Височина на тавани в апартамент

  • 12 537
  • 22
  •   2
Отговори
# 15
  • Мнения: 7
Аз много добре знам колко е стандартна височина. Просто исках да разбера как изглежда и как се усеща при другите които са се заиграли с изправяне на тавани и под и са намалили височината. Wink

# 16
  • Мнения: 2 315
3.60 и беше някъв невъобразим кошмар с отоплението. Сега съм на 3.20 с вата и гипсокартон и разликата е доста голяма. 2.40 няма да е чак толкова ниско и бързо ще свикнете

# 17
  • Мнения: X
При мен е 247, а в бокса и антрето има картон и е по - ниско. Но не съм живяла в по-високи. Според мен се свиква. Много харесвам старите високи тавани, можеш да им сложиш красив корниз и създават усещане за повече пространството Simple Smile ама честно да си кажа вече ми е все едно, писнало ми е от ремонти

# 18
  • Мнения: 2 401
Нелка, много ми харесаха снимките на диваните, от много време търся някой да ми ушие такива бели калъфи. Може ли да споделите от къде са?
По темата - сега съм с 3 м. тавани, но съм живяла и на 2.45 след слагане на дюшеме. В началото ми се стори ниско, но след време нищо не прави впечатление, с всичко се свиква, стига хората в дома да се разбират. За отоплението наистина е плюс, а ако се боядисат таван и стена в един цвят( в този случай - светъл ), границите изчезват и изг лежда по - високо.

# 19
  • Norge
  • Мнения: 2 311
Silver PearlHug
Аз живея в Норвегия и може би отговорът ми не би бил актуален?  Blush
А калъфите са изцяло свалящи се.
Имам един резервен и с него ми е много удобно когато ги пера (един по един), защото така не остава необлечен диван по време на съхненето.

Поддържам изцяло споделеното от теб за височината на стаите.

# 20
  • Мнения: 2 401
Нелка, благодаря за бързия отговор.Blush
Норвегия, наистина е мнооого далеч за покупка на калъфи.Grinning Преди имах същите и много ги обичах, но се скъсаха от пране. Ще потърся някой да ми направи пак по поръчка или ще се захвана сама да ги ушия. Жилището свети просто с белите дивани. Поздрави

# 21
  • Мнения: 5 262
babata12 като слагате плоскости и изолация по таваните и това ги смъква може да сложите много малки лампички в дупки и тогава изглежда не толкова ниско. НА сина ми стаята е така  и е много добре.

# 22
  • Norge
  • Мнения: 2 311
Перличке, много, много ти благодаря!
Права си, малко далеч ще дойде, особено ако ще трябва да се идва и на първа и втора проба.   Wink
(Нали се разбира, че се шегувам, с най-добро чувство!  Hug )

Ако наистина решиш да опиташ сама да си ушиеш нещо и ако имаш поне мъничко опит, би трябвало да ти се получи. Та нали и тези от снимката също са шити от хора!
С повечеко търпение и напасване трябва да стане!
Успех!  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт