Подготовка за малкия човек - тема 5

  • 49 337
  • 747
  •   1
Отговори
# 195
  • USA
  • Мнения: 7 369
И аз съм се спряла за сега на този блендер, но имам още време да реша.
 Ти поръчвала ли си от този сайт и заеш ли как става с доставката? Simple Smile

Съмнявам се,че Таргет доставят в България.Аз съм в Щатите.

# 196
  • София
  • Мнения: 6 010
Аз използвах с каката Биодерма, останах много доволна и сега за бебчо пак сме с нея. Измиващ гел и олио първите 3 месеца, а след това - с мляко за тяло. (но те са есенни бебета и за това, иначе бих слагала директно мляко)

Олиото се ползва за масаж или почистване, то не хидратира. С цел хидратация се ползват мляко, лосион или крем.

# 197
  • Мнения: 1 411
Като стана на въпрос , мисля че този комплект в George е на много добра цена, но не мога да убедя ММ да го вземем.

https://direct.asda.com/george/baby/changing/tommee-tippee-sange … ml?cgid=D5M17G1C2

Касетата е за брой памперси, да, зависи от големината им. Фолиото в касетите на Томи Типи е обработено с антибактериален агент и наистина не мирише, държа го в спалнята до кошарата. Мога да препоръчам ако купувате, да си поръчате от Англия с превозвач, разликата в цената е впечатляваща. Ползвам основно неща на Томи Типи и всичко съм внасяла на около 1/3 от продажната цена в България. Алтернатива на такъв кош е нормален кош с капак и руло с малки торбички с дръжки, и да увивате всеки памперс. Взех си такова за около 3-4 лв. от DM, 400 малки торбички с дръжки, нося в чантата към количката и ми е удобно, когато сменям памперс навън.

Последна редакция: ср, 30 яну 2019, 22:58 от deska90

# 198
  • Мнения: 2 986
Линкът не е коректен, към количката е и няма как да видим какво има във вашата. Дайте линк към самия продукт на сайта. Касети на промоция има понякога в Амазон и Mothercare. В момента има и в български магазини, но мисля, че пак са доста по-скъпи.

P.S. Добра е цената, да. Какви са съображенията на мъжа ви?

Последна редакция: ср, 30 яну 2019, 23:11 от Melusine

# 199
  • Мнения: 35 189
Всъщност, това е облекчение за вас и не виждам проблем да си поръчате този кош. Вие ще сте с детето по цял ден и ако ви мирише на наакан памперс няма да ви е много приятно. В повечето случаи мъжете се прибират когато децата вече са ги свършили тия работи и няма как да обясниш на един мъж какво е да ти мирише на мръсен памперс по цял ден.
Аз така хвърлях на балкона опакованите в пликчета памперси и мъжът ми мрънкаше. Ама хич не ми пука, защото аз знам какво е да ми мирише по цял ден. А имам обоняние на хрътка...

# 200
  • София
  • Мнения: 1 374
За софиянци:
Вчера ходихме в магазин Averoom. Там имаше такъв комплект от кош с 4 касети за около 70лв, а само обикновен кош взехме за 30лв. Този модел е намален с 50%. Пак е по-евтино да се поръча от Англия, но разликата с промоцията в момента е пренебрежимо малка.

# 201
  • Мнения: 2 986
Яренце, мерси много. Досега намалени бяха единствено белите кошове и комплекти шишета, наскоро гледах, че са намалили и сините, само розовите си държаха редовната цена.
P.S. Играчката на Tiny Love е вероятно да бъде хит, вкъщи е сред любимите. Bowtie

# 202
  • Мнения: 1 406
Да си кажа и аз моето мнение за кошовете за памперси. Имам близнаци, значи по две са миризливите пакетчета. След смяна отивам до банята (баня и тоалетна в едно) да измия дупето. Съответно в една ръка бебе, в другата памперс. Памперса отива в коша за боклука в тоалетната. Събират се 5-10 памперса максимум. ММ всяка сутрин и вечер хвърля. Ами случвало се е да позамирише, особено след захранването, но не се умира. Имам от миризливите торбички на Лидл, та ако е много миризливо акото преди да хвърля в коша опаковам в такава.
Та за мен лично това са си чисто и просто пари на вятъра.
Но всяка жена сама решава за себе си. Това е моят опит и моето мнение.

# 203
  • гр.Божурище
  • Мнения: 131
Здравейте може да прозвучи глупано ,но днес правим 3 месеца от началото или края смисъл при навършен 4-ти месец мога да започна със захранването Simple Smile

# 204
  • София
  • Мнения: 5 623
Минимум при четири навършени месеца.

# 205
  • гр.Божурище
  • Мнения: 131
Минимум при четири навършени месеца.

Благодаря Simple Smile

# 206
  • Пловдив
  • Мнения: 2 877
Здравейте може да прозвучи глупано ,но днес правим 3 месеца от началото или края смисъл при навършен 4-ти месец мога да започна със захранването Simple Smile
Консултирайте се с педиатър дали е наложително да започнете захранване сега. Нашата е от старата школа (на 60+ години), но с изключително съвременни разбирания. И беше категорична - захранване на 6 месеца.

# 207
  • Beyond the stars
  • Мнения: 7 887
Някои може ли да даде линк или снимка към торбичките от Лидл, които ползвате за памперси? Че все се споменават по темите, пък нещо в магазина нищо подобно не намирам Blush

# 208
  • Canada
  • Мнения: 3 358
Между 4тия и 6тия месец може да започне захранването.

# 209
  • Мнения: 35 189
Някои може ли да даде линк или снимка към торбичките от Лидл, които ползвате за памперси? Че все се споменават по темите, пък нещо в магазина нищо подобно не намирам Blush

Ще ти ги снимам като стане малкото.
Мисля, че ги има в тематични седмици, но не съм сигурна. Просто аз съм  се презапасила Simple Smile Отначало не можех да свикна с миризмата им ама вече я преживявам Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт