosal rh2, 1ml и бях мнг доволна, но не ми се иска да ходя при същата лекарка, защото последния път ме честити 600лв за филър и 750лв за ботокс. а след което ходих на 2 ретуша...

# 725
  • Мнения: 1 464
Здравейте,

може ли някой да сподели впечатление от клиника Reverse,  запазих час за четвъртък  имат промоция при д-р Сапунджиева, до 9март за 1мл 400лв от 500мл, звъннах и казаха,че са Juvederm i Teyosal, което e досто добре, понеже не бих сложила друго по лицето си, но сега идва въпроса, до колко ще съм доволна. Слагала съм преду повече от 1г teyosal rh2, 1ml и бях мнг доволна, но не ми се иска да ходя при същата лекарка, защото последния път ме честити 600лв за филър и 750лв за ботокс. а след което ходих на 2 ретуша...


Това е моята лекарка. Няма толкова внимателна и мила жена. Погледни назад отговорите ми, има доста снимки на устните ми, както и съм обяснявала как ме е правила.

# 726
  • Мнения: 1 110
тези цени мисля,че са нормални или?Ходих на консултация и ми казаха цяло чело+отстрани на очите ботокс - 800лв и филъри ми казаха най-скъпия бил 600лв, не ми стана ясно само колко ще се слага в моето лице...Още обмислям дали да ходя и на друга консултация понеже за първи път ще слагам филър съм силно притеснена и несигурна Simple Smile

# 727
  • Мнения: 83
тези цени мисля,че са нормални или?Ходих на консултация и ми казаха цяло чело+отстрани на очите ботокс - 800лв и филъри ми казаха най-скъпия бил 600лв, не ми стана ясно само колко ще се слага в моето лице...Още обмислям дали да ходя и на друга консултация понеже за първи път ще слагам филър съм силно притеснена и несигурна Simple Smile

Да, определено са нормални, особено като става дума за Тeyosal, aма нещо не вбеси комерсиялния подход на лекарката и затова искам да я сменя. И бях в дилеме между д-р Ванеска, но  не ми е удобно като локация i reverse, което е 10мин от вкъщи и понеже видях, че имат и промоция, реших да попитам. Сега незнам под teyosal кой имат впредвид, но предполагам е динамичен а не Kiss, който не харесвам как седи.

# 728
  • Мнения: 44
Здравейте отново от мен! Искам да ви попитам, защото коментирах с приятелка относно пиенето на колаген и хиалурон, и ми каза че след 35г. възраст почти спира производството и трябва да се набавя и нямало смисъл от процедури като венус за лице или мезотерапии, защото организма няма от къде да го набави за максимален ефект. Някой наясно ли е с това нещо и вярно ли е? Благодаря!

# 729
  • Мнения: 2 730
Някой правил ли е лазерна епилация в клиниката на д-р Денкова? Отзиви имате ли за тези процедури?

# 730
  • Мнения: 22 926
Някой правил ли е лазерна епилация в клиниката на д-р Денкова? Отзиви имате ли за тези процедури?
Там не съм,но в други клини съм правила и при мен имаше голям ефект.Но от години ползвам уред за домашна фотоепилация и съм очарована от ефекта.

# 731
  • Мнения: 388
Привет момичета,
преди няколко страници имаше питане относно Легаси и конци като начини за стягане на контура. Правила съм няколко пъти радиочестотен лифтинг, когато се наричаше просто така, после два сезона от по пълен пакет легаси, а между тях зъбчати конци в бузите, микродийдлинг за десерт след легаси. Нито един от вариантите нямаше ефекта уау. Реших, че легасито нали се "разгръща" във времето, та няма да го играя максималист, но следващата година като се появих в салона видях снимките си от предходната. Никаква разлика. Ама за година не съм остаряла, нали,, а съм на възраст дето стареем с дни /47 г/. Лицето ми е с плътна кожа, имам нужда от сваляне на мазнини от лицето, затова така прегърнах идеята за легаси, че и подбрадичката да ми се прибере, ама надали.
Конците направиха странна трапчинка на мястото, където опъва, за съжаление не на мястото, където една трапчинка би стояла естествено. Дано са провокирали производството на колаген, не знам. Не бих повторила. Микронийдлингът като поредна процедура със съмнителен ефект го прекъснах и заради некомфортността, легасито поне ми беше приятно.
Може би тези неща са се отразили като цяло на вида на кожата ми /у контингенто все още са с по 10 години надолу младежи, минутка за реклама/. Пиех поне година количества вит. Д, вит. С, телешки желатин, магнезий /все нещата, които niki_stz е препоръчала/.
Но накрая си боднах ботоксче в гневната. А като сложих в чело и ми се повдигнаха клепачите се почна " ма ти си сменила цвета на косата, мноо свежарка си бе!!!"  и аз викам "аха, от косата ще да е". И те така с моя опит.

Сега, ако позволите да ви запитам - 1 мл филър много ли е, малко ли е. Тъй като искам да си подновя ботокса в челото /от август 2018 е и май клепачите пак взеха да спадат/ има промоция в клиниката
Пакетът включва:
Филър 1 мл + Ботокс на зона по избор
аз кат го плясна тоя ботокс в челото, после 1 мл филър къде би паснал, като имаме предвид 47 годишно лице, без бръчки, но със свличане.
Целувам ви!

 

# 732
  • Бургас
  • Мнения: 877
Благодаря за споделеното! Аз също имам свличане без толкова изявени бръчки и се чудя за конци, но ми казаха, че ефекта е в комбинация с филари за повдигане, тъй като при мен свличането е от средната част.
Заради свличането и по това което изчетох и от консултациите на които ходих бих го сложила в скулите, ако е подходящ разбира се, че за склуптуриране, попълване и освежаване са все различни доколкото схванах (различна плътност, за различни ефекти) Simple Smile

# 733
  • Мнения: 10 618
Rainy day, моля те да споделиш как е положението  след като премина ефекта на ботокса. По-голямо ли е свличането отколкото преди да го сложиш?

# 734
  • Мнения: 54
Здравейте!Някой да се е борил с разширени пори и да е успял -хим.пилинги,лазери,микронидълинг?Помага ли нещо?Ще се радвам на съвети!!!

Общи условия

Активация на акаунт