Подготовка за малкия човек - тема 5

  • 49 290
  • 747
  •   1
Отговори
# 210
# 211
  • София
  • Мнения: 5 622
И в Джъмбо има, 50бр за левче, мисля.

# 212
  • Beyond the stars
  • Мнения: 7 863

Много благодаря Heart
Ще ги търся или следя в тематичните седмици Blush

# 213
  • Мнения: 992
Здравейте, момичета 🤗
Изчетох цялата тема назад, но никъде не видях да се е коментирало:
За количката какви комплектчета ползвахте и изобщо освен матрачето, което си върви с повечето колички слагахте ли нещо друго?

# 214
  • Мнения: 479
Здравейте, момичета 🤗
Изчетох цялата тема назад, но никъде не видях да се е коментирало:
За количката какви комплектчета ползвахте и изобщо освен матрачето, което си върви с повечето колички слагахте ли нещо друго?
Аз ползвах бели памучни пелени за отдолу и с одеалце си я завивам. Иначе съм виждала много комплектчета в Интернет. За лятно време е хубаво да е се вземе подложка против изпотяване.

# 215
  • Мнения: 35 150
Аз също постелих някакво одеалце отдолу и го загъвах отгоре с друго и толкова. Лятото подложка не сложих.
Сега зимата сложих чувалче ама много му се изнервя.

# 216
  • Варна
  • Мнения: 1 630
Купих един чаршаф с ластик за матрачето на количката, никаква работа не ми свърши. Постоянно огъваше този ластик матрака. Постилах с памучни пелени(бархет в студено време, тензух/муселин в топло) и отгоре завивах с памучната завивка от изписването, страхотна работа ми вършеше дълго време:
https://www.minimod.bg/31633/motherhood-одеало-за-изписване-и-повиване-fishes
Когато беше по-топло завивах с тънко памучно одеалце тип това:
https://www.chochkobochko.com/odealo-CBC-64P
Пелените, както са писали момичетата са безценно нещо, вършат работа за какво ли не: слагах на рамо или на ръката като беше новородено, за да не се допира до дрехите ми и да не ми повръща дрехите, върху повивалника, в количката, завивала съм лятото като спи, в леглото под главата, безценни са.
На седалката след 6 месец поръчах от памук подложка, че оригиналната много го спарваше, но тя пък не пасна точно и стоеше тъпо, ама пак свърши работа.

# 217
  • Германия
  • Мнения: 3 443
Аз бях сложила в количката под дюшечето една овча кожа за по-добра изолация, а за самото дюшече имах чаршафче с ластик. Завивах с одеалце като беше по-хладно, и с по-тънки пеленки като се стопли

# 218
  • София
  • Мнения: 39 823
За дъното на количката използвах стелка за повиване. Коланът беше 5точков и не се махаше.
Върху стелката слагах пелена.

# 219
  • Мнения: 1 472
Да ви питам към какъв матрак сте се насочили или купили за кошара /от плоскости е нашата/?
Нещо ми е голямо чудене какъв да бъде /марка и модел/.

# 220
  • Мнения: 2 944
Не коментирахме ли наскоро матрачета?

# 221
  • Мнения: 1 472
Това, което открих в темата е, насоки в избора, и някой бе споделил за кокос и пяна, че се е деформирал.
Което не ми помогна много Blush

# 222
  • София
  • Мнения: 5 622
На сина ми е от Айко, май пак беше с кокос, със зимна и лятна страна. Мисля, че беше около 80лв. Не е мръднал вече 16м

# 223
  • Мнения: X
Нашият е на iSleep бебешката серия (имаше име модела, но не се сещам сега), доволна съм, не се е деформирал нито той, нито бебето Stuck Out Tongue Winking Eye

# 224
  • Мнения: 176
DramaMamma, избрах си гнездо, което се изработва от една мацка, със страничка във фейсбук. Цената е 30лв и ми е много сладурско. Ако се интересувате точно за адреса на страницата, по-късно мога да Ви го изпратя на лично съобщение:)
Привет Simple Smile Може ли и на мен? Simple Smile
Може ли и на мен адреса? 🤗🤗

Общи условия

Активация на акаунт